Souboj

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra – a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26010/big_souboj-iqk-26010.jpg 3.3991

Upíří deníky / Upírske denníky 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Struggle, 1991

Kniha Souboj

vercatko20
21.12.2021

Nevím co k tomu dodat. Celá kniha je napsaná jak z Wattpadu, dialogy jsou nesmyslné, a pokud jste viděli seriál, tohle je úplně jiný. Jiná jména, jiné charaktery postav, všechno prostě špatně. Mám doma celou sérii, tak ji se sebezapřením přelouskám, ale jsem vděčná scénáristům seriálu, že se od knihy z 98% odklonili!

VAnna
24.01.2021

Rozhodně je to lepší než první díl. Bavilo mě to, doporučuji.

Nelíísek
14.07.2020

Příběhově možná o trochu lepší než první díl, opravdu si budu muset oddělit seriál a knihu protože když čtu vidím stále tu seriálovou verzi.

Charmedka
20.06.2020

Kniha navazuje tam, kde předchozí skončila. Elena je pro záchranu Stefana ochotná udělat téměř cokoliv. Damonovi nevěří, že Stefan je po smrti. S pomocí svojí nejlepší kamarádky Bonnie, která má čarodějnické předky a schopnosti se začaly vyvíjet i u ní, se rozhodne Stefana najít.

V této knize se poprvé objeví i nová postava - Alaric Saltzman, nový učitel, který bude mít také velkou úlohu v knize. Kromě něho mají více prostoru i další postavy, Bonnie, Matt...

h.belaiova
01.02.2020

Příběh je super..

Michelle95
15.08.2019

Ve finále to shledávám jako hroznou blbost, ale mám ráda styl, jakým je příběh psaný. Je to prostě jednoduchá fantasy, u které nemusím přemýšlet a jen si užívám chvilkový únik do upířího světa Eleny Gilbertové.

postrach
13.08.2019

Za mě je to první kniha z této série.Jsem starší čtenářka.ale i tak se mi kniha líbila a čtu dál.

lucygreen
01.08.2019

Tohle mě dost bavilo o hodně více, než první díl. Asi to bylo tím, že jsem knihu přečetla za jeden den a nenatahova čtení na týden a víc. Kniha se čte opravdu rychle a oproti prvnímu dílu měla podle mě lepší zápletku/děj. Dost jsem si u knihy odpočinula.