Odhalení

Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kaitlyn zde pozná dva přitažlivé spolužáky, pohledného Roba, který svou léčivou silou rozdává jenom dobro, a tajemného a nebezpečného Gabriela s nezvyklými telepatickými schopnostmi. Studenti postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni. A Kaitlyn se musí rozhodnout, komu má věřit... a koho bude milovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/89_/89001/temne-vize-odhaleni-89001.jpg 3.9448

Temné vize (1.)

The Strange Power (2009)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Odhalení

Ivka14
20.08.2018

Kniha oddechová a napínavá. Už se těším na pokračování. Bavila mě jejich telepatie. Určitě doporučuji

oluskace
27.05.2018

Celá série stojí za přečtení. Pěkně jsem se u toho odreagovala a příběh mě vtáhl. Nechtěla jsem, aby to skončilo. Autorka opět nezklamala :)

Kikina204
17.01.2018

Kniha mně zaujala až ke konci, ale dám ještě šanci druhému dílu.

Mellisek
16.12.2017

Upřímně pořád nevím co si o knize myslet jelikož to bylo úplně jiné než bych očekávala. Každopádně si vezmu další knihu a uvidíme...

BelphegorSara
23.11.2017

Skvělá knížka a moc se těším až si přečtu další díly.

rellik
14.10.2017

Kniha se mi líbila, ale konec mi přišel takový zvláštní, něco úplně jiného než jsem si představovala, ale určitě doporučuji přečíst.

LMFantasy
28.09.2017

Najskôr som si vravela: "preboha, toto tu už bolo," ale jak som sa postupne dostávala do deja, tak som za víkend prečítala všetky tri časti série:D

jolca-jolly0953
27.07.2017

Kniha mne příjemně překvapila. Ze začátku to vypadalo, že to nebude nic extra, ale postupně se to zlepšilo.