Odhalení

Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kaitlyn zde pozná dva přitažlivé spolužáky, pohledného Roba, který svou léčivou silou rozdává jenom dobro, a tajemného a nebezpečného Gabriela s nezvyklými telepatickými schopnostmi. Studenti postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni. A Kaitlyn se musí rozhodnout, komu má věřit... a koho bude milovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89001/temne-vize-odhaleni-89001.jpg 3.9475

Temné vize 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

The Strange Power, 2009

Kniha Odhalení

monca789
05.11.2020

Na této knize (a vlastně i celé této sérii) mi nejvíce vadilo, že se příběh odehrává v příliš krátkém časovém úseku na to, aby to mohlo působit uvěřitelně.

Veronikados
01.06.2020

Kniha byla průměrná. Možná lehce nadprůměrná. Takový odpočinkový šálek kávy, nebyla to žádná velká bomba, ale rozhodně se mi líbila. Vadilo mi jen vyprávění z pohledu třetí osoby. Ani na konci knihy jsem si na to nemohla zvyknout. Také si troufám tvrdit že Gabriel bude součástí milostného trojúhelníku Kaitlyn s Robem nebo v to alespoň doufám. Tihle dva mi k sobě prostě vůbec nepasují a mezi nimi jsem necítila ani žádnou pořádnou dávku chemie, zato u Gabriela ano. Jinak doporučuji, hodnocení 84% (4.2 hvězdičky)

Veruu95
16.03.2020

Líbilo se mi to :) sympatické postavy i příběh.
Určitě se pustím do dalšího dílu.

janelka2
01.05.2019

Až na to zamilování se po pěti minutách se mi kniha líbila. Určitě jsem zvědavá jak to bude pokračovat a další díl si přečtu.

Ivka14
20.08.2018

Kniha oddechová a napínavá. Už se těším na pokračování. Bavila mě jejich telepatie. Určitě doporučuji

oluskace
27.05.2018

Celá série stojí za přečtení. Pěkně jsem se u toho odreagovala a příběh mě vtáhl. Nechtěla jsem, aby to skončilo. Autorka opět nezklamala :)

Kikina204
17.01.2018

Kniha mně zaujala až ke konci, ale dám ještě šanci druhému dílu.

Mellisek
16.12.2017

Upřímně pořád nevím co si o knize myslet jelikož to bylo úplně jiné než bych očekávala. Každopádně si vezmu další knihu a uvidíme...