Zasvěcení

Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/62_/62914/zasveceni-Wyt-62914.jpg 3.8340

Tajný kruh (1.)

The Initiation (2008)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Zasvěcení

Prcek453
04.09.2018

Stálo mě opravdu velké úsilí knihu přečíst do třetiny, poté jsem to vzdala. Viděla jsem seriál, který, i přes to, že byl dost pro náctileté, vypadal celkem dobře. Jelikož nevyšla další série, řekla jsem si, že zkusím knihu. Musím podotknout, že žánr fantasy mám opravdu ráda a obdobné knihy čtu jedním dechem, ale tato kniha je opravdu strašná. To, že se jak postavy, tak příběh příliš neshodovaly se seriálem, by mi nevadilo, ale kniha celkově byla nehorázně nudná, neměla spád a hlavní hrdinkou byla ušlápnutá chudinka. Usoudila jsem, že nemá cenu knihu dočíst, a proto zůstane jednou z velmi mála knih, které jsem nedočetla. Autorka má sice dobré náměty na knihy, ale otřesný, zdlouhavý a nepoutavý způsob psaní (stejný pocit jsem měla u Upířích deníků).

Lethania
03.07.2018

Nejdříve jsem viděla seriál, který byl však ukončen po první sérii. Takže jsem přirozeně chtěla vědět, jak to pokračuje - ale kniha mě zklamala. Přišlo mi to takové vláčné, děj nudný a postavy mi byli krajně nesympatické. Pro mě to byla ztráta času (ale měla jsem to přečtený za pár hodin). Další díl číst nebudu.

Xena011
03.03.2018

Takový začátek a vtáhnutí do děje. Jako první jsme viděla seriál a jelikož byl po první sérii ukončen, chtěla jsem se dozvědět, jak bude celý děj pokračovat. Po přečtení prvního dílu začínám mít dojem, že seriál s knihou má společný snad jen název a jména některých postav, ale s dalšími díly se snad začnou některé podobnosti zjevovat, i když budu ráda za odlišnosti, protože nerada čtu něco, kde už dopředu znám ,co se bude dít. A zastávám názor, že kniha není film, ale něco lepšího :) .

Babsie
18.02.2018

Moje neoblíbenější série z dětství, nemůžu hodnotit jinak. Pro mladé čtenářky fantasy literatury bych ji rozhodně doporučila. Má vše, co má taková kniha mít- romantiku, překvapivé zvraty, dobrodružství, tajemno, napětí a zajímavé postavy.

oluskace
14.09.2017

Je to první díl této série tak jsem se s příběhem seznamovala. Musím proto hodnotit takto. Ale už se nemůžu dočkat až se začtu do druhého dílu. Autorka opět nezklamala ☺

veru.nika
03.04.2017

Musím vzít na vědomí, že je to první díl série, ale nijak extra mě nenadchl. Uvidíme co bude dál.

z1631984
28.02.2017

Naprosto úžasné čtení s mystery tématikou o čarodějnictví. Už se těším na další díly.

DoragonAi
01.10.2016

Knížku už jsem jednou četla a celkově obě série... a posledních dnech jsem tuto knížku přečetla po druhý.
Kdybych teďkon napsala něco ve smyslu " knížka se mi líbila" , tak vám vlastně nic nesdělím :D
Když se zamyslím, co se mi na knížce líbílo, tak mě napadá Adam a Cassie, protože tyto dvě postavy mi dávali chuť tuto knížku dočíst.
Teď neříkám, že by bez nich byl příběh nudný.. Jen tomu dodali šťávu :D

upíři čarodějnice magie tajemno přátelství zfilmováno

L. J. Smith

L. J. Smith