Zášť

,,...Děsivá síla plná zášti napadla naše město. Touží všechny zahubit a pít jejich krev. Dokáží se Damon se Stefanem smířit a bojovat bok po boku proti něčemu ještě hrozivějšímu, než jsou oni sami? A dokážu to já?"

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29019/zast-0fP-29019.jpg 3.4744

Upíří deníky / Upírske denníky (3.)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

The Fury (1991)

Kniha Zášť

EvaStark

Myslím že tohle je nejlepší díl z celé knižní série, ale i tak mě zklamal. No za celou sérii dám 2 hvězdičky.

martinka9012

Třetí díl této série je poslední který jsem dočetla do konce, čtvrtý jsem začala číst ale už na začátku to vzdala .. už na tento styl psaní a předvídatelného děje nejsem, možná kdyby mi bylo 12 tak bych to hltala
Škoda že knihy jsou tolik odlišné od seriálu, momentálně čtu Stefanovy deníky a ty jsou milionkrát lepší jak toto

Denča23

Tento díl byl o něco lepší než ten předešlý, ale ten konec jsem nečekala. Jsem zvědavá co bude v dalším. A i teď jsem ráda že seriál je jiný než knihy, jako by to byly dva rozdílné příbehy těch samých lidí.

zuzana1995
21.06.2018

výborné, napínavé čtení, přečteno jedním dechem..dost nečekaný zvrat :( Nejedna slza na závěr ukápla

sara333
26.05.2018

super kniha

Sima890
06.03.2018

Třetí díl byl opět lepší, než ty předchozí, možná zatím i nejlepší. Moc se mi líbil, zajímavý děj a mnoho akce přidaly na kvalitě. Tento díl se trochu jeví, jako celé uzavření série. Bylo by to hezké a smutné uzavření série- dokonce jsem i brečela.

Zajímavé vyvinutí knihy. Elena dokázalo něco, co se Katherine nepodařilo - přimět Salvatory spolupracovat. Meredith byla konečně alespoň trochu užitečná a Bonnie o něco víc naivní ... Nová postava, Alaric byl zajímavý a sehrál svou roli skvěle a příběhu byl celkem užitečný. Bylo několik scén, které jsem nečekala a překvapily mě, ale konec mě odrovnal- odhalení té zlé Síly mě překvapilo, akorát možná byla trochu dětinská, ale to tomu dodávalo šmrnc. Trochu mě mrzí, že tam byla na tak krátkou chvíli (v seriálu se jí nemohli zbavit pět séríí a stejně se jim vrátila..XD). Elena dostala roli zachránkyně a tato role si vyžádala i jistou obět'...

Hoshi
28.02.2018

Čím dál tím zajímavější. Příjemná oddechová kniha, která se čte úplně sama. Jsem velmi zvědavá, co bude následovat v dalších dílech. Tenhle Damon se mi začíná líbit.

Nikcasmej
13.01.2018

Kniha se mi líbila více než její předchozí knihy. Napinavé, zajímavé a čtivé.