Lovec

Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232714/big_lovec-zakazana-hra-lovec-0gK-232714.jpg 3.9277

Zakázaná Hra 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Forbidden Game, Volume I: The Hunter, 1994

Kniha Lovec

HermanekB

Kniha má spoustu much, ale i po letech je stále mou srdcovkou.

Nikidree
21.12.2021

Skvělý nápad s poněkud horším provedením. Alespoň to byl můj první dojem při čtení. Rozhodně se jedná o knihu pro mladší čtenáře, avšak pokud člověk chce něco oddechového, kde nemusí přemýšlet, je Zakázaná Hra dobrou volbou.
Věřím, že kdyby tento nápad zpracoval někdo, kdo dokáže lépe pracovat s fantasy prvky, lépe popisovat, vyprávět a hlavně pracovat s postavami, byla by to naprosto bombastická záležitost.
Hl. postavy jsou věkově tak na střední a podle toho se chovají. Osobně mě nijak nezaujaly, hlavně proto, že se o nich člověk vlastně nic moc nedozví. Výjimku tvoří snad jen Jenny. Jelikož má však kniha lehce přes 200 stránek, nelze čekat žádné zázraky.
Zbylé dva díly si plánuji přečíst, abych to měla komplet. Zajímá mě, jak to dopadne.

Devid
21.02.2021

Hrdinové super,"zloduch "taky , četlo se líp než upíři deníky

kachnat
05.02.2021

Odpočinková četba s nádechem tajemna a hororu. Opravdu vhodné jako young adult.

AAAMarket
30.01.2021

Odpočinkové čtení... jen mi tam chybělo něco nového.

Anička.pa
21.07.2020

Kniha je asi spíše pro mladší, ale hledala jsem něco u čeho si mohu odpočinout a skvělá volba. Hra se mi líbila, jen bych možná udělala trochu strašidelnější noční můry. Děj ubíhal velmi rychle, za pár hodin přečteno.

Kefyna
09.05.2020

Kniha spíš pro mladší ročníky, ale přesto mě zaujala. Řekla bych, že zkřížení Jumanji a Únikové hry. Nenáročné, odpočinkové.

Vendulik
15.03.2020

Docela dobrá kniha. Takové odpočinkové čtení.