Lovec

Lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232714/bmid_lovec-U5W-232714.jpg 4 299 61

Zakázaná Hra série

Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Forbidden Game, Volume I: The Hunter , 1994

Lucik100
24.05.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

simona7848
23.05.2018 5 z 5

L.J.Smith opět nezklamala a přímo mi vyrazila dech dokonalým příběhem.

LadyArkanie
17.05.2018 4 z 5

Knížku jsem měla přečtenou během dne, do děje knihy jsem se hned zamilovala, hlavně do naše tajemného Juliana, ale knížka ma pár drobných nedostatků, například noční můry, bych udělala trochu horší, jinak v celku je to velmi dobrá kniha, jedna z nejlepší co jsem kdy od autorky četla.

wildXchos
12.05.2018 5 z 5

Naprosto dokonalé, Julian je úžasně záhadný a líbí se mi celá hra. Příběh i postavy měly zajímavý vývoj. Postav bylo hodně, takže je že začátku potřeba se v tom trošku zorientovat.

Tery702
01.04.2018 4 z 5

Od knihy jsem čekala trochu více, ale i přesto mě bavila. Proto dávám 4 *

Dáduše
16.07.2017

Byla to taková fantasmagorie pro dívky. Trochu fantasy, trochu lásky, trochu démonů a jedna společenská hra. Motivů mi přišlo až moc a možná bych knihu rozdělila na více příběhů. Nebylo to nic pro mě, možná protože mi není patnáct. Ale odpočinula jsem si u ní.

Sabishej
03.06.2017 5 z 5

Skvělá kniha se skvělým dějem. Na konci mě bylo trochu líto Juliana. Ale popravdě, kdo by si ho nezamiloval a nezůstal s ním v tom domečku? XD

marta14
04.08.2016 5 z 5

Moje úplně nejoblíbenější knížka.Juliana jsem si zamilovala...Od knihy jsem se nemohla odtrhnout,proto jsem ji přečetla za jeden den.Teď už ji mám přečtenou asi třikrát.

KateChatt
09.07.2016

Úžasná knížka. Julian je prostě dokonalý.

Niskushka
25.06.2016 3 z 5

Myslela jsem, že bude jiná dějově, trochu mě to zklamalo, ale myslím, že některým právě naopak sedne naprosto dokonale. Koupila jsem si aktivně hned všechny 3 díly. Po přečtení prvního nevím jestli chci číst další, ale když už je mám tak se do toho pustím.

Baraliska
28.04.2016 5 z 5

Úžasná knížka. Téhle knížce se nic nedá vytknout. Je úžasná. Je boží. Je nepředvídatelná. I když nemám zrovna L. J. Smith, tahle knížka je jedna z mých nejvíce oblíbených knih.

notburga
18.03.2016 3 z 5

Hodně dobré tři hvězdičky. Palec nahoru za rychlý rozjezd děje, ale další dolů za to odbyté prožívání nočních můr. Julián byl fajn, závěr docela očekávaný. Jako knižní jednohubka je to fajn.

Aríka
27.02.2016 5 z 5

Pokud bych měla tuto knížku definovat jedním slovem, tak bych použila wow. Knihu jsem dostala k Vánocům, nejprve jsem si říkala něco v tom smyslu: Bože, co to je?! Ale po prvních pár stránkách jsem se začetla a skončila jsem na konci knihy. Už se těším až si koupím další díl.

kubeška
30.01.2016 3 z 5

moc povedená knížka :) vážně dobře se četla

Damonka18
20.01.2016 5 z 5

Nejlepší knížka od autorky!! Vtáhla mě do děje hned první stránkou. Slupla jsem ji jak ČOKOLÁDU!! Jela jsem s ní do Německa, že mi vydrží aspoň týden. Bohužel vydržela asi 5 hodin (cestou). A Julian? Jen jsem čekala a umírala, až se objeví. A stálo to zato. Ode mě má autorka Megagigantický palec nahoru!! ( Lepší jak Upíří deníky, kromě prvních dílů) :D

Anne123
17.01.2016 3 z 5

Pěkná, čtiva kniha. Příběh nebyl špatný, jen mě nezaujal tak, jak jsem předpokládala.

Michiska29
15.01.2016 5 z 5

Nejsem nějak velký pisálek a tak napíšu jen tohle, BOMBAAA!!! Autorka píše přesně podle mého gusta, už jsem četla i druhý díl a ten byl stejně úžasný, moc se těším na další...

nikol1324
10.12.2015 5 z 5

Je to božský :-) miluju ten nápad s nočními můrami a tajemstvím :-D

ivzu77
22.10.2015 4 z 5

Již delší dobu jsem čekala na vydání nové knihy od L.J.Smith. U této mne překvapil zajímavý nápad, téma, se kterým jsem se ještě nesetkala. Téma HRY a tajných nočních děsů mne oslovilo. Dokonce jsem i nějak s nimi pro žil s nechutí při čtení.
Ale četlo se to dobře.

Babsie
27.09.2015 3 z 5

Z knih L.J. Smith slabší, ale líbila se mi, zajímavý nápad, napsáno skvěle, úžasná atmosféra, konec se taky povedl, hlavně rozuzlení...:) Je tam hodně klišé milostná zápletka-milostný trojúhelník, ale zatím tam bylo víc děje než romantiky tak to odpouštím:)

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965