Lovec

Lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232714/bmid_lovec-U5W-232714.jpg 4 299 61

Zakázaná Hra série

Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Forbidden Game, Volume I: The Hunter , 1994

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Neuvěřitelně čtivá a napínavá kniha velice se mi líbila a těším se na pokračování ;-)

Terinka22
10.09.2015 5 z 5

Tato kniha mě zaujala daleko víc, než Upíří Deníky či jiné knihy této autorky. Je napínavá a úžasná, moc dobře se mi četla. Těším se na pokračování a jsem hrozně zvědavá, jak se příběh bude odehrávat dál. Také fandím Julianovi, jako hodně z vás, přijde mi skvělý, tajemný..Mám ho jako postavu moc ráda, na rozdíl od Toma, který mě nijak nenatchnul.. :)

kikizubik
17.08.2015 3 z 5

Knihu jsem začala číst večer a dočetla ji brzo ráno. Nemohla jsem ji odložit. Prostředí bylo nádherně popsáno. Jednoduše se mi nápad moc líbil a to i kniha samotná. Knihy od L.J Smith mám moc ráda.

PS: Od začátku jsem Toma moc nemusela. Moc fandím Jullianovi!

Ebony
16.08.2015 5 z 5

Přečetla jsem ji jedním dechem. Prostě je tato kniha úžasná a doporučuji ji ve všech ohledech. Jenny jsem fandila už od začátku a Dee tu prostě zbožňuju ale nejvíce zbožňuju Juliana, prostě mi přirostl k srdci a FANDÍM MU.

trynitrix
01.07.2015 3 z 5

Tak tady neříkám že se mi příběh nelíbil ale nějak ke mě nepřirostl prostě jsem dočetla dokonce už jen to jak to dopadne nápad s dějem nebyl špatný ale asi bych to formulovala jinak.

Andýsek11
17.06.2015 5 z 5

Když jsem knihu uviděla v knihkupectví tak mě na ní zpočátku zaujala obálka, která působila tajemně a zajímavě. Rozhodla jsem se ji koupit a příjemně mě překvapila.
Originální příběh, ve kterém jste se mohli podívat a prožít noční můry všech postav a fandit jim, aby je dokázaly společně překonat.
Čtení této knihy mě hodně bavilo, a proto ji mohu doporučit všem, kteří mají rádi fantasy romantické knížky a krásné záporáky. :)
(Tato kniha byla podle mě lepší než Upíří deníky)

Jity-Lovies
15.06.2015 4 z 5

Kniha, která se mi četla velmi hezky a zajímalo mě, jak dopadne, i když je pravda, že občas tam na mě už byli docela dost přehnané a dětské věci..

Katee
11.06.2015 4 z 5

Nemohla jsem uvěřit tomu, jak rychle se četla! Ani jsem nevěděla jak, ale za kousek večera, kdy jsem plánovala si knížku jenom rozečíst, za mnou bylo 100 stránek (což je u této knihy skoro polovina :D). Byla napsaná úžasně, k tomu nemám výhrady :) Samotný děj byl taky zajímavý, určitě je to neobvyklý nápad :) Ale... Chybělo tomu napětí, trochu akce! Žádná noční můra nebyla tak hrozná a za chvíli stejně skončila... Celkově se příběh dá dost předpovídat, hlavně teda konec. Je to vyloženě oddechovka, ne nijaká bojovka :)

SPOILER
Taky mi přišlo, že po smrti Summer skoro nikdo netruchlil. Jo, Jenny byla chvilku zhroucená, ale za chvíli už se v pohodě líbala. Chápu, nejde se tou smrtí zabírat celý zbytek knihy, jen to prostě podle mě bylo moc uspěchané :)

Attia
10.05.2015 4 z 5

Z knihy, na které mě původně zaujala jen její obálka, se nakonec vyklubalo příjemné čtení. Prostě oddychovka, zajímavé noční můry, ale víc nečekejte.
Akorát souhlasím s muchomurkou, série to bude dlouhá.

muchomurka
28.04.2015 4 z 5

Boží nápad, jen škoda, že to zase bude bůhvíjak dlouhá série. Kéž by to tak byla jedna kniha, kdy na jejím konci dojde k rozuzlení a konec.
Knížka byla čtivá, zajímavá, možná až příliš osekaná, řešila jen jednotlivé noční můry, ale nic moc kolem (což se asi dozvíme v dalších dílech). Možná to chtělo trochu víc rozvinout děj, ale celkově super :-) Těším se na další díly.

Nagadir
18.04.2015 4 z 5

Tahle kniha mě docela bavila a rozhodně je mnohem lepší než celé Upíří Deníky...

JanaDor
25.03.2015 3 z 5

První díl ze série Zakázané hry se uvedl velmi dobře. Rozehrál partii a nalákal na další díl. Musím uznat, že mě to bavilo. Vyprávění se více soustředí na děj než na popisy. Romantická linka je také jen naznačena. Styl autorky byl pro mě čtivý. Dalo by se říct, že to pro mě byla nenáročná, oddychová pohádka.
Příběh je zajímavý, nápaditý a akční. Určitě zaujme hlavně tu cílovou skupinu – tedy mládež – které je kniha určena. Mě osobně kniha ani nenadchla, ani nezklamala. Lepší průměr. Ale jsem již zvědavá, jakým směrem se příběh bude rozvíjet dál.

m.sosinka.m
13.03.2015 4 z 5

Knihu jsem opět přečetla za jeden den, vtáhla mě do děje a myslím že je o něco lépe propracovaná jak Upíří deníky. Už se těším na další díly.
Martina

Charmedka
11.03.2015 5 z 5

Je to nenáročné čtení jako všechny ostatní, takže ji zvládnete klidně za jedno odpoledne. Nápad s hrou je ale geniální, fakt jsem hltala stránku za stránkou a čekala, co bude dál. Nenáročná, ale zajímavá a vážně Vás strhne. Já jsem z ní nadšená a chci co nejdřív její pokračování.

Maragad
11.03.2015 3 z 5

Zakázaná Hra: Lovec je knihou s originálním námětem, kde na čtenáře čeká skvěle promyšlený svět s děsivou atmosférou. Děj má spád a nepostrádá ani napětí, a tak budete rychle přetáčet každou stranu a čekat se zatajeným dechem, jak to vše nakonec dopadne. A jelikož jde o velmi malou a útlou knihu, lze ji přečíst již během pár hodin. Ani tentokrát tomu není jinak a L.J.Smith si opět připravila věčný souboj dobra se zlem.

Adele02
08.03.2015 3 z 5

Tak jo, jsem definitivně rozhodnutá, že se stylem L. J. Smith si nikdy nesednu.

Simolina02
07.03.2015 5 z 5

Je to skvělá knížka, ale zajímalo by mě, kdy bude další díl. :)

ciniminisek
27.02.2015 3 z 5

Titul Lovec hodnotím jako nenáročnou četbu, u které se pobaví dívky i chlapci. L.J. Smith opět dokázala, že ve světě čtení pro mládež má stále co říct.

ElisR1
26.02.2015 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila. Byla originální, čtivá a napínavá. Rozhodně doporučuji.

Veeria
21.02.2015 3 z 5

Kladně hodnotím především obálku knížky, která se opravdu povedla, a nápad s hrou, který byl originální. Na druhou stranu jsem však od knihy očekávala víc, nedokázala jsem se do příběhu pořádně ponořit.

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965