Doupě

Stínový muž Julian se vrátil a s ním i nová Hra. Jennyini přátelé jeden po druhém mizí a zůstávají po nich jen papírové figurky. Jenny musí najít Julianovo tajné doupě a zachránit své přátele ze Světa stínů dřív než bude pozdě.
Zakázaná Hra pokračuje. Kdo bude vítěz, a kdo poražený?

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262235/zakazane-hry-doupe-V3Y-262235.jpg 4.1145

Zakázaná Hra 2.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

The Chase, 1994

Kniha Doupě

Devid

Jak jednička a dvojka ,mi vyrazila dech z těla , obě dvě jsou super a těším se na trojku

Anička.pa
06.08.2020

Obdobně jako u prvního dílu jsem i po druhém sáhla se stejným záměrem, a to si odpočinout. Kniha se četla rychle a děj ubíhal :-) Za mě dobrý relax :-)

Knihomolka97
02.03.2020

Ach Juliane , Juliane..:D
První půlka byla taková oddechová a pak začala ta pravá sranda. Výborné. Těším se na závěrečný díl!

s.k.holesova
02.12.2019

Nádhera, sice práva akce začíná až od prostřed knihy ale Jůlián to vše dohnal :)

orangerose
24.11.2019

Pěkně napínavý děj, že už sahám po 3 díle této série :D

Eponka
16.11.2018

Zajímavé pokračování občas mě to lehce nudilo. Doufám že v dalším díle to bude lepší a vůbec by mi nevadilo kdy by ten tokrat vyhrálo zlo ????

Veruu95
11.08.2018

Nemůžu hodnotit jinak, než opět 5* :) I druhý díl byl skvělý a skončilo to tak napínavě! Takže... kde mám ten poslední díl? Jdu na něj! :D

Lucik100
12.06.2018

Úžasný děj. Hra je stále napínavější a napínavější.