Temné shledání

Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu. Má existence je ohrožena, tak hledám pomoc v záhrobí. Dokážu se vykoupit ze spárů věčného temna?" Hon na zlo začíná......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29018/big_temne-shledani-w8r-29018.jpg 3.4764

Upíří deníky / Upírske denníky 4.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Dark Reunion, 1992

Kniha Temné shledání

VAnna

Každým dílem mě to baví víc a víc.

Nelíísek
19.07.2020

Konec minulé knihy mě trochu rozhodil, bylo my jasné že se nějakým způsobem vrátí, ale ten konec mi přišel dosti absurdní, a ufňukanost Stefana mě někdy dosti vytáčela, zvlášť všechny jeho kamikadze momenty.

Charmedka
20.06.2020

V tomto dílu výraznou postavu představuje Bonnie, která komunikuje s Elenou. Je to fajn změna nečíst pouze o zamilované trojici. Damon je tentokrát na straně dobra a i když musí zatnout zuby, docela se mu daří zachovat správně.

Kniha se číst dala, ale stejně jako předchozí, žádný zázrak to není. Přečte se ale během pár dní. Bohužel závěrečnému boji je v knize věnováno pouze posledních pár stránek.

lucifree91
02.06.2020

Zatím asi nejlepší díl. Pravda, ten konec byl trochu zvláštní, ale jinak jsem si knihu užila :-)

h.belaiova
01.02.2020

Jsem spokojená s příběhem. Super na odpočinek.

postrach
17.08.2019

Jak uz jsem psala,spis pro mladsi ctenarky.Ani zlepseni ani zhorseni.

A.K.A.R.
06.08.2019

Na rozdíl od ostatních dílů se tento moc nepovedl. Myslím si, že lidé, jimž se tato série líbí mi dají za pravdu. Příběh odehrávající se, z pohledu někoho jiného, než Eleny byla změna, avšak tu jsem chápala. Kniha probíhala docela průměrně až nadprůměrně. Co knihu neuvěřitelným způsobem zkazilo, byl konec. Autorka si vždy vyhrává s detaily, nicméně konec byl naprosto nesrozumitelný a do poslední chvíle to vypadalo, že všichni zemřou a najednou to všichni přežili a mrtvá náhle ožívá z nepochopitelných důvodů, jen aby se vrátila, zase jako člověk. Tento konec se opravdu zvrtl v "dobrácký konec", kde musí všichni přežít. Nevím, nevím. Do dalšího dílu, tedy jdu, ale nevím co čekat.

EvaStark
07.07.2019

Nějaké části zajímavé, některé zas nudné....
Tahle knižní série bohužel teda nic moc.