Alnima Alnima komentáře u knih

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Tato kniha mě bavila více, než celá série od této autorky. Opět byl tuto publikaci dala do odpočinkové četby, kde víte, co a jak bude.

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Klasická oddechovka.

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Moc se mi tu líbili obrácené role. Holka dračice a kluk svatoušek. Hezká YA.

10.11.2020 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tato série byla celkem milá, ale jak tu zaznělo, bylo to hodně podobné i jiným knihám. Každopádně autorka vás do děje vtáhne a ač mnohdy víte, co vás čeká, prostě musíte číst dál. Klasické odpočinkové čtení.

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tak tady bohužel musím říct, že jsem nečetla nic nového. V podstatě celý příběh byl jasný hned od začátku. Knížku jsem neodložila, ale stránky jsem přeskakovala, kdybych náhodou narazila alespoň na "něco". Bohužel, nic se nekonalo. Byla tam snaha o něco hlubšího, ale na mě to prostě vůbec nefungovalo. Nevím, jak zbylé dva díly, ale já už to rozhodně zkoušet nebudu.

10.11.2020 2 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

No, čekala jsem klasické oddechové čtení, ale tohle mě fakt dostalo. Dávám 4,5*. Moc hezky napsané, otázky k zamyšlení a prostě jedno velké překvapení, což je vždy plus.

09.11.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Celkem nevšední příběh. V dobrém slova smyslu. Ovšem, něco tomu prostě chybí..

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Celkem nevšední příběh. V dobrém slova smyslu.

09.11.2020 4 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Jako odpočinkové čtení v tomto žánru dobrý, ale nic nového mi tato knížka nenabídla. A díl od dílu to šlo zase dolů. Bohužel..

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Tak pro mě byl tento díl úplně zbytečný. Jako kdyby autorka už nevěděla o čem psát, ale třetí díl měl vyjít za každou cenu. Škoda, protože ta jednička byla fakt hezká.

07.11.2020 2 z 5

Nikdy viac Nikdy viac Abbi Glines

07.11.2020 3 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Pěkná, velmi čtivá a místy smutná trilogie. Když čtu knihy z tohoto prostředí, tak jsem vděčná za to, že u nás funguje nejen jiný systém, ale i rodinné vztahy. Za mě 4,5 hvězdy. Jinak první díl fakt pěkný.

07.11.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

No, co dodat. Tuto knihu jsem poprvé četla ve čtrnácti,když byla vydána. Od té doby jsem ji četla už několikrát a stále musím říct, že autorka ji napsala prostě úžasně. Líbí se mi naprostá propojenost mezi díly. Stále se něco děje, hlavní hrdinové se postupně vyvíjí a nesmím zapomenout na to, že nic podobného jsem ještě (ani do teď) nečetla. Takže za mě 5 z 5*. Film dobrý, ale s knihou nesrovnatelný.

07.11.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

07.11.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)