Harry Potter a Relikvie smrti

Naposledy?... Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak jedinou šancí, jak nad ním zvítězit. Na trojici kamarádů číhají na cestě nebezpečné nástrahy, ale ani v těch nejtemnějších úkrytech neztrácejí podporu svých přátel....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/9_/8/harry-potter-a-relikvie-smrti-0wt-8.jpg 4.79208

Harry Potter 7.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Harry Potter and the Deathly Hallows, 2007

Kniha Harry Potter a Relikvie smrti

BlankaHill
včera

Krásné zakončení celého příběhu, od kterého jsem se nemohla celou dobu odtrhnout. Knížka vzbudila tolik emocí - zoufalství, smutek, radost, lásku,... Brilantně napsané (*˘︶˘*).。*♡ tak promyšlené w(°o°)w GENIÁLNÍ (◍•ᴗ•◍)❤

Booklice
včera

Tento díl jsem si užila asi úplně nejvíce, ale je těžké rozhodnout, který ze všech sedmi dílů byl ten nejlepší. Postupně do sebe zapadly všechny dílky a poslední kapitoly jsem přečetla jedním dechem. Člověk najednou všechno pochopil a dávalo to smysl. Skláním se před Rowlingovou, jelikož napsat něco tak dlouhého a zároveň tak promyšleného, je opravdu mistrovské dílo. Během všech dílů se jednotlivé části tak prolínaly a detail z jedné knihy byl důležitou součástí třeba o tři díly později. Příběh jsem si moc užila, objevila jsem nový svět a když jsem knihu zavřela, bylo mi líto, že to byl konec.

jean_ralphio

po ohnivem poharu nejlepsi dil. ten zaver.......... (i kdyz teda king's cross bylo zbytecne, stejne jako uplne posledni kapitola).
tohle byl zaver, ktery byl lepsi, nez v jakekoli jine serii star wars, pan prstenu etc. v porovnani s timto nic.

nikdy, do konce zivota nepochopim, jak dokazal yates tak tragicky zkazit zaverecny souboj harryho s voldym. pritom stacilo proste udelat to, co napsala jk.. ale tak who cares

EduardVlach

Nejlepší díl výborné série

Alieen

Pro mě prostě srdcovka. Četla jsem snad 20x a stále se k ní ráda vracím. Úžasný svět, který žádný film nemůže ani z poloviny tak dobře představit.

LunaL.

Nádherná kniha, jako celá série. A vlastně celý svět Harryho Pottera. To jen tak nějaký spisovatel nepřekoná!
Kdybych měla popsat děj knihy jednou větou, tak by zněla takto: Díl je o hledání pravdy a hledání sebe samých.

icezero

pro mě je celá série skvěle napsaná, čtivá. Některé osudy jsem nečekal, některé byly naopak z minulých dílů předvídatelné. Atmosféra se se zvyšujícím číslem pokračování stává temnější a temnější, a rozhodně ne takovou pohádkou pro děti jako tomu bylo u Kamene mudrců... Jen ten konec byl pro mě trošku přeslazenej a ve filmu to bylo ještě horší

MalejTucnak

Zatím jsem pouze poslouchala audioknihu, ale to už čtyřikrát a miluji to. Knihy (i filmy) Harry Potter si mě navždy získaly.