Hranice nevinnosti

Chceš to, co bys neměl mít… Je jí teprve devatenáct. Je to dcera jeho nového otčíma. Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku. Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je ona ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne. Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví… Blaire do toho možná spadne příliš hluboko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229758/big_rosemary-beach-hranice-nevinnosti-b6N-229758.jpg 4.2695

Rosemary Beach 1.

Vydáno: , Yoli

Fallen Too Far, 2012

Kniha Hranice nevinnosti

musivila

Tahle kniha se mi četla neskutečně rychle, přečteno za den, trefila se mi do nálady, vůbec u ní nemusíte přemýšlet, jen se necháváte unášet příběhem … a ten konec! Hned jdu na druhý díl :)

veronika8042

Romantická oddechovka, kdy můžete jen číst a vypnout mozek. Přesně někdy mám den, kdy tohle potřebuji. Naprosto splnilo. Přečteno na jeden zátah, rozhodně se vrhnu na další díl.

janina66

Krásná romantická oddychovka, kterou jsem prokládala napínavě-hororovou knihou Strach.
Příběh mě pohltil, takže se brzy vrhnu na druhý díl.

ave55

To byla taková romantická blbost, že si musím přečíst i druhý díl.

ErčaV.

Kniha se četla skoro sama. Je to pěkná oddychovka.

BoredBunny

Přečteno jedním dechem. Čtivě napsáno, lehce představitelné prostředí, těším se na druhý díl, jak to bude pokračovat...

Alnima
07.11.2020

Pěkná, velmi čtivá a místy smutná trilogie. Když čtu knihy z tohoto prostředí, tak jsem vděčná za to, že u nás funguje nejen jiný systém, ale i rodinné vztahy. Za mě 4,5 hvězdy. Jinak první díl fakt pěkný.

aniger
09.10.2020

Zbožňuji tuto knihu. Přečetla jsem ji už několikrát, je to už nějakou tu dobu, ale moc se mi líbil příběh, postavy a vše okolo. Autorce se to opravdu povedlo :)