Hranice nevinnosti

Chceš to, co bys neměl mít… Je jí teprve devatenáct. Je to dcera jeho nového otčíma. Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku. Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je ona ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne. Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví… Blaire do toho možná spadne příliš hluboko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/229758/rosemary-beach-hranice-nevinnosti-b6N-229758.jpg 4.2514

Rosemary Beach (1.)

Fallen Too Far (2012)

Vydáno:, Yoli

Kniha Hranice nevinnosti

Pedruska01
včera

Hm, četlo se to výborně a hrozně rychle. Dokázalo mě to vtáhnout k sobě a nepustit. Byla jsem na to zvědavá, protože jsem tuhle záležitost měla vyhlídnutou již delší dobu. Témata nevlastních sourozenců, prostě. :) Překvapil mě i věk postav - potěšilo mě, že to už není jen samé sladké -náct, až na hlavní hrdinku, což se brzo změní a hlavně se to prostě stále jen tak nevidí. Pak si připadám až moc stará. :D
Hlavní hrdinka Blaire - ale jo, měla jsem ji ráda a neměla jsem proti ní ani popel, až na jednu jedinou zatracenou věc. Byla nevinná. Ale ani samotná nevinnost přece nemůže být tak naivní! Byla natvrdle naivní. Občas prostě smýšlela anebo i vypustila z pusy nějakou naprosto nepochopitelnou věc, která smrděla nechutnou naivitou a až hloupostí. Nebylo to pravidlem - díky bohu, ale když jsem se s tím setkala, jen nevěřícně jsem kroutila hlavou. Chápu, ale i člověk z největšího zapadákova s milionem svých vlastních starostí přeci musí vědět, jak funguje dnešní svět, natož zazobaná smetánka.
Rush, společně s dalšími mužskými protagonisty příběhu se mi vážně líbili a dost jsem si je oblíbila jako např. Granta, Woodse i Caina. Ale toho Rushe samozřejmě nejvíc, co si budeme povídat. :D Dobrá byla i Beth.
Ten příběh, leč se nezdá je ve finále trochu, no trochu dost složitým propletencem především rodinných vazeb a strastí. Však mě se to líbilo a užívala jsem si to. Poslední scéna "loučení" mi přišla přitažená za vlasy. Hloupě impulzivní? Jak když Blaire přeskočilo. Tak nějak se mi to tam nehodilo.
Každopádně těším se na pokračování téhle série, zvědavost mi vážně nedá a já vím, že se do toho pustím hodně rychle. Byť to bylo v celku skvělé, pár drobností, které mi byly proti srsti jsem tam našla, takže bohužel nemohu udělit plné hodnocení, ale tak na 4,5*. Ale i tak neváhám doporučit. :)

happy19

Hodnotím jako celek 3 knih..příjemná,chytlavá četba.;-)
S úsměvem na rtech si ji opět ráda přečtu pro změnu v letních měsících,bude působit jinak;-)
Škoda že je od autorky u nás přeložena jen tato série!

Luucie

Příjemná jednohubka a už se těším na pokračování :-)

Nuttelka

Mě ty příběhy pro ...náctileté prostě baví :-)
Blaire i Rush se mi moc líbili, věřím, že to s nimi dobře dopadne, i když cesta asi bude trnitá. Blaire si toho prožila tolik, že mě by to asi položilo, tolik bolesti a ten konec? Slzné kanálky pročištěné a můžu se vrhnout na pokračování...
Nan a Abeho nesnáším, příšerná sestra a příšerný otec.

Ulrika

Příjemná oddechová četba. Doporučuji jako čtení na pláž:)

Mišule_11

Před tím, než se vůbec pustím do čtení, tak si říkám, že jsem na takové knihy už stará, ale po dočtení se nestačím divit, jak mě knížka dokáže překvapit! :) Líbila se mi, tak moc, že jsem se musela pustit hned do dalšího dílu, jinak bych nevydržela..! :)

AniDi
20.12.2018

Už se mi dlouho nestalo, abych četla do rána a ani si to neuvědomila. Hluboké myšlenky v knize nehledejte a přesto měla spád a "tu pravou" lásku.

Musa7
29.09.2018

Krásná série přečtená jedním dechem!
Blaire mi byla velmi sympatická!
Nan, rozmazlená princezna!

Shanib
29.08.2018

Na prvních pár stránkách se mi příliš nelíbilo vykreslení postav...protože vlastně chybělo. Nebyly tam žádné hlubší myšlenky hrdinů a ani vyjadřování pocitů či emocí. Říkala jsem si, že spisovatelka se s tím tedy moc nepáře. Pak jsem se ale najednou začetla a zjistila jsem, že "ono" to nějak přišlo, ani nevím jak. Je to krásná knížka na odpočinkové čtení, kdy se chcete hloupě usmívat nad romantickými pasážemi, protože to Blaire a Rushovi strašně přejete

aliisalounu
29.08.2018

Od knížky jsem moc nečekala a možná právě proto mě příjemně překvapila. Četla se úplně sama, byla jednoduše napsaná a skvělá pro odpočinek.

jana89
04.08.2018

Kniha mne zcela pohltila... prečetla jsem ji za jediný den... Blaire jsem si velmi oblíbila... její príběh o matce a sestre dojemný... uz ted se těším na to co prinese pokracování.

sd1992
30.07.2018

Myslela jsem si, že to bude taková nemastná, neslaná oddechovka, ale nakonec mě to celkem mile překvapilo. Hlavní hrdinku Blaire jsem si oblíbila, je mi svým chováním sympatická. Za to Nan teda nemůžu vystát, ani když přihlédnu k faktu, kvůli kterému se chová jako kráva. Kniha se čte hrozně snadno a rychle, tak jdu hned na další díl. :)

Leňulaaa
15.06.2018

Nečekala jsem, že mě kniha tak chytne. Děj mě do sebe naprosto vtáhl. Skvělá kniha, ideálně se hodí na leto.

monys
14.06.2018

Přečetla jsem všechny tři díly v jednom týdnu. Neskutečne vás vtáhne do děje. Je to romantika podepsána erotikou a city, které hlavní hrdinka cítí. Je to důkaz toho jak se můžou rozdílné světy od sebe lišit a přes to se nakonec spojit. Vytrvalost a oddanost Rushe je dechberouci...

vevik03
07.06.2018

Dobry den chci se zeptat někoho z vás, jak mám dát to,abych tu knihu četla?
Nevim na co kliknout.Děkuji tomu, kdo odpoví

leník511
01.05.2018

Krásná a čtivá knížka. Těším se na další díl.

Blanca_
04.04.2018

Přečetla jsem se za jeden den, dej plyne a prostě vás to vtáhne že nemůžete přestat. Prostor pro fantazii, sympatie k postavám a nenadálý konec - to má tahle knížka! Překvapilo mě ale jak rychle se vyvinul vztah mezi hrdiny, že tak skoro z ničeho. Občas mi bylo trapně při rozhovorech protože se zdály tak nepřirozené! Doufám, že to je jen překladem... Když tohle odpustím, je to boží :3

LucyBooks
19.03.2018

Knížka je spíše oddechovka. Nenáročný děj.

veveronka
25.02.2018

výborné jako vždy

tynka65
11.02.2018

Velmi čtivé ;-) přečteno za odpoledne :-)

barborelka
08.02.2018

Absolutně zbytečný díl, který mi spíš poskytl negativní pohled na hrdiny oproti druhému dílu.....
Nejvíc mě pobavilo jak se Nan "snažila a nikdo ji nemel rád"....

janyska13
14.01.2018

Vzhledem k tomu, že jsem si knihu vybrala ze zvědavosti, tak celkem překvapila.

lucie2952
30.10.2017

Oddechová totální romantika. Četlo se to úplně samo. Přečteno za dva dny a vrhám se na druhý díl.

jani.ruzicko
21.10.2017

Dojemné =) kniha mě bavila, sice nijak originální, ale čtivé =)

jitka7
13.10.2017

Je to kniha pro náctileté, to určitě. Ale příběh si člověk oblíbí a hlavní hrdiny také. Sem tam je příběh naivní, což se dá ale očekávat vzhledem k věku hlavní hrdinky. Rushe jsem si samozřejmě zamilovala a Blaire mi také byla sympatická.

salča
25.09.2017

Pěkná romantika.
Děj jednoduchý,ale i tak byl příběh poutavý a čtivý.Přečteno za jeden den.

elisa194
19.09.2017

Přečteno za pár hodin. Nenáročná, oddychova kniha, ale spíš pro nactilete. Nechybi ji napětí jak to vše nakonec dopadne a velké plus za nečekaný konec. Každopádně mi vadily az někdy trapné rozhovory.

Mark.
20.08.2017

Velmi poutavě psaná romantika. Začala jsem ji číst chvilku před spaním, s tím že si přečtu jenom kousek pro lepší spaní. To byl problém a dala jsem si noční s pokračováním dalšího dílu. Málo kdy mne tak nadchne tento žánr. Začátky jsou velmi krásné. Seznamování s postavami jsou to nejlepší, co v knize mohu zažít. Velmi jsem si to užívala.

vlkove
08.08.2017

Kniha mě příjemně překvapila.
Jelikož normálně takovouto literaturu nečtu, tedy až na výjimky, které mě vetšinou moc neuchvátí, tak jsem opravdu ohromena.
Od samotného začátku je kniha čtivá a svižná. Příběh je jednoduchý a v podání autorky jednoduchost rozhodně neuškodila.
Romantika je podána nenásilně a velice přirozeně.
Hlavní hrdinka je milá, uvěřitelná, na nic si nehraje a neuvěřitelně mi sedí. Rush není nejlépe vykreslený a někdy přirozenost pokulhává ale věřím že když se do takového příběhu čtenář/ka pustí neočekává přirozeně a obyčejně vyhlížejícího mladíka, vykresleného dle skutečnosti.
Když bych se zaměřila na obálku knihy, určitě bych nemohla zmínit jediné pozitivum, přijde mi laciná a nevhodně zvolená.
Kniha má skvělé rozuzlení a určitě ji mohu doporučit každé romantické duši jako skvělé letní čtení.

Horselen
08.08.2017

Ačkoli kniha neměla nijak originální děj - téměř vlastně skoro žádný, poměrně mě bavila. Hlavně se velice rychle četla. Opravdu jen oddechová četba, pokud čekáte světoborný román, který by trhal rekordy, tak ji nedoporučuji.
Myslím ze dvě erotické scény by bohatě stačily. Až mě zaskočilo, jak rychle se vyvinul vztah mezi Rushem a Blaire. A ten konec... no po všech těch tajnostech bych čekala, že mě závěr aspoň vyvede z míry, což se tedy nestalo.
Není to kniha, kterou bych nutně musela mít v knihovně.