Hranice nevinnosti

Chceš to, co bys neměl mít… Je jí teprve devatenáct. Je to dcera jeho nového otčíma. Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku. Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je ona ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne. Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví… Blaire do toho možná spadne příliš hluboko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229758/rosemary-beach-hranice-nevinnosti-b6N-229758.jpg 4.2633

Rosemary Beach 1.

Vydáno, Yoli

Fallen Too Far, 2012

Kniha Hranice nevinnosti

aniger

Zbožňuji tuto knihu. Přečetla jsem ji už několikrát, je to už nějakou tu dobu, ale moc se mi líbil příběh, postavy a vše okolo. Autorce se to opravdu povedlo :)

Ála1968

První díl byl super.Mělo to děj,napětí a romantiku,úžasné.Zvládla jsem oba díly najednou za odpoledne,ale druhý díl už byl slabší.

JitulHa

Když se řekne letní oddechovka, okamžitě se mi vybaví tahle knížka! Jednoduše proto, že obsahuje všechno, co k létu patří, sluncem vyhřátou pláž, divoké vlny nikde nekončícího oceánu, luxusně vyhlížející apartmány s jejich intrikujícími obyvateli. Ale především tu pravou romanci, která je důkazem, že v tomto období je možné cokoliv, i to že si cestu mohou zkřížit dva nejméně pravděpodobní lidé a stát se milenci. Moc pěkné zamilované dílko, které se čte úplně samo.

Myška43

Ani nevím, proč jsem otálela nad četbou tohoto příběhu. Rozhodně se mi kniha moc líbila. Zajímavý děj, autorčin styl mi vyhovuje. Rozuzlení děje mě opravdu dostalo, vůbec jsem neměla žádné tušení. Další pokračování si nenechám ujít.

Kristy.Seb

Zajímavý dej. Čekala jsem, co za tím vším bude... Ale tohle jsem teda čekala.

Zuzana207

Keď som si túto sériu vybrala, nemala som veľké očakávania. Ale dej ma veľmi rýchlo zaujal, kniha je dobre písaná a číta sa v podstate sama. Myslím, že autorke sa podarilo do príbehu vložiť primeraný podiel romantiky, aby nepôsobila príliš "cukrovano," tiež intríg, aby nenudila a nútila čitateľa rozmýšľať nad ďalším vývojom príbehu.
Pre náročnejšieho čitateľa môže byť príbeh menej zaujímavý, ak očakáva viac akcie, napätia či tajomstiev.

jinbr

Zajímavý příběh, ale možná by mohlo být trochu méně toho okecávání. Jsem zvědavá na pokračování

Chvilkasnění

Tak tohle byla jízda. Zajímavý děj a to jak se Rush ze začátku choval...grr, chtěla jsem skočit do knihy a uškrtit ho. My holky jsme někdy tak blbý.
A ten konec? Musela jsem ihned na další-

Svedená
Svedená