Hranice nevinnosti

Hranice nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229758/bmid_rosemary-beach-hranice-nevinnosti-b6N-229758.jpg 4 764 143

Rosemary Beach série

Chceš to, co bys neměl mít… Je jí teprve devatenáct. Je to dcera jeho nového otčíma. Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku. Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je ona ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne. Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví… Blaire do toho možná spadne příliš hluboko.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Fallen Too Far , 2012

salča
25.09.2017 5 z 5

Pěkná romantika.
Děj jednoduchý,ale i tak byl příběh poutavý a čtivý.Přečteno za jeden den.

elisa194
19.09.2017 4 z 5

Přečteno za pár hodin. Nenáročná, oddychova kniha, ale spíš pro nactilete. Nechybi ji napětí jak to vše nakonec dopadne a velké plus za nečekaný konec. Každopádně mi vadily az někdy trapné rozhovory.

Mark.
20.08.2017 5 z 5

Velmi poutavě psaná romantika. Začala jsem ji číst chvilku před spaním, s tím že si přečtu jenom kousek pro lepší spaní. To byl problém a dala jsem si noční s pokračováním dalšího dílu. Málo kdy mne tak nadchne tento žánr. Začátky jsou velmi krásné. Seznamování s postavami jsou to nejlepší, co v knize mohu zažít. Velmi jsem si to užívala.

vlkove
08.08.2017 5 z 5

Kniha mě příjemně překvapila.
Jelikož normálně takovouto literaturu nečtu, tedy až na výjimky, které mě vetšinou moc neuchvátí, tak jsem opravdu ohromena.
Od samotného začátku je kniha čtivá a svižná. Příběh je jednoduchý a v podání autorky jednoduchost rozhodně neuškodila.
Romantika je podána nenásilně a velice přirozeně.
Hlavní hrdinka je milá, uvěřitelná, na nic si nehraje a neuvěřitelně mi sedí. Rush není nejlépe vykreslený a někdy přirozenost pokulhává ale věřím že když se do takového příběhu čtenář/ka pustí neočekává přirozeně a obyčejně vyhlížejícího mladíka, vykresleného dle skutečnosti.
Když bych se zaměřila na obálku knihy, určitě bych nemohla zmínit jediné pozitivum, přijde mi laciná a nevhodně zvolená.
Kniha má skvělé rozuzlení a určitě ji mohu doporučit každé romantické duši jako skvělé letní čtení.

Horselen
08.08.2017 4 z 5

Ačkoli kniha neměla nijak originální děj - téměř vlastně skoro žádný, poměrně mě bavila. Hlavně se velice rychle četla. Opravdu jen oddechová četba, pokud čekáte světoborný román, který by trhal rekordy, tak ji nedoporučuji.
Myslím ze dvě erotické scény by bohatě stačily. Až mě zaskočilo, jak rychle se vyvinul vztah mezi Rushem a Blaire. A ten konec... no po všech těch tajnostech bych čekala, že mě závěr aspoň vyvede z míry, což se tedy nestalo.
Není to kniha, kterou bych nutně musela mít v knihovně.

IvettKremrová
30.07.2017 5 z 5

včera jsem ji dostala společně s dalšími 2 díly a večer se hned pustila do čtení protože mi to nedalo a dneska kniha dočtená ♥ Hltala jsem každou stránku a ani jsem pak nechtěla jít spát jak mě to chytlo.Jsem moc mile překvapená,strašně se mi ten příběh líbil,už mám rozečtený druhý díl a jsem ráda že mám rovnou pohromadě celou serii a mužu si je přečíst hned všechny 3díly zasebou ♥ Příběh i zápletka zajímavé,až jsem koukala co se tam pak zvrtlo,chvílema napětí,láska,touha a zklamání tak jak to u dívčích románů má byt ♥ Doporučuju přečíst :) u druheho dílu jsem zatím na začátku a doufám že to bude taky takova parada jako první díl :) ♥ za mě rozhodně 5* :)

ardeas
25.07.2017 4 z 5

Jedným slovom - husté! Práve som to dočítala a zimomriavky budem mať ešte hodnú chvíľu. O tejto sérii som počula už čo to, ale to sa mi stalo už pri viacerých, s ktorými som bola pomerne sklamaná, no tu súhlasím, som ovca a idem s davom :)

hrabalikoval
20.07.2017 4 z 5

Knížku čtu už po druhé a asi ani né naposledy. Nemůžu říct, že je to nějaká světová literatura, kterou si musí přečíst každý protože jinak nežije. Nadruhou stranu je to super oddechovka s jednoduchou zápletkou. Na letní večery je tato série super. Jenom čtete protože knížka je napsaná takovým stylem že prostě nemůžete přestat. Prostě: super čtivá oddechovka.

Evule114
17.07.2017 5 z 5

Tahle knížka se četla jak jednohubka. Neuvěřitelně rychle a dobře. To že Blaire je sestrou Nan se dalo čekat a Rushe jsem si oblíbila. Ale Grant je prostě nejlepší. :-)

ElenRiannon
20.06.2017 1 z 5

Knihu jsem ani nechtěla dočíst do konce. Od začátku se hlavní postavy chovaly naprosto divně a všechno se tam událo hrozně rychle. Chyběla mi tam hloubka postav, děje...všechno to bylo málo pravděpodobné, u některých knih to nevadí, ale tahle mě fakt nezaujala ničím... škoda :(

Bet
04.06.2017 4 z 5

Je to pohodová a nenáročná kniha děj je příjemný a hezky se čte. Přečetla jsem ji jedním dechem.

MíšaK.
28.05.2017 5 z 5

Skvěle napsané, čtivé, takové oddechové. Přečetla jsem to za několik hodin v autobuse. Jedině doporučuji. Byla jsem nadšená, když jsem se dozvěděla o dalších dílech.

novakovaterka22
18.05.2017 3 z 5

Já po dočtení jsem trochu v rozpacích. Mrzí mě to, že jsem si myslela, že autorka bude patřit mezi mé oblíbené. Souhlasím s Giraffe Andy. A ten konec to mě naštvalo hrozně moc. Proč má někdo potřebu se chovat tak jen aby si něco dokazoval :(( Já jí doporučuju spíše mladším čtenářkám které stále sní o velké lásce a mají své sny, ale mě kniha zklamala :(( bohužel.

sonča94
12.05.2017 5 z 5

Skvělé napsáno. Četlo se to jedním dechem, určitě všem doporučiji přečíst. U mě emoce jako smutek, vzrušení a touha se dozvědět jak to nakonec zkončí. Jsem zvědavá na další dva díly :)

Mark2000
22.04.2017 4 z 5

Abbi Glines vymyslela příběh, který rozhodně není nijak originální, ale díky jejím vypravěčským schopnostem jako by převyšoval ostatní podobné romány.
SPOILER
Po takto nedokončeném ději prostě musíte letět do knihkupectví pro další díly....

Litocha
20.03.2017 2 z 5

Hm, zase tu máme zpovykaného bohatého zlého hocha, majetnického a nesympatického až na půdu (který se jako zázrakem napraví skoro okamžitě po setkání s hrdinkou), a dokonalou krásku, která všechny dostane na kolena, aniž by si to uvědomovala, naivní a v některých ohledech zabedněnou tak, až se to člověku nechce věřit. Když k tomu připočtu zmatečný závěrečný zvrat, nevychází z toho tahle YA moc dobře. Nutno jí ale přičíst k dobru, že i přes haldu klišé je docela poutavě napsaná a že Blaire má některé celkem sympatické osobnostní rysy (ovšem na druhé straně jsem měla chuť s ní občas pořádně zatřepat, aby se jí rozbřesklo).

anetka.repova
11.03.2017 4 z 5

Tak trochu jsem potřebovala nějakou knihy odlehčenou z YA žánru. Potřebovala jsem se odreagovat a vypnout. Sáhla jsem po knize Hranice nevinnosti ze série Rosemary Beach. Na seznamu k přečtení jsem ji měla už strašně moc dlouho a neslyšela jsem na ni zas až tak špatné recenze.

Velice čtivá kniha,sakra až moc. Příběh je jednoduchý, ale chytlavý už od samého začátku. Sice už nejsem ve věku, pro koho je kniha určená, ale to vůbec nevadí. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Ach bože ten Rush, byl mi nesympatický už od začátku, kdy se sním Blaire poprvé setkala. Jen jedno se mu muselo nechat, byl zatraceně sexy. :D Nedivila jsem se Blair, že se musela hodně přemáhat, a to dost hodně, aby na něho neskočila už při tom prvním setkání. :D

Docela jsem se divila, že mě to tak chytlo. Takže neváhám a rozhodně si přečtu další díly. Stejně bych asi nemohla spát a chtěla vědět, jak se to bude celé vyvíjet. :)

Za mě můžu jenom doporučit.

ketvin
10.11.2016 5 z 5

Je to skvělá serie, od začátku až do konce 3. dílu se nedalo přestat číst. Ač jsem Rushe zezačátku nesnášela, teď je to prostě úžasňák...

Kiwicatko
27.10.2016 5 z 5

Asi bych se nemela priznavat ke cteni teto knizky, kdyz uz nepatrim mezi ty,kterym je -nact,ale ja proste miluju tyhle sladounkaty pribehy. A rovnez priznavam, ze sem si i parkrat poplakala :-)

Booker
31.08.2016 4 z 5

Musím opět konstatovat, že Abbi je skvělá spisovatelka..tentp příběh js prožívala od první věty a cítila jsem, jako by popisovala mě samotnou :-) Pocity hrdinky v něčím domě, strach z odmítnutí..Velice zajímavě podaný děj

láska smrt pro ženy rodina romantika sirotci Florida rodinná tajemství

Abbi Glines
americká, 1977