Za hranicí nevinnosti

Rush a Blaire se k sobě vůbec nehodí. On je bohatý syn známého rockera, Blaire jen obyčejná holka z malého alabamského městečka, která nedávno přišla o mámu i střechu nad hlavou. Co ty dva spojuje? Když se konečně zdá, že by se Blaire mohla odrazit ode dna a být zase šťastná, všechny jistoty se jí znovu hroutí. Když se dozví pravdu o Rushově sestře, kterou před ní Rush i všichni v okolí tajili, je pro ni skutečnost, že jí celou dobu lhali, natolik bolestivá, že se rozhodne opustit Rosemary Beach a nikdy se nevrátit zpět. Zároveň si uvědomuje, že Rushe nedokáže přestat milovat, není si ale jistá, jestli mu bude moct někdy odpustit. Vrací se zpět do Alabamy, do rodného městečka, které je pro ni posledním útočištěm, v naději, že snad někdy na uplynulé nejkrásnější léto v Rosemary Beach dokáže zapomenout. Okolnosti se ale nečekaně změní a Blaire se opět ocitne v Rushově blízkosti. Dokáže v sobě najít odvahu znovu mu důvěřovat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233975/big_rosemary-beach-za-hranici-nevinnost-A3G-233975.jpg 4.2569

Rosemary Beach 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

Never Too Far, 2013

Kniha Za hranicí nevinnosti

ivetapl

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli tento díl miluji nebo nesnáším.
Co mě štve, že je to opět plné chyb! Nejsem nějaký češtinář, ale tady to vidím i já. Hodně jsou i špatně jen písmena. Třeba z Rushova pohledu. Např. Věta: ,,Chtěla odejít. NemohlA jsem ji nechat ..." A to je tam časté..

Bohužel za to může Blair! Rush sice občas něco ,,podělal", ale to jak se vše snažil napravit, dokázat ji, že je tam pro ni... To se mi moc líbilo. A Blair?! Za to, co mu neřekla bych ji profackovala! To její chování bylo opravdu strašný!
Jak se tu některé věci vyvynuli...zajímavý. jsem zvědavá na poslední díl. Poznáme tam konečně taky Rushova otce... A opět tam bude až moc Nan. Přijde mi, že si přijde až moc ublížená! A zbytečně v jejím věku podle mě... ‍️

Opět je to šílené čtivé! Jednohubka na večer. Já se jdu vrhnout na poslední díl!!

moma08

Tady bych dala určitě o půl hvězdičky více o proti prvnímu dílu. Myslim, že tomu hodně pomohlo psaní stylem, kdy vypráví svoje pocity každý hrdina zvlášť. Byla to taková oddychovka, která asi ani neurazí a ani nenadchne..

Ralemo

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. Pokračování se vším všudy, těhotenství, zapírání a nakonec stejně happy end.

NikolaSkop
29.12.2021

Skvela serie! :) Za me stoji za precteni!! :)

musivila
07.09.2021

I druhý díl se mi četl skvěle, vůbec mi nevadilo, že byl vesměs předvídatelný. Jen tedy to okolo otce Blaire jsem nečekala. Tentokrát na příběh nahlédneme i Rushovo očima, protože je psán z pohledu obou hlavních postav. Za mě pěkná oddechovka a jde se na další díl :)

janina66
20.03.2021

Pěkné pokračování, na rozdíl od většiny, se mi toto pokračování líbilo více, než 1.díl. Příjemná a milá oddychovka.

ErčaV.
14.02.2021

Kniha se četla skoro sama. Je to pěkná oddychovka.

Alnima
07.11.2020

Pěkná, velmi čtivá a místy smutná trilogie. Když čtu knihy z tohoto prostředí, tak jsem vděčná za to, že u nás funguje nejen jiný systém, ale i rodinné vztahy. Za mě 4,5 hvězdy