Za hranicí nevinnosti

Za hranicí nevinnosti

Rush a Blaire se k sobě vůbec nehodí. On je bohatý syn známého rockera, Blaire jen obyčejná holka z malého alabamského městečka, která nedávno přišla o mámu i střechu nad hlavou. Co ty dva spojuje? Když se konečně zdá, že by se Blaire mohla odrazit ode dna a být zase šťastná, všechny jistoty se jí znovu hroutí. Když se dozví prav... celý text

Když se konečně zdá, že by se Blaire mohla odrazit ode dna a být zase šťastná, všechny jistoty se jí znovu hroutí. Když se dozví pravdu o Rushově sestře, kterou před ní Rush i všichni v okolí tajili, je pro ni skutečnost, že jí celou dobu lhali, natolik bolestivá, že se rozhodne opustit Rosemary Beach a nikdy se nevrátit zpět. Zároveň si uvědomuje, že Rushe nedokáže přestat milovat, není si ale jistá, jestli mu bude moct někdy odpustit. Vrací se zpět do Alabamy, do rodného městečka, které je pro ni posledním útočištěm, v naději, že snad někdy na uplynulé nejkrásnější léto v Rosemary Beach dokáže zapomenout. Okolnosti se ale nečekaně změní a Blaire se opět ocitne v Rushově blízkosti. Dokáže v sobě najít odvahu znovu mu důvěřovat? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/233975/rosemary-beach-za-hranici-nevinnost-A3G-233975.jpg 4.1260

Rosemary Beach (2.)

Never Too Far (2013)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Euromedia Group

hrabalikoval

Velice příjemné pokračování prvního dílu. Stejně jako první díl je velice čtivě napsaný. Pokud někdo hledá odpočinkovou knížku u které se nemusí moc přemýšlet, ale jenom odpočívat tak vřele doporučuji.

Mark2000

Krásné a romantické. Rozhodně nic složitého, děj byl vcelku předvídatelný, ale když člověk hledá něco, u čeho nemusí přemýšlet, rozhodně je to správná volba.

ardeas

Dobré, ale nie až tak ako jednotka. Tu sa toho veľa rozuzlilo, len tie myšlienkové pochody Blair boli na môj vkus až prehnané, čím som si voči nej nemohla vytvoriť dostatočné sympatie. To, že sa striedal pohľad jej a Rusha bolo u mňa vítané. Záver,ako úplný záver, tak to naškrtlo len fakt, že autorka má v pláne napísať ďalší diel, ale nejako nemám potrebu aby to pokračovalo. Jasne, kuknem sa na knihu, ale mám už teraz pocit, že budem asi preskakovať pasáže, aby už bol koniec. Toť len môj pocit, uvidíme :)

Evule114

Jsem ráda, že se tady rozuzlovalo, kdo je opravdu otec Nan, už od první chvíle jsem věděla, že to není pravda. Ale jak se to vyvíjí... třetí díl čtu hned za tím...

sonča94

Perfektní, četla se sama..

Litocha

Horší než první díl. Z Blaire je ufňukaná ťunťa, které chybí sebevědomí, z Rushe žárlivý blb, který vyvádí jednu pitomost za druhou. Celkovému vyznění moc nepomohly pasáže psané z Rushova pohledu, pro mě nevěrohodné. A zdůvodnění a motivy Blaiřina otce, to mělo být jako co? To si autorka dělá ze čtenářů srandu?

anetka.repova

Tak tahle série se pro mě stála návyková. Nečekala jsem, že autorka napíše něco tak neskutečně čtivého. Naprosto mě uchvátila. I když to není top a nic kvalitního, což jsem ani nečekala, tak mě to neskutečně bavilo číst. I když se mi zdálo, že hlavní hrdinka byla v druhém díle dost naivní a Rush se snažil, tak jsem si ho i místy oblíbila. Uvidíme co přinese závěrečný díl.

Sam99
31.10.2016

Knihu jsem četla v originále, ale stejně se řadí mezi mé oblíbenější knihy. Abbi je skvělá autorka. Kniha je spíše holčičí záležitostí a rozhodně od toho nečekejte nic vážného. Určitě se bude nejlépe číst v létě, už kvůli prostředí. Knihu rozhodně doporučuji těm, kteří se rozhodují a těm, kteří hledají něco nového a oddychového.

nikola9330
25.08.2016

První díl mi připadal lepší, ale i tenhle měl své kouzlo a zápletky. Předvídatelný konec, ale to mi nijak extra nevadilo, aspoň jsem si po přečtení mohla vítězně říct ''Já jsem to říkala'' :D Jen si nedokážu představit co na nás čeká v dalším dílu, jsem velmi zvědavá...

margoj
17.07.2016

Začátek mi připadal strašně nudný. Až když Blaire přijela zpátky do Rosemary Beach. Od té chvíle to začalo být zajímavé.
Bylo to, jako vždy, hezky napsané. Strašně dobře se to četlo, dobře vymyšlené zápletky. Konec byl předvídatelný. Byla to dobrá oddechovka. Přesto byl podle mě první díl lepší.

Téra
12.07.2016

Opět to bylo hodně čtivé a přečtené jsem to měla opravdu rychle, ale vývoj příběhu se mi teda moc nelíbil. Ty rádoby dramatické situace mezi Rushem a Blaire mi často přišly uměle vyšponované. A z Rushe se teda stal parádní zoufalec, škoda no.

jasmína
16.06.2016

O hodně slabší než první díl, klasická červená knihovna.......

beruzzka
03.06.2016

Vlastně jsem byla nadšená ze první dil nekonci klasickym happy endem. Libil se mi ten zly Rush a silna Blair. V druhem dile vse sklouzlo zpet do klasickeho sladkeho romanku, kde je hlavni hrdinka pitoma a z Rushe je emocialni hnup.
Cekala jsem vic, snad radeji ani druhy dil nectete

mysacka
16.05.2016

První díl byl o něco lepší, v druhém díle mě štvalo, jaké dylema pořád Blaire řešila.. ale jinak nápad na příběh dobrý. Oddechový čtění..

Suin
24.04.2016

Myslím že název knihy přesně odpovídá kvalitě. Dvě hviezdičky(a to možná přeháním) a to hlavně proto, že ta ženska nezažila pul dne aby nebrečela...fakt nesnesitelne.K tomu mít potřebu se neustále podceňovat...ani nemám slov vlastně.

PetraBery
31.03.2016

Jak se mi líbil první díl, tak u druhého už jsem tak nadšená nebyla. Blaire i Rush mě někdy svým chováním dost štvali, ona svou nedůvěrou, on svými výčitkami... Za mě lepší průměr, čtyři hvězdy dávám s přihlédnutím k jejich věku, kdy opravdový život spíše začíná, takže nárok na takové chování lze ještě akceptovat.

Ditules
26.03.2016

Připadá mi, že se trošku ubralo na vypjatých situacích... Ale další setkání s postavami bylo opět velmi příjemné. Jsem zvědavá, jak se se vším popere Nan.

Mišík
06.03.2016

Po prvním díle jsem nečekala, že by to mohlo být snad ještě lepší, ale už po pár stránkách jsem se nepřestávala divit, kde autorka bere tolik energie, být lepší a lepší. Příběh byl krásný, oddechový...Došlo k řadě zvratů, které nikdo nečekal a které doopravdy dokázaly vyrazit dech! Výborné bylo prožívat příběh i ze strany Rushe.
Všem, co chtějí celým srdcem hltat druhý díl doporučuji NEČÍST UPOUTÁVKU NA ZADNÍ STRANĚ OBALU a vychutnat si to překvapení až v průběhu.

malazluta
23.02.2016

Příjemné pokračování Baire a Rushe...proto i stejné hodnocení:-)

Xena011
21.02.2016

Podle mě trochu nereálný, ale poutavý a úžasný děj. Už mě matka a sestra Rushe dost štvala a nejraději bych je propleskla, ale jinak pěkné. :) Sladký příběh, na který navazuje podobný třetí díl, který už nešokuje jako konec prvního dílu.

Terezkaa69
09.01.2016

Jako první díl tak i druhý jsem si zamilovala. Co dodat... Knihu doporučuji:)

Sabča92
02.01.2016

Tuto knihu jsem přečetla velmi rychle. Autorka ji psala v podobném duchu jako první díl a musím se přiznat, že pro mě je tato série docela návyková :D opravdu se mi moc líbila a jsem zvědavá na další díl

muchomurka
27.12.2015

Knížka se mi líbila a dobře se četla, ale teda Blaire bych kopla za to její příšerný chování do kotníku. To, že na konci prvního dílu utekla, to bylo děsný, ale tady se nechovala o nic líp. Chudák Rush, ta nejistota, jestli ho znova odežene či uteče, musela být děsná. Jo, situaci se sestrou mohl zvládnout s větší noblesou, zvlášť, když, jak připustil, tu pro ni vždycky byl a všechno za ni řešil a platil. Ale zase Nan mohla pochopit, že je zamilovaný a snažit se Blaire přijmout a vyjít jim vstříc.
Na tomhle díle mi nejvíc vadil ten tón vztahu Rushe a Blaire, kdy ona se chová jako praštěná a on je pořád v nejistotě. A to, jak B. říkala, že už nechce lhát, tak proč se podle toho neřídila? Místo aby si domýšlela katastrofické scénáře, stačilo by si s Rushem narovinu promluvit a bylo by po problému... (A teda i po knize, pravda...)
Ale přesto všechno - jsem spokojená a příběh nebyl špatný :-)

luciefeix
21.12.2015

nelíbilo se mi jak prehaneli s tehotenstvím , bylo to velikosti oříšku oni dělali jak kdyby měla rodit za par minut , pote mnozství sexuálních scen ,.. ale jináč opet poutavý příběh

Markett
15.12.2015

Upřímně řečeno se mi první díl líbil více, i když tenhle nebyl špatný. Hrozně mě štvalo to, jak byla Blaire pořád nedůvěřivá a než něco pořádně zjistila, hned dělala ukvapené závěry. Tohle mi trochu vadilo a dle mého to ubíralo na kvalitě, místo těchto scén tam možná mělo být něco jiného. Ale jako oddechovka parádní, dám 4 hvězdičky, je to nenáročné čtení, sice s předvídatelným dějem, ale je to taková pohádka pro holky a rozhodně se mi líbí obálka. :)

Kačík
13.12.2015

Děj byl tak trochu předvídatelný, takže mě happyend ani moc nepřekvapil. Oproti prvnímu dílu byl ten druhý takový nemastný neslaný.

Lenka.Vílka
17.11.2015

I přes všechny mé vyhrady prvnímu dílu, se mi děj vlastně líbil. To o druhém říct až tak moc říct nemohu. Nejdřív jsem se nudila, ale potom...jsem se nudila dál. Nic překvapivého, ale děj šel dopředu, tak jsem četla. Pro mě průměr, na který hned zapomenu. Škoda.

chaera
13.11.2015

V první půlce se kniha neustále opakovala a nudila jsem se. V druhé už to pak bylo jenom o sexu a neustálého omílání Rushe, že není pro Blaire dost dobrý a bla bla bla. Po prvním díle jsem čekala něco lepšího, ale tato kniha mě zklamala. Dvě hvězdy dávám autorce za ten styl psaní, který si stále nemohu vynachválit a za to, jak rychle se kniha četla.

Haňulec
13.11.2015

Opět krásné čtení. Velmi mě rozčilovala ta jeho rodina a líbila se mi starost Woodse. Knihu mohu doporučit. :-)

Spoiler:
Dostal se ke mě neoficiální překlad třetího dílu Forever too fall a mohu říci, že se čtenáři mají na co těšit.

Yana-66
17.10.2015

Opět krásné čtení. První díl byl o kapku lepší.