Alnima Alnima komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

No, co dodat. Tuto knihu jsem poprvé četla ve čtrnácti,když byla vydána. Od té doby jsem ji četla už několikrát a stále musím říct, že autorka ji napsala prostě úžasně. Líbí se mi naprostá propojenost mezi díly. Stále se něco děje, hlavní hrdinové se postupně vyvíjí a nesmím zapomenout na to, že nic podobného jsem ještě (ani do teď) nečetla. Takže za mě 5 z 5*. Film dobrý, ale s knihou nesrovnatelný.

07.11.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

No, co dodat. Tuto knihu jsem poprvé četla ve čtrnácti,kdyz byla vydána. Od té doby jsem ji četla už několikrát a stále musím říct, že autorka ji napsala prostě úžasně. Líbí se mi naprostá propojenost mezi díly. Stále se něco děje, hlavní hrdinové se postupně vyvíjí a nesmím zapomenout na to, že nic podobného jsem ještě (ani do teď) nečetla. Takže za mě 5 z 5*.

Dôvod dýchať Dôvod dýchať Rebecca Donovan

Když jsem knihu před dvěma měsíci četla, tak jsem ji naprosto hltala, nemohla ji odložit a i nějaká ta slza ukápla. Ovšem k recenzi knihy jsem se dostala až teď a zjistila jsem, že ve mně nezanechala skoro nic. Musela jsem si přečíst anotaci, abyh si vzpomněla. Za mě 3,5 *

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tento příběh se mi moc líbil. Je sice trochu naivnějši, ale proto si tento žánr asi vybírám, takže no a co? Jinak jsem na ni narazila náhodou a jsem za ní vděčná.

07.11.2020 4 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Pokračování pro mě mělo bohužel sestupnou tendenci.

07.11.2020 3 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Pokračování pro mě mělo bohužel sestupnou tendenci.

07.11.2020 3 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Pěkná série o cestování časem. Nejvíce se mi líbil opět první díl, ty ostatní mi přišly trochu navíc, ale i tak jsem byla spokojená. Nejvíce jsem si oblíbila hlavní hrdinku, když byla v Rusku. Tento příběh lásky byl pro mě opravdu hodně silný a někdy se k němu v myšlenkách vracím.

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Mediátora jsem četla kdysi dávno, ale zanechal ve mně spousty hezkých pocitů. Asi se k této sérii brzy vrátím a připomenu tento úžasný a ojedinělý příběh :)

V pasti V pasti Meg Cabot

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Winter Winter Marissa Meyer

Pěkné pokračování Měsíčních kronik. První díl mě bavil úplně nejvíce, ale i tak hodnotím celou sérii jako povedenou a originální.

Cress Cress Marissa Meyer

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Cinder Cinder Marissa Meyer

Oh, Popelku můžu téměř v každém vydání. Trochu jsem se bála, že to bude až moc, ale vlastně mi to vůbec nevadilo. Bylo to naprosto originální a nápadité.

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Příběh, Který mě nedokázal přesvědčit. Tuto tématiku mám ráda, ale v této knize to na mě nefunguje.

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Proroctví Proroctví Josephine Angelini