Andělé smrti

Duchové nejsou pejsci, a tak nepřiběhnou na zapísknutí. Jenomže čtveřice mladých, krásných a úspěšných maturantů z konkurenčí školy, kteří minulou sobotu večer sletěli po srážce s dalším autem z romantických skalisek Big Sur přímo do Pacifiku a teď čekají na lístek do nebe, má na věc jinačí názor. jejich snobská budouctnost je nenávrtně v tahu a vztek jimi cloumá do té míry, že se svému vrahovi hodlají pomstít metodou oko za oko, zub za zub. Susanahh Simonová, která má coby krotitelka duchů na starosti kalifornské město Carmel-by-the-sea a přelilehlé pobřeží, pochopí v plážovém obchůdku, v masopustně vyzdobeném obchodním centru i při odpoledním koupání,že s touhle partičkou rozzuřených andělů bude hodně těžké pořízení dokud nedojdou klidu a míru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/5469/mediator-andele-smrti-5469.jpg 4.4532

Mediátor 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

The Mediator - Reunion, 2001

Kniha Andělé smrti

kjama
02.07.2018

Tak kolik měla vlastně těch bratrů? Šest? Člověk se v tom trochu ztrácí, protože si ani holka v těch jménech neumí udělat pořádek. Když si to nepamatuje ona, jak si to má pamatovat čtenář. Pořád je to nafoukaná káča, ale tentokrát se ukázala jako superhloupá. Nakopat čtyřem duchům zadek? Jako co to je? Tak nějak bude asi vadná, protože přitahuje masové vrahy a omlouvá je. A to jsem ještě nedočetla sérii.

Ydisara
21.06.2018

Čte se to dobře, stejně jako předchozí díly, jen mě hodně štvalo (a to už v té předchozí knížce (v první to bylo docela vtipný)), že nevlastním bratrům pořád říká přezdívkama...

Ailee
03.12.2017

Možná trošku slabší než první dva díly, ale pořád srdcovka. Velké plus je, že ubylo opakujících se popisů, co bylo před začátkem prního dílu a všeho potom. Respektivr jsou tyto infomace roztroušené během děje a mnohem lépe to zní.

BarkaS
08.11.2016

Už se to začíná trochu opakovat, hlavní hrdinka se chvíli podceňuje, pak nakope pár zadků, pak má zaracha a do toho řeší milostné trable. Ale i tak to v tomto žánru patří k tomu lepšímu.

PeM
05.08.2016

...až u tohoto dílu mě napadlo vygooglit lokalitu, město a vše, kde se děj odehrává....no, jsem víc než překvapená (nádhera) a i protože už vím přesně jak prostředí vypadá, čtu dál :-)

Evule114
07.06.2016

Připadám si jako barbar. Zhltla jsem knížku během chvilky. Příběh je naprosto skvělý, ale tím, jak rychle jsem ho přečetla, tak jsem si ho nestihla tolik vychutnat, takže další díl budu číst procítěněji. Slibuji.. Opět musím dát 5 hvězdiček, s touto autorkou se nenudím ani na jediném řádku a směju se u každé stránky. Těším se na pokračování :-)

Xena011
29.05.2016

Pokračování ve stylu předchozích knížek. Pořád čekám, jak se to vyvine s Jessem, což je moje oblíbená postava :D

Lusa
02.08.2015

Ano na tenhle kousek jsem čekala 5 let, než se mi ho konečně podařilo sehnat, a tak jsem mohla konečně si celou sérii Mediátor přečíst a tento kousek za ty léta čekání stál. Další opravdu skvělý díl musím říci, opět za odpoledne přečteno, napínavé, struhujcí a hlavně zábavné čtení, které člověka jen tak neomrzí.