Andělé smrti

Duchové nejsou pejsci, a tak nepřiběhnou na zapísknutí. Jenomže čtveřice mladých, krásných a úspěšných maturantů z konkurenčí školy, kteří minulou sobotu večer sletěli po srážce s dalším autem z romantických skalisek Big Sur přímo do Pacifiku a teď čekají na lístek do nebe, má na věc jinačí názor. jejich snobská budouctnost je nenávrtně v tahu a vztek jimi cloumá do té míry, že se svému vrahovi hodlají pomstít metodou oko za oko, zub za zub. Susanahh Simonová, která má coby krotitelka duchů na starosti kalifornské město Carmel-by-the-sea a přelilehlé pobřeží, pochopí v plážovém obchůdku, v masopustně vyzdobeném obchodním centru i při odpoledním koupání,že s touhle partičkou rozzuřených andělů bude hodně těžké pořízení dokud nedojdou klidu a míru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5469/mediator-andele-smrti-5469.jpg 4.4567

Mediátor 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

The Mediator - Reunion, 2001

Kniha Andělé smrti

Alnima
07. listopadu

Mediátora jsem četla kdysi dávno, ale zanechal ve mně spousty hezkých pocitů. Asi se k této sérii brzy vrátím a připomenu tento úžasný a ojedinělý příběh :)

Jarka_rybář

Tahle knížka mi přišla trochu slabší. A těstovitý Adonis Mike... To snad ne.

JointlieKat94

Jo, to byla další paráda. :) je fakt, že v minulém díle se hodně opakovalo to, co se dělo v díle prvním, a je to i zde, ale asi i v menší míře, což se mi líbí. :)

Tady byla zase zajímavá zápletka, a samozřejmě pořád Jesse, který ji vytahuje z problémů. :D nevím, jak by to mohla zvládnout sama, a nevím, proč tomu stále věří. :D

Líbilo se mi, přečteno bylo za pár hodin a už se těším na další díl. :)

AniDi

Zatím mě příběh Suze dost baví a tento díl měl zajímavou zápletku. Té holce fandím a chystám se s radostí na další díl.

kjama
02.07.2018

Tak kolik měla vlastně těch bratrů? Šest? Člověk se v tom trochu ztrácí, protože si ani holka v těch jménech neumí udělat pořádek. Když si to nepamatuje ona, jak si to má pamatovat čtenář. Pořád je to nafoukaná káča, ale tentokrát se ukázala jako superhloupá. Nakopat čtyřem duchům zadek? Jako co to je? Tak nějak bude asi vadná, protože přitahuje masové vrahy a omlouvá je. A to jsem ještě nedočetla sérii.

Ydisara
21.06.2018

Čte se to dobře, stejně jako předchozí díly, jen mě hodně štvalo (a to už v té předchozí knížce (v první to bylo docela vtipný)), že nevlastním bratrům pořád říká přezdívkama...

Ailee
03.12.2017

Možná trošku slabší než první dva díly, ale pořád srdcovka. Velké plus je, že ubylo opakujících se popisů, co bylo před začátkem prního dílu a všeho potom. Respektivr jsou tyto infomace roztroušené během děje a mnohem lépe to zní.

BarkaS
08.11.2016

Už se to začíná trochu opakovat, hlavní hrdinka se chvíli podceňuje, pak nakope pár zadků, pak má zaracha a do toho řeší milostné trable. Ale i tak to v tomto žánru patří k tomu lepšímu.

Elita
Elita