Bohyně přehled

Bohyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225976/bmid_proroctvi-bohyne-Ngc-225976.jpg 4 294 294

Proroctví série

< 3. díl

Helen omylem otevřela brány antickým bohům, kteří byli dlouhá tisíciletí věznění na Olympu, a nyní se snaží najít způsob, jak je znovu uvěznit. Jinak riskuje válku a obrovský chaos. Helen už ale naštěstí není pouhým Následníkem. Získala nepředstavitelnou sílu, a tak se může pokusit čelit Diovi a jeho skupině bohů. Čím silnější ale je, tím větší strach z ní mají její přátelé, kteří nevědí, jestli se jí bát, nebo ji uctívat. Orákulum věští, že někde mezi nimi se ukrývá děsivý Tyran… a podle proroctví se zdá, že jde o Oriona. A k tomu všemu se Helen stále nerozhodla, jestli chce být s Lucasem, nebo Orionem. Válka se rychle blíží a Helen bude muset udělat děsivé rozhodnutí, aby změnila osud, který byl napsaný ve hvězdách. Zvládne Helen svou sílu a dokáže se postavit bohům? Zvítězí láska nad předepsaným osudem?... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Goddess , 2013


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bohyně. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (45)

knihomolkaMist
09.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Jako bylo to fajn... ale asi jsem čekala něco víc? Druhý víc mě bavil víc, i když tady mělo být víc akce... Jinak to vůbec nebylo špatné, jen prostě samé klišé a až moc dobrý konec :D
Ale jako celek to není vůbec špatná série. Ta řecká mytologie tu je fakt hezky prokreslená a ten příběh jako celek je vlastně taky moc fajn :)

Markett
16.04.2023 5 z 5

Krásný závěr božské trilogie.
Je mi tak líto, že není další díl, aspoň nějaký povídkový, protože se mi s tímto světem vůbec nechce loučit. Závěrečný díl byl plný akce, napětí, trošku vychytralosti, a hlavně zde nechyběla ta správná pohádka, kdy dobro vítězí nad zlem, a hlavní výhra je láska. Já říkám, že to bylo naprosto úžasné.
Je pravda, že postav tam bylo protentokrát víc než dost, ale mě se dařilo se v nich orientovat. Je mi samozřejmě líto Matta, ale čekala jsem už od začátku, že tam bude něco špatně. A jsem moc ráda, že moje oblíbené postavy zůstaly a dočkaly se svého krásného konce. Helen, Lucas, Orion, Kassandra a hlavně Hektor, ti se mi líbili z příběhu úplně nejvíc.
Bohužel všechno jednou musí skončit, ale jsem ráda, že tady to skončilo tak hezky, bez otevřeného konce. Určitě se k Proroctví časem ráda vrátím, moc se mi příběh líbil.


Hakate
03.09.2022 4 z 5

Velmi pěkná oddechová, romantická serie. I když už nejsem cílovou skupinou, ráda na ní vzpomínám.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Připravované knižní novinky (6. - 12. 4.)

05.04.2015


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Bohyně v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených408x
ve Čtenářské výzvě15x
v Doporučených44x
v Knihotéce201x
v Chystám se číst149x
v Chci si koupit37x
v dalších seznamech5x

Štítky knihy

láska bohové

Autorovy další knížky

Josephine Angelini
americká, 1975
2014  84%Proroctví
2015  86%Bohyně
2014  85%Beze snů