Bohyně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Helen omylem otevřela brány antickým bohům, kteří byli dlouhá tisíciletí věznění na Olympu, a nyní se snaží najít způsob, jak je znovu uvěznit. Jinak riskuje válku a obrovský chaos. Helen už ale naštěstí není pouhým Následníkem. Získala nepředstavitelnou sílu, a tak se může pokusit čelit Diovi a jeho skupině bohů. Čím silnější ale je, tím větší strach z ní mají její přátelé, kteří nevědí, jestli se jí bát, nebo ji uctívat. Orákulum věští, že někde mezi nimi se ukrývá děsivý Tyran… a podle proroctví se zdá, že jde o Oriona. A k tomu všemu se Helen stále nerozhodla, jestli chce být s Lucasem, nebo Orionem. Válka se rychle blíží a Helen bude muset udělat děsivé rozhodnutí, aby změnila osud, který byl napsaný ve hvězdách. Zvládne Helen svou sílu a dokáže se postavit bohům? Zvítězí láska nad předepsaným osudem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225976/proroctvi-bohyne-Ngc-225976.jpg 4.4226
Série:

Proroctví (3.)

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo
Orig. název:

Goddess (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Bohyně

Přidat komentář
Malinali
08. července

Završení série... Řecká mytologie jako fantasy. Skvělá celá série knih. Helen jsem si velmi oblíbila. Skvěle vymyšlený příběh.

vinebitch
18. června

Pokud hledáte hezkou trilogii o řecké mytologii s trochou fantasy, rozhodně jděte do této! Knihy jsou napsané v er-formě a hezky popisuje děj příběhu
Myslím, že si ji po pár měsících přečtu znovu :)

AniDi
18. května

Krásný konec. Sice bych byla nadšenější pokud by byl konec rozvětvenější do většího happy endu ale i tak úžasné. Je mi líto, že už jsem dočetla. Vychutnáte si čtení, doporučuji.

Ivka14
31. března

Tak konec byl teda překvapivý. Helen jsem si oblíbila a jak se vyvíjel vztah mezi ní, Lucasem a Orionem a tahle série byla celkově jedna z nejlepších.

Damonka12
03. února

Jedna z nejlepší závěrečných knih, co jsem kdy četla. Konec je překvapivý i předvídatelný zároveň a Orion a Lucas jsou naprosto boží !! :)

denniys
23.12.2018

Poslednímu dílu přidávám hvězdičku oproti předchozím,ačkoliv nad nimi nevyniká..možná je to tím,že se musím rozloučit s tematikou polobohů a tím jejich krásným světem..opravdu škoda,že to autorka nepojala dospěleji místo otravného YA..příběh,který vytvořila je krásný,oceňuji detaily a propletenec s minulými životy,nebýt pubertálních hrdinů a jejich milostných problémů,klidně bych zvážila plný počet hvězd,takhle to nejde..

Nelly
02.09.2018

Poslední díl mne trošku zklamal - připadalo mi to uspěchané, moc spletité, pomalu jsem se přestala orientovat v tom, kdo byl kdo v minulých životech a kterému bohovi se dnes fyzicky podobá. Ale celá série se celkem povedla.

ame
23.05.2018

Úžasná kniha, která pohltí a nepustí. Spisovatelka je nápaditá, ale zná meze, není to šílená kniha, která je složitá a ne odpočinková, ale tady se můžete usadit dát si čaj nebo limonádu a všechno se děje s naprostou návazností. Kniha má trefný název, jako vždy a vše se zdá jako další díl, ne jako doplňující část aby vzniklo něco se třemi díly. Pokud se nebojíte vyjít ze šablony, která pronásleduje celé Young Aduls knihy, toto je vaše kniha, je trefná a přitom se něco dozvíte z histrorie a poznáte nové náboženctví (ano i takto by se to dalo říct). Pro všechny co to ještě nečetli, POZOR DÁLE NEČÍST, PROZRADÍM INFORMACI NEHEZKOU PRO VAŠE UŠI:


The End se dá vyjádřit slovy: Konec- Nekonec


Štítky

bohové láska

Autor a jeho další knihy

Josephine Angelini
americká, 1975

Kniha Bohyně je:

v Právě čtených4x
v Přečtených303x
v Čtenářské výzvě10x
v Doporučených32x
v Knihotéce114x
v Chystám se číst140x
v Chci si koupit34x
v dalších seznamech5x