Bohyně

Helen omylem otevřela brány antickým bohům, kteří byli dlouhá tisíciletí věznění na Olympu, a nyní se snaží najít způsob, jak je znovu uvěznit. Jinak riskuje válku a obrovský chaos. Helen už ale naštěstí není pouhým Následníkem. Získala nepředstavitelnou sílu, a tak se může pokusit čelit Diovi a jeho skupině bohů. Čím silnější ale je, tím větší strach z ní mají její přátelé, kteří nevědí, jestli se jí bát, nebo ji uctívat. Orákulum věští, že někde mezi nimi se ukrývá děsivý Tyran… a podle proroctví se zdá, že jde o Oriona. A k tomu všemu se Helen stále nerozhodla, jestli chce být s Lucasem, nebo Orionem. Válka se rychle blíží a Helen bude muset udělat děsivé rozhodnutí, aby změnila osud, který byl napsaný ve hvězdách. Zvládne Helen svou sílu a dokáže se postavit bohům? Zvítězí láska nad předepsaným osudem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225976/big_proroctvi-bohyne-Ngc-225976.jpg 4.3269

Proroctví 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Goddess, 2013

Kniha Bohyně

Marthas

2,4/5 Nějak si nemůžu pomoct, ale i s tou přehršlí akce nebo právě proto kniha tak nějak prošumněla mimo mě a mé city. Tak nějak jen okrajově jsem vnímala všechnu tu smrt, což by být nemělo.
Když porovnám jednotlivé díly, přišel mi třetí a závěrečný díl nejméně povedený. Nevyužitý potenciál knihy, jejíž závěr mi přišel značně osekaný a opravdu už přitažený za vlasy, a ta snaha, aby se už vše už zavřelo a ukončilo.

Alnima
07.11.2020

Příběh, Který mě nedokázal přesvědčit. Tuto tématiku mám ráda, ale v této knize to na mě nefunguje.

Aggie.
05.10.2020

Jsem nadšená antickou řeckou tématikou, ale už mi to přišlo celé takové zmatené a zamotané. Bylo nemožné udržovat si přehled o početných rodinách, rodech, jménech, postav a jejich schopnostech. Pak některé postavy měli stejné tváře, jako někdo jiný, někdy byli jejich reinkarnací, jindy zase ne. Nové informace jsou na každé druhé stránce a ještě se často mění, musela jsme si psát poznámky a kreslit rodokmeny, abych se orientovala. Ocenila bych, kdyby něco takového připravila už sama autorka, ale možná ostatní čtenáři s tím neměli problém. Jinak je to za mě taková průměrná série, nenadchne ani neurazí, jsem ráda, že jsme dostali slušné zakončení. A Helen na můj vkus byla až příliš mocná, chápu, že to je ta pointa, ale je vůbec něco, co neumí?

ydnac
02.09.2020

Hezké, příjemné,romantické , napínavé a oddychové čtení :-)

Luigi1
24.06.2020

Velice jsem rád,že jsem tuto výbornou trilogii četl.Řecká mytologie se mic líbila.Ten závěr mě překvapil,ale tuto trilogii mohu jen doporučit.

ElikaS
29.03.2020

Wow, tak to bylo skvělé zakončení fantastické série. Užila jsem si každou stránku a přišlo mi, že to byla jedna velká jízda, kdy se pořád něco děje. Konec se mi líbil a přišel mi naprosto uspokojující. Tuhle sérii můžou jen a jen doporučit.

Malinali
08.07.2019

Završení série... Řecká mytologie jako fantasy. Skvělá celá série knih. Helen jsem si velmi oblíbila. Skvěle vymyšlený příběh.

vinebitch
18.06.2019

Pokud hledáte hezkou trilogii o řecké mytologii s trochou fantasy, rozhodně jděte do této! Knihy jsou napsané v er-formě a hezky popisuje děj příběhu
Myslím, že si ji po pár měsících přečtu znovu :)