Beze snů

Středoškolačka Helen z ostrova Nantucket je polobohyní. Patří totiž k rase Následníků, k potomkům řeckých bohů, kteří mají mnohá nadpřirozená nadání, ale jejich životy poutají prastaré zákony a kletby. Jedním z největších prokletí jsou Furie, které nutí Následníky z různých rodů, aby se mezi sebou zabíjeli ve jménu dávné krevní msty. A Helen je zřejmě jediná, kdo si s Furiemi může poradit. Jen ona totiž dokáže sestupovat do podsvětí a hledat přízraky pomsty ve strašlivé říši pána mrtvých. Neustálé cesty do pekla a naprostý spánkový deficit si ale brzy začnou vybírat svou daň. Helen je unavená, nemocná a ke všemu ještě zoufalá ze své zakázané lásky k dalšímu Následníkovi – Lucasovi. Když už se zdá, že za pátrání po Furiích dívka zaplatí tu nejvyšší daň, získává náhle v podsvětí pomocníka: tajemného a nádherného mladíka, potomka krásné Afrodity… Helen jako poutník podsvětím ví, že láska je silnější než smrt. Ale je také silnější než prastaré kletby?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220810/beze-snu-220810.jpg 4.3257

Proroctví 2.

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno · CooBoo

Dreamless · 2012

Kniha Beze snů

ivana0281

Stejně čtivý jako první díl :-)

Malinali

Skvělé pokračování... Napínavé. Těším se na 3.díl.

vinebitch

Beze snů je pravděpodobně moje nejoblíbenější z celé série a k tomu bylo přidání Oriona příjemné překvapení
Ten kluk je fakt skvělej

AniDi

Opět krásné čtení. Do děje jsem se tak zabrala, že jsem až cítila úzkost ze stavu Helen. Doporučuji.

Ivka14

Tento díl mě bavil méně. chyběl mi Lucas a Helen dohromady. Občas jsem se ztrácela,ale i tak je to fajn čtení.

Damonka12

Skvělá kniha doporučuji, dokonce lepší než první díl :)

denniys
23.12.2018

Rozhodně byl tento díl o chlup lepší než první a to díky tomu,že neměl tak rozvleklý začátek..nicméně je to pořád prostě jen young adult,nelze od toho čekat žádné zázraky..

Belisima
25.07.2018

Druhý díl byl poutavý, ovšem obávám se že za pár měsíců si nevzpomenu o čem tato knížka byla. Příběh časem vybledne, protože ho zastoupí lepší knížky. Ale na 4 hvězdičky to bylo.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

pro mládež bohové láska

Josephine Angelini