Beze snů

Středoškolačka Helen z ostrova Nantucket je polobohyní. Patří totiž k rase Následníků, k potomkům řeckých bohů, kteří mají mnohá nadpřirozená nadání, ale jejich životy poutají prastaré zákony a kletby. Jedním z největších prokletí jsou Furie, které nutí Následníky z různých rodů, aby se mezi sebou zabíjeli ve jménu dávné krevní msty. A Helen je zřejmě jediná, kdo si s Furiemi může poradit. Jen ona totiž dokáže sestupovat do podsvětí a hledat přízraky pomsty ve strašlivé říši pána mrtvých. Neustálé cesty do pekla a naprostý spánkový deficit si ale brzy začnou vybírat svou daň. Helen je unavená, nemocná a ke všemu ještě zoufalá ze své zakázané lásky k dalšímu Následníkovi – Lucasovi. Když už se zdá, že za pátrání po Furiích dívka zaplatí tu nejvyšší daň, získává náhle v podsvětí pomocníka: tajemného a nádherného mladíka, potomka krásné Afrodity… Helen jako poutník podsvětím ví, že láska je silnější než smrt. Ale je také silnější než prastaré kletby?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220810/big_beze-snu-220810.jpg 4.3292

Proroctví 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Dreamless, 2012

Kniha Beze snů

marie2577

Krásné pokračování uspokojilo, nadchlo a četlo se rychle a bez nudy. Čekám na poslední dil

Alnima
07.11.2020

Příběh, Který mě nedokázal přesvědčit. Tuto tématiku mám ráda, ale v této knize to na mě nefunguje.

ydnac
02.09.2020

Hezké, příjemné,romantické , napínavé a oddychové čtení :-)

Luigi1
23.06.2020

Nádherné pokračování,těším se na další díl

ElikaS
28.03.2020

První díl se mi opravdu líbil, ale musím říct, že druhý díl byl podle mě ještě lepší... Nedokázala jsem se od něj odtrhnout a přečetla ho jedním dechem. Orion byl skvělý, ale přece jen douám, že Helen nakonec skončí s Lucasem. Po celou dobu čtení jsem byla ve střehu a pokoušela se odhadovat co se stane, někdy úspěšně a jindy méně. Bylo to skvělé a jsem zvědává, jak to bude ve třetím díle a co vlastně chystá Dafné.

ivana0281
10.09.2019

Stejně čtivý jako první díl :-)

Malinali
27.06.2019

Skvělé pokračování... Napínavé. Těším se na 3.díl.

vinebitch
18.06.2019

Beze snů je pravděpodobně moje nejoblíbenější z celé série a k tomu bylo přidání Oriona příjemné překvapení
Ten kluk je fakt skvělej