Krajina plná stínů

Svět šestnáctileté středoškolačky Susannah se hemží duchy, zbloudilými dušemi, které potřebují pomoc, aby se dostaly do "země stínů". Pomoci jim mohou "mediátoři", lidé se schopností zesnulé vidět a hovořit s nimi. Suze je jinak normální 16letá středoškolačka, která se musí vyrovnávat s matčiným sňatkem, přírůstkem tří nevlastních bratrů, stěhováním z New Yorku do Kalifornie a změnou školy......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4714/krajina-plna-stinu-97C-4714.jpg 4.4644

Mediátor (1.)

The Mediator - Shadowland (2000)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Krajina plná stínů

Megurine

Kniha je velice krátká a napsána přímočaře. Po dočtení jsem měla pocit, že jsem přečetla spíše jakousi povídku než celou knihu, ale to nemění nic na tom, že knihu hodnotím kladně. V příběhu najdeme trochu akce, trochu romantiky, mladické problémy, nadpřirozeno a další... Vše je napsáno opravdu jednoduše, děj spěje přímo ke konci rovnou čarou. Ani se nenadějete a knihu máte za pár hodin přečtenou. Hlavní hrdinka mi přišla sympatická. Osobně bych nedoporučila pro náročnější čtenáře. Kniha je velice oddechová, nemusíte nad ní skoro vůbec přemýšlet, což jí možná dodává to celkové kouzlo.

mStationka
15.12.2018

Kniha s jinou podstatou... To se mi líbí. Uvidíme,jaké budou zbylé díly. Za mě zatím první díl super.

13.11.2018

Ačkoliv nejsem cílová skupina, tedy spíše věkem, kniha se mi líbila. Susannah byla vtipná a Jesee... Chlap snů! Ačkoliv je to celkem klišé, kniha v sobě má nějaké kouzlo, které vás lapí a chytí za srdce.

teri1003
19.08.2018

Ze začátku jsem ke knize byla skeptická ale později se to rozjelo a začal mě příběh bavit. Na mě sice byla kniha příliš tenká a uvítala bych o něco více stránek, ale jsme zvědavá na další díly. Hlavní hrdinka je sympatická ale nespadne mezi mé nejoblíbenější hlavní hrdiny. Duchové nikdy nebyli nějak v mém zájmu, takže jsem byla překvapená, že byl příběh pro mě chytlavý. Takže se nebojte, jestli jste na tom podobně s duchy a určitě se do toho můzmete pustit.

kjama
02.07.2018

Vtipné... Pojďme ho nakopat. Ne, musíme si s ním promluvit. Bum, bác. Že já si s ní(m) nejdřív nepromluvila...
Mmch, nezdá se vám, že ta holka nemá mozek?

ivedoo
01.07.2018

Krásná velmi čtivá knížka. Měla jsem ji přečtenou za pár hodin, už se těším na další díly této série

chmelda212
08.04.2018

Asi jsem v této oblasti náročnější čtenář. Myšlenka příběhu a hlavní postavy byly příjemné, ale zem se nechvěla... Chybělo mi napětí a zápletka.. takový ten pocit, že dokud tu knihu nedočtete, nemůžete usnout i když jsou tři hodiny v noci a ráno vstáváte na sedmou do práce/školy, protože když už se zdá že je vše zažehnáno něco se pokazí.. Bohužel toto jsem tu postrádala..

Amy27
09.02.2018

Duchařina je něco pro mě.. :D Doporučuji!

duchové a přízraky pro dívky

Meg Cabot

Meg Cabot