Krajina plná stínů

Svět šestnáctileté středoškolačky Susannah se hemží duchy, zbloudilými dušemi, které potřebují pomoc, aby se dostaly do "země stínů". Pomoci jim mohou "mediátoři", lidé se schopností zesnulé vidět a hovořit s nimi. Suze je jinak normální 16letá středoškolačka, která se musí vyrovnávat s matčiným sňatkem, přírůstkem tří nevlastních bratrů, stěhováním z New Yorku do Kalifornie a změnou školy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4714/krajina-plna-stinu-97C-4714.jpg 4.4698

Mediátor 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

The Mediator - Shadowland, 2000

Kniha Krajina plná stínů

moonula

Kniha pro mladý,ale vůbec mi nevadilo že jsem už vyrostla z dívčích střevíců.Dobře jsem si početla.Zhltla jsem všechny díly jako nic.

nikiss76

Byla to taková milá oddechovka určená spíše pro mladší čtenáře. Hlavní hrdinka mi přišla někdy až moc sebevědomá a toho jejího teenager slangu bylo až zbytečně moc. Na druhou stranu několikrát jsem se během čtení musela pousmát, takže vlastně proč ne.

Jarka_rybář

Tuhle knihu mám moc ráda. Je to sice dívčí románek oděný do fantasy hávu, ale mně se holka, která vidí duchy a má v pokoji pěkného kluka (třebaže kapku dost mrtvého) prostě líbí. Otec Dominik je taky sympaťák.

JointlieKat94

Moc hezké. Čekala jsem, že mě to dostane víc, ale i tak se mi to líbilo. Je to vtipné, byla jsem napjatá, jak to dopadne a co vlastně bude s tím duchem, 150 let starym, který obývá pokoj společně se Susannah. :)

Moc se mi to líbilo, a otvírám druhý díl. :)

Suzanne07

Tak tohle mě opravdu překvapilo! Nepřistupovala jsem ke knize asi tak, jak jsem měla, ale neslibovala jsem si od toho moc. A jak už jsem říkala, knížka mě mile překvapila. Byla vtipná, několikrát jsem se nahlas zasmála.
Na začátku jsem si říkala, že šest dílů je moc. Ale ve výsledku mi těch šest dvousetstránkových knih ani zdaleka nestačilo.
Knihy byly moc mile psány, nepřišlo mi, jako že to autorka moc přehrávala, ani netlačila na pilu. Bylo to tak jednoduše napsáno, až mě to překvapilo. Všechny díly se mi líbily a moc sérii doporučuji. ❤❤❤

Angels

Jedna z nejlepších YA, co jsem četla... V hlavě mi zůstal i po letech. Skvělá hrdinka, úžasný hrdina. Krásný příběh. Ačkoliv je to pro puberťáky, má v sobě něco, co dnešním young adult chybí. Autorka tomu dala něco navíc. Určitě si zase jednou přečtu celou sérií.

Monns

Knihu jsem poprvé četla na základní škole. Trochu jsem se obávala, že už to nebude četba pro mě, ale stále jsem s ní spokojená. Přesně takové knihy mám ráda, žádné dlouhé začátky a okecávání a děj rychle ubíhá.

AniDi

Zaujala mě anotace. Věděla jsem, že kniha je pro mladší věkovou kategorii a tak od ní nic moc neočekávala. Ale! Začala jsem číst a najednou obracím poslední stránku. Zabrala jsem se do příběhu překvapivě dost a ihned jdu na další díl.

Padlý dědic
Padlý dědic