Meg Cabot

Patricia Cabot, Jenny Carroll, Meggin Cabot (pseudonymy)

americká, 1967, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Princeznou na královské svatbě

Princeznou na královské svatbě

Olivii se plní sen! Tak dlouho si přála osobně poznat svého tatínka, až se jí to konečně podařilo. A co víc… zjistila, že je ve skutečnosti opravdová princezna, a teď žij... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Krajina plná stínůMezi láskou a smrtíAndělé smrtiNenasytnáPrincezniny deníky

Komentáře (27)

Přidat komentář
vlkove
10.08.2017

Já z autorky nejsem tak nadšená jako většina čtenářů které znám. Četla jsem sérii Princezniny deníky a Hrdinkou snadno a rychle a popravdě jsou mi hlavní hrdinky nesympatické.
Určitě v nejbližší době nehodlám číst další počiny této autorky i když uznávám že její styl psaní je velice osobitý a snadno stravitelný.

Marthas
14.11.2016

A holky, abyste se mi tu než se KK konečně rozhoupe nenudily, tak sem hodím odkázek na nejstarší blog o Meg, pro ty které ho ještě neznají: http://mediator.blog.cz/ krom nějakých info o ní, jejím nej dílku Mediátorovi, mě osobně teď nejvíc zajímá sekce fanfikce.-)
Omluvte, že je tam poněkud mrtvo.-/

Marthas
13.06.2016

Takže holky, případně i kluci, pokud toto čtete a stáli byste o dotisk Mediátora od Meg Cabot, připojte, prosím, podpis pod tuto petici, je na čase trochu popostrčit vydavatelsví.-/

Odkaz: http://www.petice24.com/dotisk_mediatora

Prý se nechystají to ani dotisknout či nově vydat a celkově vydat cokoliv k této sérii..:-////

Sasha001
24.02.2016

Výborná autorka, jen škoda, že u nás zatím nevyšly všechny její knížky.

hana.hanigerova
17.12.2015

Tak toto je prostě spisovatelka, se kterou rostu :-) Její knihy mě provází od dětství, počínaje Princezninými deníky, přes Mediátora, V kůži supermodelky, přes Nenasytnou k Lizzie Nicholsové a Heather Wellsové. Její knihy mám moc moc ráda a nikdy mě nezklamaly. Prostě je to vyloženě můj šálek kávy! :-)

MayLeves
13.10.2015

Meg Cabot je jedna z úžasných spisovatelek. První kniha , kterou jsem o ní četla byla Allie Finklová: Holčičí pravidla a to ostatní už šlo potom nějak samo.

petulavera
13.07.2015

Skvělé čtení, humorné, odpočinkové a takové, že se nemůžete od knuhy odtrhnout. Mám ji moc ráda !!

Týnušxxx
09.07.2015

Na jejích princezniných denících jsem prakticky vyrůstala a neustále se k nim ráda vracím :-)

Kaštaka
27.10.2014

Její knihy mě provázely ranými léty dospívání. Získala si mě už tím, že Mia byla vegetariánka (hrozně mě naštvalo, když snědla hamburger).

Enefersis
12.05.2014

Marthas: you made my day!!! :3 :D

Marthas
11.05.2014

Určitě vás potěší info, že už je potvrzeno, že vyjde sedmý díl Mediátora, tentokrát prý pro dospělé ale vyjde alespoň v americe určitě!!! Možná, že už to víte ale pokud ne, tak to víte teď!!
A též by mělo vyjít pro dospělé takové definitivní uzavření Princezniných deníků!!
Víc info na http://meg-cabot-books.blog.cz/

Nebo na webovkách autorky

elliefant
08.05.2014

Jediná stravitelná červená knihovna. Ať už se jedná o Miu, Samanthu nebo Susan, vždy mě pobaví a můžu si u ní nádherně odpočinout.

*Aria*
25.03.2014

Autorka, která má napadite knihy u kterých si odpočinu a zaroveň se pobávim. Vždy když si vyberu knihu od Meg tak vím, že ji dočtu a bude mě bavit. Zkrárka skvělá autorka :)

Roselunda 1928
23.02.2014

Knihy od Meg Cabotove jsem si zamilovala, protoze snad kazde pate slovo v nich je jake? Vtipne!!!:D Precetla jsem skoro vsechny Princezniny deniky a cekem dobre ale asi ne pro 10ti lete holcicky :-) taky jeste 3 dily Allie Finklove a dalo se to
nechapu, jak dela, ze ze sebe neustale chrli takove dobre knihy :DDD

patricka
05.02.2014

Miluji od Meg Cabotové všechny knížky, co jsem přečetla. A že jich rozhodně nebylo málo a dost jich ještě určitě bude :)

Marčullkas
23.01.2014

má oblíbená oddechová autorka, u které se dokážu neuvěřitelně odreagovat :)

Poutnice
01.10.2013

o filmového deníku princezny jsem se zakoukala hned, knihy jsem si půjčila až po několika letech a pak jsem se nejdřív musela prokousat tím, že film je od knihy velmi daleko...autorku jsem znala, aniž bych o tom věděla, protože jsem na ní už dřív narazila. Píše spíš oddechovou literaturu a sáhnu po ní vždycky, když si potřebuju "vyčistit" hlavu

agar
31.08.2013

Mediátor ... i když mi přišlo, že autorka si nedala moc práce s vymýšlením a celé série by se vešla jen do jedné knihy , protože se například ve druhém díle hodně opakuje a neustále vrací k jedničce, tak nakonec po přečtení všech to byl zajímavý příběh, který nutí dočíst do konce, aby člověk zjistil jak to s těma dvěma nakonec dopadne :D

zuzicek632
10.06.2013

Tak tuhle spisovatelku naprosto žeru! :D Vážně skvělá spisovatelka! :)

Venezia
09.06.2013

Nemôžem si pomôct, ale série Mediátor a Heather Wellsová milujem, sú tak vtipné a optimistické...

Enefersis
02.02.2013

Skvělá spisovatelka, četla jsem od ní většinu knih a zatím nikdy nezklamala.
Nejraději mám sérii Mediátor- to je ♥ záležitost :)

Denaille
01.06.2012

Meg Cabotová sice nepíše knihy se spletitými zápletkami, občas se zdá, že ji jedna kniha asi nemůže dát moc práce. Ale jakmile přečtete první stránku už nechcete přestat, protože prostě musíte zjistit, jak to skončí a ani nepřemýšlíte o tom, jak moc je děj předvídatelný, jaký je autorčin styl, nebo jestli to, co zrovna čtete je škvár nebo dobrá kniha. Na tom u Meg nesejde.
Má originální nápady a dokáže je podat takových způsobem, že se nechcete od knihy odtrhnout. Navíc jsou většinou protkané vtipem (hlavně současnými hláškami), což doufám přiměje více lidí číst.
Zrovna jsem dočetla Mediátora, kdy jsem poslední tři knihy přečetla během dvou dnů a o V kůži supermodelky ani nemluvím, protože jsem ji dočetla chvíli před čtvrtou hodinou ranní a vstávala do školy v šest. :D

johisa
26.04.2012

líbí se mi jak píše, moje oblíbené díla jsou série Mediátor a V kůži supermodelky, Jmenuju se Nikky

ivannnka
27.02.2012

Líbí se mi zajímavé hlavní zápletky jejích knih, i když je pravda, že jinak je zpracování opravdu u všech knih velmi podobné. Ale přesto se mi líbí.

Mikiem
10.02.2012

Moc knih jsem nečetla,ale řekla bych o ni že je určitě super,doporučuju:o)

WEIL
05.09.2011

Je dost lidí ve věku mládeže, kteří si oblíbili tuhle autorku. Lépe nějakou, než žádnou.

Lemonie

Stejně jako Jacqueline Wilsonová i Meg Cabotová píše knížky na jedno brdo. Ale jako oddechovku beru ;-)