Koupit knihy

Meg Cabot

Patricia Cabot · Jenny Carroll · Meggin Cabot pseudonymy

americká, 1967


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 57 knih

Komentáře (26)

EvikU.
02.11.2020

Četla jsem od této autorky 3 knihy a byly celkem povedené. Je to ale autorka spíše young Adult a pro děti. Moje dcera její knihy vyhledávala a četla stále dokola. Např Princezny deníky četla všechny díly snad 6x. Takže mé doporučení je spíše pro mladší čtenářky nebo pro maminy až jejich dcery budou mít čtecí krizi. :-)

vlkove
10.08.2017

Z autorky nejsem tak nadšená jako většina čtenářů. Četla jsem sérii Princezniny deníky a Hrdinkou snadno a rychle a popravdě jsou mi hlavní hrdinky nesympatické.
Určitě v nejbližší době nehodlám číst další počiny této autorky i když uznávám že její styl psaní je velice osobitý a snadno stravitelný.

Marthas
14.11.2016

A holky, abyste se mi tu než se KK konečně rozhoupe nenudily, tak sem hodím odkázek na nejstarší blog o Meg, pro ty které ho ještě neznají: http://mediator.blog.cz/ krom nějakých info o ní, jejím nej dílku Mediátorovi, mě osobně teď nejvíc zajímá sekce fanfikce.-)
Omluvte, že je tam poněkud mrtvo.-/

Marthas
13.06.2016

Takže holky, případně i kluci, pokud toto čtete a stáli byste o dotisk Mediátora od Meg Cabot, připojte, prosím, podpis pod tuto petici, je na čase trochu popostrčit vydavatelsví.-/

Odkaz: http://www.petice24.com/dotisk_mediatora

Prý se nechystají to ani dotisknout či nově vydat a celkově vydat cokoliv k této sérii..:-////

Sasha001
24.02.2016

Výborná autorka, jen škoda, že u nás zatím nevyšly všechny její knížky.

hana.hanigerova
17.12.2015

Tak toto je prostě spisovatelka, se kterou rostu :-) Její knihy mě provází od dětství, počínaje Princezninými deníky, přes Mediátora, V kůži supermodelky, přes Nenasytnou k Lizzie Nicholsové a Heather Wellsové. Její knihy mám moc moc ráda a nikdy mě nezklamaly. Prostě je to vyloženě můj šálek kávy! :-)

MayLeves
13.10.2015

Meg Cabot je jedna z úžasných spisovatelek. První kniha , kterou jsem o ní četla byla Allie Finklová: Holčičí pravidla a to ostatní už šlo potom nějak samo.

petulavera
13.07.2015

Skvělé čtení, humorné, odpočinkové a takové, že se nemůžete od knuhy odtrhnout. Mám ji moc ráda !!

1