Meg Cabot citáty

Patricia Cabot, Jenny Carroll, Meggin Cabot · pseudonymy

americká, 1967

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (64)

"Já vím co bys měla udělat Amélie," ozvala Gradmere rozjařene . "Vyspi se s oběma a který z mládencú si v budoáru povede lépe, toho si nech.


„Jasně že se hodně hádáme. Ale proč se hádáme? To by ses měla ptát.“ „Já vím, proč se hádáme,“ odpověděla Lou. „Protože jsi pitomec.“ (Slepá vášeň)


„Už ti někdo řekl, že mu tvoje vlasy připomínají západ slunce na Key West?“ „Ne,“ řekla Lou. „Už ti někdo řekl, že při vyvrcholení řveš jako pavián?“ (Slepá vášeň)


(po kolosální rychlovce) No, proč myslíš, že nemůžeme být spolu? (Slepá vášeň)


A co je jinak nového na planetě Splněných přání? - To je dobrá hláška. Fakt, líbí se mi to. Možná to sem tam použiju. (Suze a Paul – Čtvrtý rozměr lásky)


A víš, že ses spletl? Ty nepotřebuješ větší zbraň. – No né, ty jsi ale romantička. (Slepá vášeň)


Ale je a vy to dobře víte. Bojíte se, aby neodpověděl, že by rád prožil zbytek života tak, jak původně měl, a nikdy Vás nepoznal. (Čtvrtý rozměr lásky)


Ale proč jste mi o tom nic neřekl? – Neptala jste se. (Čtvrtý rozměr lásky)


Bože, Townsende! Možná tomu nebudeš věřit, ale existují i ženy, kterým víc záleží na tom, co má chlap v hlavě než v kalhotách! (Slepá vášeň)


Buď tak hodnej a utěšuj mě na dálku! (Slepá vášeň)


Cejtil by ses mnohem líp, kdyby ses spokojil s tím, co máš, než aby ses věčně honil za něčím, co mít nemůžeš. (Čtvrtý rozměr lásky)


Co máš pod tím županem? - Mám dojem, Jacku, že jsem ti to nedávno řekla, že to naše flirtování nikam nevede. – No jestli si nesundáš župan, tak asi ne. Pojď si sem sednout. Potřeboval bych se pod něj podívat. (Slepá vášeň)


Co se změnilo? Že by strážník Juarez? Tak já ti přísahám, že se mu zítra připoutám k zápěstí. Timovi se asi v záběru líbit nebude, ale pak ho nějak vystřihne…(Slepá vášeň)


Dole jsem našel láhev vína. Dal jsem ho vydechnout na pult. Můžeš ho nalít? Tedy, jestli tě neporazí jako ta skotská včera. (Slepá vášeň)


Existuje místo, který je pro tebe jako stvořený, Paule. – Pasťák? – Peklo. (Čtvrtý rozměr lásky)


Já to nedokážu! – To zní zlověstně. (Slepá vášeň)


Jacku, co to...přece nemůžeme jít dovnitř, když tam nikdo není. To by bylo vloupání! - Jestli si myslíš, že tu budu stát a mrznout, když můžu být uvnitř a dávat si horkou sprchu, tak jsi na omylu. Počkej tady. Hned se vrátím….(byl pryč pět minut) Jé, ahoj, To je dost, že jdeš. Pojď dál. (Slepá vášeň)


Jacku, na tohle zapomeň. To nikdy nebude fungovat. Nechci si nic začít s dalším sebestředným hercem. … - A myslí, že já si chci něco začít s nafoukanou sufražetkou, co ví všechno nejlíp? (políbil jí) Slepá vášeň


Jacku, říkala jsem ti, že to nemůže fungovat… Jacku. Ty moc dobře víš, že to není dobrý nápad.... S herci už nechci nic mít. – Tak to mám štěstí, že jsem toho nechal. (Slepá vášeň)


Jak by tě zajímalo její srdce? Jsi snad kardiolog? To určitě. Ta holka má IQ dortový polevy, to přece dobře víš. (Slepá vášeň)


Jasně, takže nepůjdou po našich stopách, ale po vymetený cestičce. (Slepá vášeň)


Je to snadné. Když to dokázal pochopit takový pitomec, jako je můj vnuk, dokáže to pochopit každý idiot. (Čtvrtý rozměr lásky)


Jenomže průšvih je, že věci skoro nikdy neprobíhají tak, jak jste si je před tím vysnili. (Princezniny deníky- Princezna v zácviku, st. 181)


Jesse do našeho světa nepatří! Pokud bude mít štěstí, nebude už mezi námi prodlévat moc dlouho. Čím hlubší vztah si mezi sebou vybudujete, tím obtížnější pro vás bude dát si sbohem. A ty mu budeš muset dát sbohem, Susannah – jednoho dne určitě. Nemůžeš bránit přirozenému řádu…. (Otec D. – Čtvrtý rozměr lásky)


Jestliže o mne víte takovou věc, jestliže víte, že jsem se chtěl stát lékařem, což jsem Marii nikdy nesvěřil, potom mi nezbývá… zřejmě Vám musím věřit. (Jesse - Čtvrtý rozměr lásky)


Ježiši, vážíš nejmíň tunu. Slez ze mě! (Slepá vášeň)


Kdo jste? A kdo Vám to způsobil? Který arcilotr Vás tu takto zanechal? – Jeden…muž. – A onen muž Vás též navlékl do tohoto prazvláštního úboru? – Jo. – Postarám se, aby na jeho záda dopadl bič. (Čtvrtý rozměr lásky)


Kolik je vám let? Patnáct? Šestnáct? Opravdu si myslíte, že se vám zhroutí svět jen proto, když z něj hoch, kterého milujete – ne hoch, duch! – znenadání zmizí? Za rok už patrně ani nebudete vědět, jak se jmenoval – To není pravda. Mezi mnou a Jessem je… něco zvláštního. (Čtvrtý rozměr lásky)


Koukni, já ho přece nechci sníst. Prozatím. Jenom říkám, že tu nehodlám zmrznout, když si můžeme pomoct. Tomuhle se říká boj o přežití, drahoušku. Měla by sis začít zvykat. (Slepá vášeň)


Máš něco? - Mám leda tak spoustu papírů o migraci rybáků dlouhoocasých. Někdo tu o nich asi píše disertaci…(Slepá vášeň)