Losing it

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex…, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/losing-it-b6U-224279.jpg 3.8800

Losing It 1.

Vydáno, Jota

Losing It, 2012

Kniha Losing it

Jarka_rybář

Krásný příběh. Jeden z mála naivních YA zamilovaných příběhů, který mne opravdu bavil. Hrdinové jsou sympatičtí, uvěřitelní a taky vtipní. Děj je jednoduchý, předvídatelný, přesto mne dokázal strhnout a pobavit. Za to dávám plný počet.

lihate
28.12.2020

Losing it byl moc krásný příběh, sice plný klišé, předvídatelnosti a jisté naivity, ale tak krásný, že ho nešlo přestat číst. Byla to taková jednohubka, bez hlubšího záměru a složitějšího děje, ale zrovna přesně to jsem potřebovala. Bliss dodávala celé knize vtipnost, jakožto královna trapností, ale myslím, že přesně takhle nervózně se holka cítí z první vážné známosti, navíc za všech těchto okolností. Gerrick má srdce na pravém místě, je gentleman, pohotový a vždycky ví, co má říct, aby to bylo uklidňující, a ne ještě větší trapnost a stres. Druhá polovina knihy podle mě byla zajímavější, víc se tam dělo a bylo to nad míru romantické, žádné zbytečné hádky a odcházení, což mě občas u jiných knih jako čtenáře šíleně mučí.

marta14
10.12.2020

Pěkná oddechovka, která by sice chtěla nějak poupravit, protože mi přišlo, že autorka to zbytečně natahuje a dává tam zbytečné zvraty. Ve výsledku jsem ale s knihou spokojená, neočekávala jsem něco originálního, ale jen krásnou romantickou oddechovku, kterou jsem taky dostala.

michaela3483
04.12.2020

Knihu jsem si chtěla dlouho pořídit, už ani nevím, proč jsem ji tak moc chtěla. Po přečtení jsem byla dost zklamaná. Kniha se mi nelíbila, Bliss mi přišla spíš jako náctiletá puberťačka s problémem s alkoholem. Trapasy se stávají, ale bylo mi spíš trapně za autorku. Navíc některé části mi přišly zbytečné (nemoc) a kapku nepochopitelné (kočka).

Jsem ráda, že jsem měla knihu jen půjčenou, protože by mi zbytečně zabrala místo v knihovně.

Alnima
06.11.2020

Četla jsem, ale příběh už pro mě okoukaný a knížka nepřinesla žádnou originalitu. Takže 2*.

Ana72154
12.09.2020

Předvídatelný konec, děj se nejdřív natahoval jak to jen bylo možné, menší drama a najednou střih, došlo, k předvídatelné věci a nakonec epilog.
Za mě osobně zklamání.

lucinka84
11.09.2020

Skvělá oddechovka.

Luc.i
31.08.2020

Taková průměrná oddychová romantika. Od knížky jsem moc nečekala a vlastně mě ani nenadchla ani nezklamala. Příběh byl čtivý ale postavy občas jednaly úplně nelogicky. Občas jsem se teda i smála protože některé situace neměly chybu. Ze začátku mě štval víc Garrick a na konci zase Bliss. Ale jinak dobrá knížka 3/5*
PS:Vážně nechápu proč Garrick říkal Bliss lásko když se znali ani ne den. ....