Losing it

Losing it https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/mid_losing-it-b6U-224279.jpg 4 872 183

Losing It série

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Losing It , 2012

MarkétaI.
25.06.2020 4 z 5

Od knihy jsem neměla velké očekávání, ale teda já jsem vlastně celkem dost spokojená.
Hodně jsem se chichotala, občas pořádně zasmála a skoro celou dobu usmívala.
Kniha se velmi dobře čte. Je to čtení na jedno odpoledne. Postavy jsou sympatické. Situace trochu trapné, vtipné, ale i romantické..
Až budu mít někdy den bez nálady, tak si přečtu tuto knihu.

FairyD.
12.05.2020 4 z 5

Taká oddychová kniha. Človek od nej veľa neočakáva. Aj napriek tomu sa mi to páčilo. Klasicky príbeh kde sa študentka zamiluje do učiteľa. Veľa časti bolo to vtipných, ako si kúpila mačku ktorá ju nenávidí, alebo ako blúznila počas choroby a mnoho iných veci. Pekný príbeh, ľahko sa číta a nechýba ani ta dráma.

pavla.ba
10.05.2020 3 z 5

Velmi zvláštní, přesto ale čtivá kniha. Taková oddechovka do autobusu.

Damonka12
14.04.2020 4 z 5

Všem doporučuji, velice dobrý oddechový příběh.

Alieen
01.04.2020 2 z 5

Příjemné čtení, ale hodně předvídatelné, takova průměrná, možná lehce podprůměrná žánrová klasika, ale neurazí. Hlavní hrdinka mi obcas vadila s těma pubertalnima průpovídkama, ale ušlo to.

AelinBělotrn
15.03.2020 3 z 5

Příjemné čtení, ale moc mě to nenadchlo:/ Nic moc se tam neděje, ale zase zakázané ovoce nejlépe chutná.

nikolaxx
05.02.2020 3 z 5

Dobře vykreslené emoce, příběh trochu předvídatelný.

Ann98
24.01.2020 5 z 5

Velmi příjemná kniha. Úvodní "milostná" scéna byla napsaná s vtipem, velmi jsem se u ní pobavila. Ostatně celá kniha obsahuje vtipné nebo naopak citové momenty. Je to taková oddychovka na jedno odpoledne. Všichni hrdinové mi byli neskutečně sympatičtí, až mi tam chyběl nějaký ten záporný hrdina. Děj byl čtivý, hezky ubíhal, nicméně samotný děj byl docela naivní. Ale pro trochu odpočinku se kniha jeví jako ideální volba. Za mě musím dát hvězdičku navíc za skvělou obálku.

AniDi
26.11.2019 2 z 5

Takto ne prosím. Přečteno za 3 hodiny jen proto, že jsem neustále svižně četla a čekala kdy se něco stane. Asi si nevychutnám romanickou linku pokud hlavní postavy nemají před sebou aspoň jednu překážku. Pořád jsem doufala a nic. Vůbec jsem hlavním postavám nevěřila, nemělo to ten správný šmrnc. Ve výsledku je mi líto, že jsem nesáhla po jiné knize.

Kacennnka
04.11.2019 4 z 5

Je to milý a zábavný příběh, který přečtete za chvíli. Nejen kvůli rozsahu knihy, ale hlavně díky autorčině stylu. Dávám čtyři hvězdičky, přestože mě trochu nafrknul epilog, který byl pro mě až moc kýčovitý.

anonym02
16.08.2019 5 z 5

Taková oddechovka. Četlo se to celkem dobře, ale za bestseller bych to asi neoznačila. Je spoustu jiných knih, které si toto označení zaslouží a tahle mi mezi ně ne a ne zapadnout.

Knihomolka2004
28.07.2019

Kniha mě moc nebavila, děj byl průměrný a hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická.

Charmedka
14.07.2019 3 z 5

Kniha je jednodušší a určená spíše mladším čtenářům, na tohle téma a starosti už jsem asi trochu stará. Na druhou stranu se kniha čte výborně a přelouskáte ji během dvou dnů.

Jejím velkým plusem je nejen čtivost, ale i vtipné hlášky a situace. U Losing It jsem se několikrát od srdce zasmála, takže i díky tomu knihu klidně doporučím s tím, že nesmíte ale čekat nic velkého, ale pouze oddechové čtení.

Niky91
30.06.2019 3 z 5

První sex a rovnou se svým profesorem :D.

domihruzkova
13.06.2019 3 z 5

Kniha nic nového nenabídne, průměrný příběh...

Gabri-88
01.06.2019 4 z 5

Nahodou prekvapive dobre. Holcici sladarna, takze si hrdinka musela polozit zivotne dulezitou otazku to be with Garrick or not to be with Garrick. No jak to asi dopadne..! Ale knizka ma sva pozitiva. Dej neni zbytecne natahovany. Jsou tam dobre vtipky a naopak autorka neplytva casem nedulezitymi detaily. Velmi me potesila zaverecna kapitola z pohledu Garricka.

SBH
24.05.2019 1 z 5

Skvělá ukázka, z jakého braku se může stát bestseller New York Times. Hlavní hrdinka dětinská a afektovaná. Skutečnost, že by měla být nevinnou pannou, jsem jí nevěřila ani jediný řádek. O to hůř působila hned úvodní scéna - Bliss se nejdřív chová jako nadržená prostitutka a náhle podlehne záchvatu neodůvodněných obav. Umělé. Stále o sobě mluví jako o organizovaném, chladně uvažujícím člověku, ale její chování tomu neodpovídá ani vzdáleně. A pokud ji láska tak zásadně změnila, bylo to popsané špatně. Hlavní hrdina spadl nejspíš z Marsu, protože se skutečným mužem neměl nic společného. Děj prostinký, což by mi vadilo nejméně, ovšem jednotlivé epizody vyloženě hysterické. Takže jednu hvězdu za poměrně vydařený popis milostného trojúhelníku a připomenutí zápletky dramatu Faidra.

domina
21.05.2019 3 z 5

Kniha není špatná, není ani nijak oslnivá. Průměrný příběh, čte se rychle a snadno.

Lofda
10.05.2019 4 z 5

Každá knížka asi potřebuje tu správnou dobu kdy se má číst. Mám ji doma už poměrně dlouho, jednou už jsem ji začala číst a vůbec mi nesedla.. Říkala jsem si, že jsem při koupi sáhla vedle. Teď jsem se ale rozhodla, že než ji pošlu dál, zkusím jí dát šanci. Možná proto, že jsem předtím v knížce prošla smutným obdobím 2. sv. války a potřebovala jsem pro změnu něco lehkého a nenáročného. Začátek opravdu musí jeden brát s rezervou, potrhlost hlavní hrdinky mi nejdřív dooost vadila. Ale potom se najednou začal odehrávat úplně jiný příběh, tak moc hezký, s trochou studentského života, s trochou divadla, spoustou romantiky.. Od všeho akorát a já jsem hrozně ráda, že jsem knížce dala druhou šanci! Vysokou literaturu nečekejte, ale za přečtení stojí :-)

LuciKo
04.05.2019 3 z 5

Možná nejsem úplně cílová skupina, a proto z knihy nejsem nadšená tolik, jako je vidět ve většině komentářů tady. Často se to nestává, ale tentokrát mě hlavní hrdinka opravdu štvala. S jejím chováním jsem se nemohla ztotožnit. Naproti tomu hlavní hrdina a takový světec, těžko uvěřit. Některé situace byly vtipné, koupě kočky z donucení, přesto mi kniha moc nového nenabídla.