Den co den přehled

Den co den https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174949/bmid_den-co-den-U5s-174949.PNG 4 836 836

Den co den série

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Every Day , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Den co den. Přihlašte se a napište ho.

BarcaStell
05.03.2024 3 z 5

Je to hodně zajímavá knížka. Přijde mi zvláštní, že se A probudil každý den v těle někoho jiného a prožíval tím život z pohledu někoho cizího. Kniha je psaná velice čtivě, doporučuji pro čtenáře fantasy.

BiiZet
11.02.2024 5 z 5

Oceňuji velmi zajímavou myšlenku a samotný příběh knihy. Nejvíce se mi líbí pasáže, kdy je přibližováno uvažování a prožívání jednotlivých postav (za mě by mohlo být v některých částech detailnější). Stejně tak bych ocenila více popsané jednotlivé postavy, aby bylo jednoduší si vytvořit představu, jak asi zhruba vypadají. Nicméně i tak to je velmi zdařile napsané dílo, které ocení všichni čtenáři, co mají rádi young adult literaturu či psychologické romány.
* Viděla jsem i film, který je líbivý a oddechový, ale nelze ho moc slučovat se samotnou knihou.

Artep071
19.01.2024 4 z 5

Viděla jsem film, ale v knihovně na mě vypadl druhý díl a tak se mnou celá trilogie šupajdila domů.
Kniha se četla lehce, první díl jsem slupla abych se dostala do atmosféry a těším se na pokračování :)

Knižní novinky (13. - 20. 10.)

12.10.2013

Ocenění knihy (1)

2015 - Deutscher Jugendliteraturpreis (Preis der Jugendjury (Cena poroty))

Kniha Den co den v seznamech

v Právě čtených15x
v Přečtených1 118x