Den co den

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174949/den-co-den-174949.jpg 4.2649

Den co den (1.)

Every Day (2012)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Den co den

domina

Kniha se četla dobře, nápad na příběh pěkný, ale přišel mi takový nedopracovaný. Mrkla jsem v průběhu čtení i na film, ten se mi asi líbil víc.

Aristea

Originální nálad! Kniha nebyla nudná, smutná, ale ani moc sladká. Autor prostě věděl, kde má přestat a to se mi líbilo! Není to nejlepší kniha, kterou jsem četla, ale rozhodně patří k těm lepším!

Ivka14

První jsem viděla film a to byla veliká škoda, protože film byl z pohledu Rhi, ale kniha podle A. Bylo to zajímavé a zvláštní, jak se dk sebe zamilují a poté je to čím dal těžší, ale i přes to všechno byla ta knížka krásná.

Christianne.K

Toto mě nenadchlo...Bylo to nastaveno jen na čtivosti a za celou knihu se prakticky nic nestalo...Akorát, mě štval hlavní hrdina a taky celá banalita příběhu. Určitě dám i šanci filmu, myslím že na filmovém plátně bude film povedenější.

DemiSevilla

Zajimavy příběh a hodně čtivý, určitě doporučuji ♡

izfnp

Celá kniha je veľmi pekná, námet je zaujímavý a spracovanie citlivé. Levithan do knihy vložil množstvo myšlienok a pozorovaní o živote, mladosti, rodine, priateľstve, láske, a práve pre tie ma kniha bavila najviac. Hlavné postavy A a Rhiannon sú sympatické a človek im fandí, ale keď som si v závere knihy uvedomila, že happy end sa konať nebude a že život A pravdepodobne nikdy k happy endu ani nedospeje, ostala som zmätená a úprimne neviem, ako sa ku knihe postaviť. Každopádne odporúčam, na poli YA kníh ide o extrémne podarený a originálny počin, ktorý sa so svojou ťažkou tématikou popasoval statočne. Every Day je príbeh, ktorý to najdôležitejšie hovorí medzi riadkami - a rozhodne má čo povedať.

Ivuska97
28.12.2018

Skvělý nápad, opravdu! :)
Hned letím do knihkupectví pro druhý díl.
4* a těším se na pokračování :)

TerezaJágrová
17.11.2018

Nemám k této knize slov...nádhera,nádhera a zase nádhera. Kniha mě pohltila už od první strany a bavila mě až do strany poslední. Příběh je skvělý a ani nemluvím o tom,jak krásně se tato kniha čte. Doporučuji.