Překroč svůj stín

Nikdo neví, co se stalo té noci, kdy se z Echo Emersonové, populární holky, stal outsider s podivnými jizvami na rukou, o kterých si špitá celá škola. Dokonce ani Echo nezná celou pravdu, co se té strašlivé noci odehrálo. Ale byla by moc ráda, kdyby se vše vrátilo k normálu. Ovšem když se v jejím životě zjeví Noah Hutchins, hezoun v černé kožené bundě, co holky vlastně jen využívá, její svět se obrátí vzhůru nohama takovým způsobem, že si to ani v nejdivočejších snech nedovedla představit. Noah jí totiž rozumí. A pomůže jí najít odpovědi. Přitom by neměli mít vůbec nic společného. A se všemi těmi tajemstvími, která v sobě oba nesou, je v zásadě nemožné, aby byli spolu. Přesto nedovedou potlačit vzájemnou přitažlivost. A Echo se ptá sama sebe, jak daleko může zajít, aby překročila vlastní stín, a co všechno je ochotná riskovat pro kluka, který ji může znovu naučit, jaké to je, když člověk miluje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/180712/prekroc-svuj-stin-pr.jpg 4.4750

Překroč svůj stín 1.

Vydáno, CooBoo

Pushing the Limits, 2012

Kniha Překroč svůj stín

Denisa31

Této knize jsem se z nějakého mě neznámého důvodu vyhýbala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Určitě si od teto autorky přečtu další knihy.

**spoiler**

Je to první kniha, kterou jsem četla a hlavní hrdinka neprozila své poprvé. A vlastně to té knize ani nechybělo. :)

mišule5
31.12.2019

Dva velmi silné příběhy...opravdu jsem nečekala, že mně tak chytí za srdce. Hltala jsem snad každou stránku, každou větu. Tuto knihu jsem si naprosto užila. Krása)*****

Petra-1
04.12.2019

Tahle kniha se mi vážně líbila a to už rozhodně nejsem věková kategorie, pro kterou je určena. Krásný příběh, sympatičtí hrdinové. Je to něco mezi 4 až 5 hvězdičkami.

Kacennnka
04.11.2019

Autorka je odbornicí na rodinná dramata, která nejsou totálně postavená na hlavu. Mně se to fakt líbilo a je mi trochu líto, že se knize nedostalo tolik pozornosti.

janina66
22.08.2019

Tak to byl úžasně dojemný příběh. Super doják. Pár kapesníků jsem promáčela.????

Nikkaa
19.08.2019

Za mě super kniha, dobrá oddechovka se super příběhem...

astra3
13.08.2019

Tak to se mi líbilo. Pěkný příběh. Někdy se člověk rád vrátí aspoň v knížce do období dospívání.

Svica
29.07.2019

Čtivá, typická romantika. Jako oddechovka dobré.