Překroč svůj stín

Nikdo neví, co se stalo té noci, kdy se z Echo Emersonové, populární holky, stal outsider s podivnými jizvami na rukou, o kterých si špitá celá škola. Dokonce ani Echo nezná celou pravdu, co se té strašlivé noci odehrálo. Ale byla by moc ráda, kdyby se vše vrátilo k normálu. Ovšem když se v jejím životě zjeví Noah Hutchins, hezoun v černé kožené bundě, co holky vlastně jen využívá, její svět se obrátí vzhůru nohama takovým způsobem, že si to ani v nejdivočejších snech nedovedla představit. Noah jí totiž rozumí. A pomůže jí najít odpovědi. Přitom by neměli mít vůbec nic společného. A se všemi těmi tajemstvími, která v sobě oba nesou, je v zásadě nemožné, aby byli spolu. Přesto nedovedou potlačit vzájemnou přitažlivost. A Echo se ptá sama sebe, jak daleko může zajít, aby překročila vlastní stín, a co všechno je ochotná riskovat pro kluka, který ji může znovu naučit, jaké to je, když člověk miluje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180712/prekroc-svuj-stin-pr.jpg 4.4817

Překroč svůj stín 1.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Pushing the Limits, 2012

Kniha Překroč svůj stín

jinbr
25.11.2020

Tato kniha pro mě byla trochu překvapením, vybočovala z běžných schémat. V příběhu je kladeno několik těžkých filozofických otázek, hrdina se musí rozhodnout, co je nejlepší řešení, když se vlastně zdá, že jde spíš o to, které bude méně špatné. Pokaždé mě překvapuje neustálé opakování mantry "nejsem pro druhého dost dobrý". Jakkoli si umím představit, že daná osoba se touto nejistotou trápí hodně, v knize je to pak přehnané. Jako vždycky prvotní musí být snaha daného jedince status quo změnit, pak se začnou měnit i okolnosti a najednou je i dost lidí po ruce, kteří chtějí pomoci. Vcelku byl příběh dobrý a hlavně, což se nestává často, uvěřitelný.

Alnima
06.11.2020

Tohle prostředí na mě prostě platí :)

Kudík
02.09.2020

Ani nevím, proč jsem tuto knihu relativně dlouho odkládala, ale stálo to za to. Čtivé s nutností dozvědět se, co se vlastně Echo stalo. No a Noah..... takového bratra nebo přítele by si přála většina. U obou jsem si říkala, že takové zážitky by děti prostě mít neměly (a vlastně nejen u nich).

Pulp_catastroph
04.08.2020

Tak to bylo ták romantické a slaďoučké. Ale těžký to měli oba dost.

adela2230
15.07.2020

Velmi dobře napsané. Není to jen klasická láska ze střední, ale jsou zde propojeny hlubší problémy, které člověka zasáhnou a donutí přemýšlet.

Makaja
11.07.2020

Čekala jsem další poněkud prostoduchý studentský příběh se spoustou sexuálních scén (obálka tomu napovídala, je podle mě příšerná), ale byla jsem fakt mile překvapená. Mělo to hlavu a patu, trochu psychologie a hlubší příběh než chci tě, nechci tě, chci tě... Přiznám se, že mi i slza ukápla.

FairyD.
07.05.2020

Veľmi pekný príbeh. Najviac ma zaujala hlavná hrdinka a jej život, čo všetko si musela pretrpieť a potom sa zoznámi s „bad boy“, samozrejme aj on nemal práve ružový život a prešiel si množstvom zlých zážitkov. Na začiatku je ich spoločný vzťah plný predsudkov, neskôr sa stanú kamarátmi až to prerastie v lásku. Kniha je plná napätia a zvratov. Dej plynie prirodzene a čitateľ sa nenudí. Aj napriek tomu že je to smutný príbeh človek sa aj zasmeje. Rozhodne odporúčam prečítať.

Myška43
05.04.2020

Kniha mě naprosto uchvátila. Ještě nikdy jsem tolik při čtení nebrečela dojetím. Rozhodně si přečtu další díl a autorku si dávám do oblíbených, protože umí opravdu psát!!!!