Na hraně zapomnění

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší…....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4.3797

Na hraně zapomnění 1.

Vydáno, Yoli

The Edge of Never, 2012

Kniha Na hraně zapomnění

Janík61
včera

Úžasná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Krásný příběh, doporučuji.

Jeanine8

Moje srdcovka :-)

illca2

Uf! No Teda to bylo.. Když jsem dobulela donutila jsem se dočíst ještě zbytek. A ještě že tak! Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Originální příběh a četlo se mi to parádně!

zuza264

Teda čtyřicátá kapitola mě málem zabila.. Jinak hezké čtení, pořád jsem čekala to něco, co se stane

Nicolka77

Tohle mě opravdu moc a moc bavilo, samozřejmě bylo na jednu stranu předvídatelné jak se vztah "Parrishe" a Cam bude vyvíjet, ale ten konec jsem opravdu nečekala.. můžu říct, že i slzicka ukapla! :) Uz se těším na druhý díl!

Malíček

Další romantická knih s kapkou humoru i dramatu. Četla se velmi dobře, ale musím se přiznat, že za mě byla bohužel zbytečně dlouhá a některé scény bych rozhodně zkrátila. Zároveň to není knížka, která by mě nějak významně ovlivnila nebo se mi zapsala do paměti. I přesto ji ale můžu doporučit, zejména na dlouhé lenošivé odpoledne.

Petriii

Božínku to se mi to ale líbilo :D poslední dobou jsem četla spoustu romantických knih a všechny si byly tak strašně podobné. Hodná holka,zlý kluk, hrozně moc klišé a podobné příběhy. Ale tohle? Vážně skvělý námět, oba hlavní hrdinové sedli sobě i mně jak prdel na hrnec :) Příběh ubíhal úplně sám od sebe, stránka za stránkou,nikdy jsem se nestihla nudit. Do knihy jsem se zamilovala! Jediné co mi trošku vadí byl ten rychlý konec a rychlý epilog. Kdyby to spisovatelka lépe rozvedla,nebo tím navazoval druhý díl, vůbec by to nevadilo. Ale i tak s přehledem 5*!

Fallon443

Knihu jsem si nejdřív vypůjčila z knihovny, ale po přečtení jsem ji potřebovala mít doma a trvalo mi hodně dlouho než jsem na ni tady narazila a zakoupila ji. Tento první díl mi přišel o trošku lepší než druhý, ale taky rozhodně stojí za přečtení. Tady mě hodně zaujala anotace a neobvyklý námět. Hlavní postavy jsem si zamilovala, hlavně Andrewa. Hrozně se mi tato kniha líbila a určitě doporučuji!