Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

salča
10.06.2017 5 z 5

Tato kniha se mi líbila moc.
Je plná emocí,vtáhla mě do děje a nepustila.Příběh jednoduchý,ale o to víc krásný.Andrewa a Camryn jsem si zamilovala.
Konec mě totálně dostal,ale epilogem mi naštěstí autorka vrátila chuť přečíst si i druhý díl.

KaileyBlot
07.06.2017 5 z 5

Krásný, milý, vtipný, dojemný příběh. Chybělo tomu už jen málo k road tripu. Celkově jinak fajn pohodové čtení, které vám občas vezme dech. Docela mě teď zajímá o čem bude pokračování, takže se do něj hned pustím.

Matita310
30.04.2017 5 z 5

Velice čtivá kniha. Ihned mě vtáhla do děje. Na konci jsem si i pobrečela.

Mark.
27.03.2017 5 z 5

Velmi pěkně napsané, poutavé a hodně mne to vtáhlo do děje. I když v ČR by to asi nešlo. Po studiu si musíme najít práci nebo se přihlásit na UP, platit daně, sociální a zdravotní pojištění. Ale to je jenom malá část problémů. Jak by se asi poprala ve 20 letech s jazykovou bariérou, když na druhý den by byla v jinak mluvící zemi a následující den zase.
Bylo fajn si daný příběh putování prožít s Camryn.

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

Nejdriv se mi do toho ani nechtelo,rikam to bude o nicem takovy sladko-sladky nijaky.... Nooo nemela bych knihu soudit podle anotace.... Knihy jsem si zamilovala a uz mi sedi v knihovne.... Byli tam relativne dejove zvraty,a ke konci me autorka malem zabila takze jsem rvala jako zelva nez mi doslo ze nasleduje prolog :D.... Serii doporucuji ;)

elisabeth03
12.03.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Patří k mým oblíbeným. Příběh jednoduchý, ale zajímavý. Velmi čtivá!!!!

81evama
08.03.2017 5 z 5

Kniha me naprosto nadchla, myslela jsem ze to bude jen dalsi oddychovka, romantika, sex atd., ale konalo se prekvapeni, poutavy, neotrely pribeh, i slza ukapla, doporucuju.

Arwen329
06.02.2017 3 z 5

Hezká kniha, dobře se četla, byla hezká a čtivá ale čekala jsem od toho trochu víc....

hellena1523
05.02.2017 5 z 5

Podle anotace se kniha tvářila dost jako taková ta podprůměrná romanťárna. Sáhla jsem po ní na oddych, ale nakonec jsem byla neskutečně mile překvapena a zklamaná, že už jsem dočetla. Autorka píše velmi poutavě a postavy jsem si moc oblíbila. Chvílemi dost naivní, ale to lze v rámci žánru odpustit.
Byla jsem moc spokojená a určitě si od autorky do budoucna přečtu další její publikace.

kadgam
02.02.2017 3 z 5

Kniha sa mi páčila. Mala v sebe niečo optimistické. Nebolo to ani tak dejom knihy ako skor čítaním medzi riadkami o rozhodnutí, ktoré mení všetko.

jolly.joli
15.01.2017 5 z 5

Kniha, která se čte jedním dechem. Určitě stojí za přečtení. Čte se moc pěkně :-)

--Eri--
08.01.2017 5 z 5

Jedním slovem PÁNI. Tak tohle jsem nečekala. Takový zvrat na konci knihy je zdrcující. Nedokážu si představit být v Camryně kůži. Chudák holka.
Kniha se mi celkově velice líbila, dalo by se říct, že je fantastická. Dle mého soudu stojí za předčtení. Autorka dokonale propracovala příběhy postav, chování i celkově děj. Docela dlouho jsem nečetla takovou úžasnou knížku. Myslím, že je na podobné úrovni jako kniha Překroč svůj stín, která se mi velice líbila.

vlkove
01.01.2017 2 z 5

Z knihy jsem byla prvních 150 stran nadšená, a poté to šlo z kopce. Začátek a cesta autobusem byli slibné a dobře popsané. Postupem knihy mě příběh začal nudit, byl doslova o ničem, dialogy jsou prázdné a nic neříkají. Kniha byla rozvleklá a konec (přesně tedy posledních 50 stran) to je děs! Nevím jestli mě to mělo rozesmát nebo rozplakat...
Obálka je úžasná, velký potlesk tvůrci.
Knize dávám dvě hvězdy a další díl přečtu jen dík tomu že ho mám doma.

janno69
21.12.2016 5 z 5

Pěkný, čtivý příběh, který vás vtáhne do děje a pustí až s poslední stránkou.....

marta14
04.12.2016 5 z 5

Wow...Úžasný příběh.Vtáhl mě do děje.Zamilovala jsem si obě dvě hlavní postavy.Chci si přečíst další díl!

martina5069
25.10.2016 5 z 5

Ty brďo to byl ale krásnej příběh. Z téhle knížky se stala další z mích oblíbených, určitě to není naposledy co ji čtu ze chvíli se vrhnu na druhý díl :-) Příběh měl všechno od romantiky,sexu, vtipu, poznání, smutku, cestování až po tragédii. No vypisovala bych tu do rána jen jednu malou věc vytknu, a to je poslední kapitola by byla skvělím zakončením ale proč se autorka rozhodla všechno tam naňahňat když to mohla buď rozepsat jako celou knihu a nebo teda když měla v plánu pokračování, což měla tak to narozepsala tam? No du se pustit do druhýho dílu protože sem si obě postavy zamilovala. Za mě má tahle knížka 5 hvězdiček právem :-)

Jaruce
05.10.2016 5 z 5

Nádherný příběh, hezky se četla a těším se na to az si přečtu pokračování.

nikol2178
26.09.2016 5 z 5

Opravdu nádherná kniha, není jen o romantice, ale má i nějaký příběh. Opravdu miluju obě hlavní postavy a určitě si přečtu druhý díl.

1259
30.08.2016 5 z 5

Naprosto luxusní. Nečekala sem od toho bůh ví co, ale jsem velmi překvapená. Rozhodně jsem si oblíbila spisovatelku a její styl psaní.

_Žanet_
17.07.2016 4 z 5

No..Tak knihu jsem dočetla před týdnem a musím uznat, že nebyla špatná. Byla to taková fajn oddechovka. Bavila mě a nepřišla mi nijak náročná. Druhý díl si asi nepřečtu, protože k tomu ani nijak pokračování číst nepotřebuju. Tak jak to skončilo se mi to i líbilo:) Takže prima kniha a doporučuji ji:)