Na hraně věčnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210809/big_edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4434
Série:

Na hraně zapomnění 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Yoli
Originální název:

The Edge of Always, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (98)

Kniha Na hraně věčnosti

simona5372
28. května

Přišlo my to o ničem, prostě frrr...... A nic.

Kristy.Seb
01.12.2021

Nikdy nevíte, jak druzí lidé žijí za zavřenými dveřmi.

Každý má právo na slabší chvilky.

Musíme žít přítomností.

Nemůžeme ovládat smrt. Nikdo z nás nemůže udělat nic, aby se jí vyhnul nebo ji oddálit. Ale můžeme ovládat naše životy - to, jak budeme žít, než si pro nás přijde Zubaté.

Život je záhadný a často nespravedlivý.

Někteří mají všechno, co kdy chtěli nebo potřebovali, na dosah ruky, ale špatně s tím zacházejí.

Máme jen jeden život. Jen jeden pokus, jak ho prožít. Takže ten pokus musíme popadnout za pačesy a běžet s ním s větrem o závod.

O dost slabší než první díl.


Malíček
04.10.2021

Tak jak mě nadchla kniha Na hraně zapomnění, tak moc mě zklamal tenhle díl. Sedne mi styl psaní autorky, ale obsah mi přišel zbytečně natažený a překombinovaný. Andrew mi nesedl, dělal unáhlená a hloupá rozhodnutí, Camryn mi zase přišla příliš citlivá a nedospělá. Kdybych zůstala u prvního dílu, určitě bych měla na tuhle sérii mnohem pozitivnější názor, než mám nyní. :(

Zuzka_Zuu
22.05.2021

(+ SPOILER) Obě knihy si mě získali a opětovně se k nim ráda vracím a stejně tak jako Andrew s Camryn, s mužem v autě na cestách posloucháme starý rock a mezi oblíbené patří i Kansas a jejich Carry on Wayward son a nebo Dust in the wind, proto mi možná tyto knihy tak moc přirostly k srdci, kdo ví :)

lihate
07.05.2021

I Plutonovy tváře tvrdé smáčely slzy a peklo lásku vrátit slíbilo mu brzy.

Byly to verše z jedné z legend o Orfeovi a Eurydice.

Nejhorší na tom, že prožijte nějakou ne zrovna pozitivní zkušenost je, že se tím všechno změní. Všechno! A vy ze všeho nejmíň toužíte po změně. Lidi kolem se chovají jinak, události se vyvíjí jinak. Všechno je ve vteřině jiný.
Je třeba vrátit se, klidně i tisíce kilometrů, na to jedno místo. I když nevíte proč, prostě to potřebujete. A pak zjistíte že... že je to třeba špatně tam být, ale... Cyklus se završil. Opsal kruh. A to je to nejdůležitější. Najít harmonii života. Je zvláštní jak jsou lidi rozdílní, někteří hledají klid v chaosu, jiní chaos ve svém klidném životě. Tahle kniha je pro mě tolik inspirativní, při hledání svého chaosu. Moc se mi líbil příběh, lehce a rychle se četl a byl zábavný.

„Nemůžeme ovládat smrt,“ začal jsem. „Nikdo z nás nemůže udělat nic, aby se jí vyhnul nebo ji oddálil. Ale můžeme ovládat naše životy – to, jak budeme žít, než si pro nás přijde Zubatá."

"Kdo potřebuje psychiatry? Kdo potřebuje terapeuty, životní kouče a motivační
řečníky? Ať jdou všichni k čertu. Stačí sem tam zírat na oblohu a ztrácet se v ní."

Nicolka77
07.04.2021

podle mého názoru, byl tento díl o malinko slabší než první díl, ale i tak to bylo velmi ctive napsané. Prakticky jsem se nemohla od knizky odtrhnout. :)

happy19
23.12.2020

...slibné pokračování...pátá☆ je za epilog...jak jinak,-)

"Láska vám dává svobodu být sebou samým."

Jeanine8
19.09.2020

Přečetla jsem ji, protože první díl je pro mě jedna z nej knih.....Neurazilo, ani nenadchlo....

1