Na hraně věčnosti

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210809/edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4418

Na hraně zapomnění 2.

Vydáno, Yoli

The Edge of Always, 2013

Kniha Na hraně věčnosti

lihate

I Plutonovy tváře tvrdé smáčely slzy a peklo lásku vrátit slíbilo mu brzy.

Byly to verše z jedné z legend o Orfeovi a Eurydice.

Nejhorší na tom, že prožijte nějakou ne zrovna pozitivní zkušenost je, že se tím všechno změní. Všechno! A vy ze všeho nejmíň toužíte po změně. Lidi kolem se chovají jinak, události se vyvíjí jinak. Všechno je ve vteřině jiný.
Je třeba vrátit se, klidně i tisíce kilometrů, na to jedno místo. I když nevíte proč, prostě to potřebujete. A pak zjistíte že... že je to třeba špatně tam být, ale... Cyklus se završil. Opsal kruh. A to je to nejdůležitější. Najít harmonii života. Je zvláštní jak jsou lidi rozdílní, někteří hledají klid v chaosu, jiní chaos ve svém klidném životě. Tahle kniha je pro mě tolik inspirativní, při hledání svého chaosu. Moc se mi líbil příběh, lehce a rychle se četl a byl zábavný.

„Nemůžeme ovládat smrt,“ začal jsem. „Nikdo z nás nemůže udělat nic, aby se jí vyhnul nebo ji oddálil. Ale můžeme ovládat naše životy – to, jak budeme žít, než si pro nás přijde Zubatá."

"Kdo potřebuje psychiatry? Kdo potřebuje terapeuty, životní kouče a motivační
řečníky? Ať jdou všichni k čertu. Stačí sem tam zírat na oblohu a ztrácet se v ní."

Nicolka77

podle mého názoru, byl tento díl o malinko slabší než první díl, ale i tak to bylo velmi ctive napsané. Prakticky jsem se nemohla od knizky odtrhnout. :)

happy19
23.12.2020

...slibné pokračování...pátá☆ je za epilog...jak jinak,-)

"Láska vám dává svobodu být sebou samým."

Jeanine8
19.09.2020

Přečetla jsem ji, protože první díl je pro mě jedna z nej knih.....Neurazilo, ani nenadchlo....

mStationka
10.07.2020

No tak jasně,že jejich život nemůže být jen růžový ikdyž tedy - konečně... Začátek knihy nás hned smete. Kniha se čte dobře tak jako první díl,nakonci tohoto jsem si však uvědomila ,že by mi vlastně stačil jen ten první díl

petulkapeta
18.06.2020

Pro mě bylo pokračování úžasné..
Scenka se spanim pod širakem byla fakt vtipna a epilog okouzlující miluju takove a takovou lásku jako meli mezi sebou tu bych chtela v příštím životě zažít :)

Myška43
08.06.2020

Moc krásné pokračování knihy. Kéž by jsme si vždy mohli určit cestu, kterou se ve svém životě dáme. Upřímně závidím Lily, protože kdybych měla rodiče jako ona, můj život by určitě nabral jiný směr. Ne vždy můžeme jít cestou, kterou chceme, protože život nám staví různé překážky, no můžeme snít třeba prostřednictvím tohoto příběhu.

FairyD.
03.05.2020

To je tak krásna kniha, stále sa k nej rada vraciam. Už som ju čítala niekoľko krát a neustále vo mne dokáže vyvolať silne pocity.