Na hraně věčnosti

Na hraně věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210809/bmid_edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4 459 102

Na hraně zapomnění série

< 2. díl

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Always , 2013

KatnissLavender
18.07.2015 4 z 5

Od této knihy jsem měla velká očekávání a jsem hrozně ráda, že byla naplněna. Čtení jsem si naprosto užila, autorka se mi přesně trefila do vkusu. Nemohu jinak, než doporučit!

lukyli154
16.07.2015 4 z 5

Jako většině i mně, se první díl líbil víc. V tomhle díle vás jejich cesta už tolik nenadchne a nebaví jako v předchozím románě. První polovina knížky byla opravdu plná bolesti a strachu, ze které jim mělo pomoct a taky mohlo jejich cestování. Těší mě, že to dopadlo, tak jak si přáli.

veronika5179
08.07.2015 3 z 5

Já vím, že Andrew a Camryn chtěli žít svobodně, nebýt jako ostatní, užívat si život podle představ....ale opakovat to ke konci v každé větě? škoda..

Markét.t
23.06.2015 3 z 5

Podle mě byl první díl celkově lepší.
Nejvíc to "zabil" ten konec.

Sabii14
19.06.2015 5 z 5

Příběh prostě skvělý. Velmi se mi líbilo jejich cestování a další zážitky i zpívání.. Jsem ráda že nakonec dcerku měly a taky že se vrátili k jejich cestování. S Lily jsem byla taky spokojená a s koncem knížky také. Naprosto pěkné...

lenka5535
08.06.2015 5 z 5

Príbeh Camryn a Andrewa je plný lásky, ale aj bolesti. Knihy sa čítali ľahko. Bolo v nich z každého rožka troška. Nechýbal humor, ale aj dramatické chvíle. Samozrejme nechýba aj erotika či romantika. Nakoniec skončil príbeh happyendom.
Čo sa mi však najviac páčilo, bolo to, že svoj život žili netradičným spôsobom, že žili tak ako sami chceli a nenechali sa ničím a nikým obmedzovať. Veď život je len jeden a máme len jeden pokus ako ho prežiť.

Laf
31.05.2015 2 z 5

První díl byl dle mého mnohem lepší než tento. Čtení jsem si skoro neužívala a celkově mi přijde, že tento díl byl zbytečný...

mmmisulka.r
25.05.2015 5 z 5

Nádherné pokračování nevšední knihy o ještě nevšednějším způsobu života. Nádherné...

jitka7
24.05.2015 5 z 5

Krásné pokračování prvního příběhu. Velmi dojemný příběh. Donutí člověka se zamyslet nad životem, který žije a jak ho žije.

Terka18
04.05.2015 5 z 5

Druhý díl? Měla jsem obavy, zda jej číst nebo ne. Ale nemůžu říct, že by jsem udělala chybu, když jsem se do něj zakousla. Nebylo to zklamání, bylo to perfektní!! Jo první díl je krapet lepší, ale ani tento není špatný, přečetla jsem ho rychle a nelitovala jsem. Naprosto mě pohltil. Úžasné, romantické, procestované- ne jako v prvním díle, ale líbila se mi.

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Taky pěkná, ale první díl byl mnohem lepší, ale na konci byla hodně dojímavá.

warca
17.04.2015 3 z 5

Trochu zvlášťní. Nebavilo mě pořád přemýšlet nad jejich pocity a emocemi :P

Red-haired
12.04.2015 3 z 5

Pro mě byl druhý díl docela zklamáním. První díl byl skvělým road tripem o poznání sebe sama a samozřejmě velké lásce, druhý díl byl plný depresí, přehnané romantiky a byl naprosto nereálný, až to bilo do očí. Není to špatná kniha, ale místy jsem byla přímo znechucená tím, jak si autorka ty dva idealizuje.

inuska6280
11.04.2015 5 z 5

Nejúžasnější Knížka! První i druhý díl miluju. Andrew umí tolerovat a chápat ženu. Je vidět, že je opravdu slepě zamilovaný a rád se podřídí. Prostě kluk mých snů :) Škoda, že tyhle typy poznávám jen v knížkách :)
Vím, že tuhle knížku jako jednu z mála přečtu ještě několikrát. Všem doporučuju :)

patricka
29.03.2015 5 z 5

Knížka je hodně čtivá. I když ze začátku jsem ji párkrát odložila, protože Camryn mě svými problémy vyváděla až moc z reality... nebo jak bych to napsala... Ale příběh je to nádherný. Chci Andrewa :) Konec je hodně stručný, ale jinak by to asi vydalo za další knížku.

Ivy
18.03.2015 5 z 5

Miluju road-trip knihy. První díl byl opravdu něco, v tomhle mi trochu vadilo, že se ve vyprávění spisovatelka s hlavními postavami nezdržela na některých místech déle. I když je jasné, že jenom o cestování to nemělo být. V tomhle díle se toho udála hodně, možná že na jednu knihu až moc... Každopádně všechny události tak nějak zapadly na své místo. Hodně se mi líbil epilog. Nemám moc ráda natahování sérií, ale možná by mi nevadil další road-trip v podání Lily a Gavina. Navíc Camryn a Andrew jsou naprosto kouzelní, hezky četlo o jejich pohádkovém vztahu navzdory všemu, co se stalo.

Melindaaaa
15.03.2015 3 z 5

Pro cílovou skupinu, jíž je tento příběh určen je ta kniha skvělá. Mě dost iritovala, ale je moje nesprávné očekávat od romantiky něco jiného než romantiku, proto dávám tři hvězdičky za čtivost, která se ani jednomu z dílů nedá upřít. Kompletní recenze na odkazu v záložce Recenze.

Denisa_a
15.03.2015 4 z 5

Krásný konec krásného příběhu! :-)

MisuleB
09.03.2015 4 z 5

Musím říct, že po přečtení 1. dílu, ze kterého jsem byla unešená, jsem se na pokráčko těšila. Po přečtení mám smíšené pocity. Dvojka nebyla špatná, ale vyskytly se chvíle, kdy mě nebavila a vyloženě jsem počítala stránky do konce, ale některé pasáže možná i byly lepší než v jedničce. Tento díl se nesl v podobném duchu jako ten předchozí, ale kdyby byl pouze jeden díl, ničemu by to nevadilo, ale alespoň jsme se dozvěděli něco navrch.

Samira
05.03.2015 4 z 5

Na pokračování jsem se moc těšila a stejnou měrou jsem se ho obávala, protože z prvního dílu jsem byla naprosto unešená. I druhá kniha byla skvělá. Byla o životě, lásce, o tom, že to vždy není tak růžové, o běsech z minulosti a taky o vyrovnání se s všedností dnů. Téma se opravdu povedlo, jen tomu místy chyběla ta lehkost, tajemnost a nevšední, vyjimečné kouzlo první knihy. Určitě však stojí za přečtení!

láska pro ženy cestování Amerika touha

Jessica Ann Redmerski
americká, 1975
2014  85%Na hraně zapomnění
2014  80%Na hraně věčnosti
2016  77%Skok do neznáma

Kniha Na hraně věčnosti je v