Na hraně věčnosti

Na hraně věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210809/bmid_edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4 459 102

Na hraně zapomnění série

< 2. díl

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Always , 2013

Yuki_Kuchiki
25.02.2015 5 z 5

První i druhý díl prostě miluju! doporučuju :)

Lenka.Vílka
20.02.2015 4 z 5

Moc se mi libil i tenhle dil. Neodvazuju se rict, ktery se mi zdal lepsi, protoze to ani nejde (navic jsem tenhle cetla poprve a prvni dil od te doby vickrat, takze proste to neni fer). Kazdy byl vlastne jiny, ale napsane je to stale stejne krasne :-)

KleaM
20.02.2015 5 z 5

utírám slzu a píšu Vám, že je moc krásná

Bee
18.02.2015 3 z 5

Když jsem zjistila, že kniha má pokračování, naprosto jsem se zhrozila, protože už ze zkušenosti vím, že natahování děje v tomhle žánru je většinou jenom utrpení a nic víc. Kupodivu to nebyla zas až taková hrůza. Autorka pokračuje se stejnými postavami a nachystala jim další rány a problémy, se kterými se musí vyrovnat. Podle mého gusta to bylo moc předvídatelné a oproti předchozímu dílu tomu chyběla ta zábavná jiskra. Každopádně jsem to dočetla a neumřela u toho, takže to musí za něco stát.

PetraBery
13.02.2015 4 z 5

Příjemné pokračování prvního dílu, kterému se sice nevyrovnalo, ale ani tak to nebylo špatné a jsem ráda, že jsem si ho přečetla. Líbilo se mi průběžné vyprávění obou hlavních hrdinů. K odpočinku ideální.

adelaska
09.02.2015 4 z 5

Moc krásné pokračování. Přidávám se k těm, kteří jsou toho názoru, že první díl je lepší. To samozřejmě je. Protože se mi první díl strašně moc líbil, musela jsem si přečíst i pokračování.
V prvním díle jsem měla Camryn a Andrewa raději, ale vzhledem k tomu, čím si prošli v tomhle díle se jim vůbec nedivím, jak se chvílemi chovali.
Pokud se vám první díl moc líbil, tak si tento taky musíte přečíst.

pajka0071
08.02.2015 4 z 5

První díl byl rozhodně lepší, než tenhle, ale i tak mě příběh zaujal.

holagirl
07.02.2015 4 z 5

knížka byla super, ale na 1. díl ani zdaleka nemá :)) pro mě příběh hrozně klesl když Camryn s Andrewem zestárli :/ a hrozně jsem se ztrácela v časech ... najednou "o mnoho měsíců později" ... ale jinak to bylo fajn počtení :D :D

odinka
06.02.2015 5 z 5

Obě knihy jsou super, je to dobře napsaný příběh.

malazluta
29.01.2015 5 z 5

První díl jsem si zamilovala a u pokračování tohoto příběhu jsem na tom uplně stejně. Vím, že se k oběma dílům budu moc ráda vracet. Jediné, co bych této knize mohla vytknout je poslední kapitola (epilog), která mi příšla absolutně zbytečná, ale to je jen drobnost.

LibraryGirl
23.01.2015 5 z 5

„Žili jsme si tak, jak jsme chtěli, ne tak, jak od nás jiní čekali. Riskovali jsme, vybírali si nezvyklé cesty, nenechali se cizím míněním nikdy odradit od svých snů a nikdy jsme nedělali nic, co by nás nebavilo.“
„Nenechali jsme zvítězit osud, našli jsme způsob, jak si ho určit sami.“

Nádherný příběh. Mně se líbil úplně stejně jako první. Celou mě pohltil. Zamilovat si Andrewa a Camryn je prostě tak jednoduché, jako dýchat. Sem tam mi ukápla i slzička, ale jindy jsem se smála i nahlas:-). Necháte příběh krásně plynout a ten vás dovede až na poslední stránku.

„Náš příběh je u konce, ale naše cesta ne.“

Tejezka
23.01.2015 5 z 5

Moc krásná knížka, ale musím říct, že se mi první díl líbil také víc.. :) Ale i přesto se moc těším, až si knihu přečtu za nějaký čas znova.. Všem doporučuji !

dikyna
17.01.2015 4 z 5

Krásná kniha,ale řekla bych,že první díl byl o trochu lepší. Ale jinak krásný a doporučuju. Určitě si to zase přečtu.

lela25
12.01.2015 4 z 5

První díl,byl rozhodně lepší.Dalo se to číst :)

Katschka
12.01.2015 5 z 5

I když první díl končí tak, že někdo asi nebude mít potřebu pouštět se do druhýho, mě to nedalo. A líbila se mi taky. Přečtená za jeden večer a mám další oblíbenou odpočinkovou spisovatelku. ;)

LucyLucinka
09.01.2015 5 z 5

Všem, kteří někdy prožili okamžik slabosti.Nebude to bolet věčně. Nenechte se tím připravit o to nejlepší z vás.♡ DOKONALOST ♡

Safienka
02.01.2015 4 z 5

Druhý díl od knihy, která mi uchvátila. Mno, první díl byl lepší, kdybych měla porovnávat. Byl víc strhující a akčnější. Na hraně věčnosti nebylo špatné, ale přišlo mi to víc sentimentálnější a tak nějak usazenější. Ono nemůže být hned všechno opět poprvé. Ale i přesto se vše četlo skvěle, hrdinové byli taktéž úžasní! A neodpustila jsem si při čtení pustit The Civil Wars :o)

katerinad
31.12.2014 3 z 5

Těšila jsem se jako blázen, ale musím říct že první díl to nepřekonalo. Tenhle díl už mi přišel takový jak bývají erotické romány. Není snad potřeb popisovat všechno pokaždé, když mají sex. Ale vraťme se k cestování, kterému bylo věnováno téma celé knihy, ale cestování přímo, se mi zdálo, že je tam málo. Navíc už to pro mě nemělo takovou tu jiskru jako první díl. Epilog se mi vyloženě nelíbil, zase to bylo podáno dle mého skromného názoru jako moc věcí najednou.
Každopádně celkovému hodnocení, kniha byla dobrá, dobře se četla, ale pár věcí bych pozměnila, musím to však brát tak, že hlavní nápad se odehrál v prvním díle a k tomu se budu taky ráda vracet.

JajaAP
31.12.2014 4 z 5

Krásné pokračování úžasného příběhu, ale na první díl to nemělo.

NikinkaFantasy
28.12.2014 5 z 5

Když si na začátku léta koupíte jednu z nejúžasnějších knih jaké jste kdy četli, je jasné, že si doslova a do písmene koupíte druhý díl.
Mohla bych využít čas k vypisování mých nejoblíbenějších scén, ale to mi zaprvé přijde jako zbytečnost, a zadruhé - asi bych u mobilu zestárla.
Takže já jen povím pár slov o tom, jak mě tato kniha postrčila k uskutečnění mé vysněné budoucnosti: Plánovat budu dál, to mi ani Andrew nesebere, ale již dávno jsem chtěla cestovat a při první příležitosti prásknu do bot. Jasně, může to znít jako prázdné tlachání, ale není. Andrew a Camryn - autorka - měli v mnoha věcech pravdu. Moji rodiče žijí ve stereotypu a jediný, co dělaj po práci je, že jdou spát, nebo řeší problémy dne. Ale kde je ta radost? Štěstí? A láska? To je jeden z důvodů, proč tak nechci dopadnout. Zatím jsem sice viděla jen kus Itálie, Mnichov, Vídeň, Norimberk a řadu míst v ČR, ale tím to jistě nekončí. :-)
A nemůžu tu přece nezmínit, že Andrew Parrish je to největší zlatíčko. Je třeba to rozvádět? Doufám, že ne. ;-) Všechny čtenářky pochopí.

láska pro ženy cestování Amerika touha

Jessica Ann Redmerski
americká, 1975
2014  85%Na hraně zapomnění
2014  80%Na hraně věčnosti
2016  77%Skok do neznáma

Kniha Na hraně věčnosti je v