Na hraně věčnosti

Na hraně věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210809/bmid_edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4 459 102

Na hraně zapomnění série

< 2. díl

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Always , 2013

Matita310
08.05.2017 5 z 5

Pokračování knihy "Na hraně zapomnění". Moc pěkná knížka. Velice čtivá. Bavila mě. Doporučuji.

1259
06.04.2017 5 z 5

Trvalo mi to dost dlouho, než jsem se k ní dostala, ale stejně se mi to nakonec povedlo a jsem uchvácena tady tím úžasným příběhem. Takový až moc romantický čtení mi hrozně chybělo a jsem tím příběhem plně nabitá a na to jsem čekala. Rozhodně doporučuji přečíst oba dva díly. Stojí to opravdu za to.

Mark.
27.03.2017 3 z 5

ach jo. Po prvním díle jsem byla strašně natěšené a pak tak zklamaná!
Nebyla to špatná knížka, ale v porovnání s na hraně zapomnění se to nedá srovnat! Málo kdy se koukám kolik stránek mi zbývá do konce a těším se, až jak to budu mít dočteno.

marta14
08.01.2017 5 z 5

Zase nádherná kniha.Změnila mi pohled na život.Nelíbilo se mi,jak rychle zestárli a konec knihy byl hrozně zkrácený.Kdyby to skončili narozením dítěte,mohl by být třetí díl,ve kterém by bylo to,co autorka přeskočila.Jinak opravdu nádherná kniha.Doporučuji...
Jinak bych chtěla dodat,že mě to přišlo i smutné.Potom jak zestárli a jejich dcera chtěla po škole taky cestovat.Mám z toho takový divný pocit.Nemá to na první díl.

martina5069
30.11.2016 4 z 5

Ježiš to bylo pěkný :-) Několikrát mě u tohohle příběhu slzely i oči. Vrátila jsem se zase do prvního příběhu a hltala každou stránku. Líbilo se mi to úplně stejně jako ten první a poslední kapitola epilog mě dostal. Úžasné zakončení knihy bez otevřeného konce jak to bývá u některých knížek. Sice mě trośku mrzelo že ke konci knihy bylo ... o par měsíců později a já nezjistila co se během těch měsíců dělo s Camryn a Andrewem ale ro přežiju :-) Knihu doporučuji ale jednu hvězdićku si nechávám pro případ že narezím ještě na lepší knihu než je tahle i když nevím za jak dlouho a ni narazím cesta bude dlouhá :-)

Vero96
24.11.2016 4 z 5

První díl rozhodně lepší! Určitě to, ale není špatná knížka. Znovu se dostáváte do cestovací nálady a toužíte po změně. Aspoň tak to bylo u mě! :)

Jaruce
09.10.2016 4 z 5

První díl se mi líbil víc, ale i tak se mi to četlo dobře.

Laurel
11.09.2016 3 z 5

Po první dílu jsem se na tenhle hrozně těšila.
Řekněme, že mě to zklamalo. Postavy mi připadali hrozně "dokonalý", děj byl hodně podobný 1. dílu, hrozně předvídatelný... Začátek mi připadal fajn, ale pak se to začalo zhoršovat, na chvilku jsem to i odložila, a konec... Slaďárna!Nebylo to víceméně úplně špatný, ale zklamalo mě to. Jediný, co mě na tom vždycky zaujalo, byli sex-scénky. Pardon, já musela :D

Jajina555
06.08.2016

Hezká kniha, ale první díl určitě lepší, ve druhém zbytečné natahování velké lásky.

maci_aa
11.07.2016 3 z 5

První díl mě dostal, těšila jsem se na druhý a ten byl pro mě ke konci zklamáním. Do 2/3 knihy jsem knihu četla jedním dechem, ale do poslední třetiny jsem se musela nutit. Navíc velice předvídatelný konec.

vikimi
10.07.2016 2 z 5

V prubehu tehotenstvi me to bavilo, ale pak uz to bylo zase takove nijake a pro me ne moc zazivne...no a ten konec. Zase moc sladke, moc pohadkove.
Andrewa jsem si ale oblibila!

Erummeldë
09.06.2016 3 z 5

První díl mě úplně dostal, ale ten druhý byl velké zklamání. Jako by si autorka myslela, že tím, že z hrdinky udělá takovou chudinku, udělá knížku pořádně zajímavou. Ale docela to přehnala. Jako kdyby na její hlavu snesla veškeré zlo a utrpení, které se jen dá vymyslet. A pak se to snažila vyvážit tím lehce přeslazeným románkem. Neříkám, že to bylo úplně nejhorší, místy to bylo vtipné a občas i docela napínavé. Ale myslím si, že kdyby tento díl nevyšel, vůbec by to nevadilo.

telileov
02.05.2016 3 z 5

Sepsání tohoto dílu mi přišlo zbytečné a jen tak na doplnění. Asi tuším, o co se autorka pokoušela, chápu, že chtěla navázat na úžasný příběh, jenž si získal srdce tolika čtenářek - včetně mého. Ale tak úplně se jí to nepovedlo. Bohužel se jedná o jeden z těch případů, kdy se druhý díl prvnímu zkrátka nemůže rovnat.

Rose18
12.12.2015 2 z 5

První díl mě neuvěřitelně pohltil a doporučuji ho všem romantickým duším. Tento díl byl už ale bohužel tak nějak zbytečný a dějově příliš nezajímavý.

evelýny
27.11.2015 1 z 5

Tak tímhle dílem jsem se nemohla prokousat. Zápletka mi byla jasná již při dočítání prvního dílu. Byla jsem však zvědavá, jakým způsobem se s tím autorka vypořádala tentokrát. Že zvolí úplně stejné řešení, s tím jsem jaksi nepočítala. Knihu jsem dočítala s velmi zdviženým obočím - pro mě se z příběhu ztratila dynamičnost, věrohodnost. No zkrátka: .....a jestli neumřeli, cestují po světě dodnes.

xmetelkova
13.11.2015 4 z 5

Nejprve mě kniha bavila, potom nebavila, ale ten konec se mi líbil. Pořád jsem si říkala, že to je úplně zbytečná kniha, ale když už jsem ji přečetla, tak mě tak nudná nepřipadá.

trynitrix
02.10.2015 4 z 5

Pěkné pokračování, baví mě takový to styl když někdo cestuje :-) přála jsem jim ať to vyjde :-)

Markett
23.09.2015 5 z 5

Z mé strany bude proudit jenom nadšení. Já jsem byla naprosto nadšená, že vyšel druhý díl a já se dozvím, jak příběh Camryn a Andrewa pokračoval. Sice mě mrzí, že začátek byl takový smutný, ale od něčeho se děj musel "odpíchnout" a nový příběh mohl začít. Je to krásný romantický příběh, který se hodí jako perfektní kniha na večer a rozhodně mohu doporučit všem holkám, které mají rády neobyčejné zamilované příběhy. :)

Haňulec
07.09.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, krásně navazovala na první díl, ale bylo zde vše, oč jsem doufala - drama, romantika, láska. Je pravda, že první díl byl o mnoho lepší, ale ten kdo chce vědět, jak to s Camryn a Andrewem dopadne, tak doporučuji si tuto knihu přečíst.

luciefeix
29.07.2015 2 z 5

celkově o ničem , takové prázdné tlachání , 1 byla teda mnohem lepší

láska pro ženy cestování Amerika touha

Jessica Ann Redmerski
americká, 1975
2014  85%Na hraně zapomnění
2014  80%Na hraně věčnosti
2016  77%Skok do neznáma

Kniha Na hraně věčnosti je v