Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

Pets
18.06.2014 5 z 5

Ufff, přečteno jedním dechem. Nádherná kniha, úžasnej příběh o osudech dvou lidí. Slzy mi nekapaly, ale tekly proudem. Určitě se k této knize zase vrátím a všem doporučuji

JajaAP
17.06.2014 5 z 5

To tedy byla síla. Woow tahle kniha je úžasná a jsem moc ráda, že neskončila tim dopisem, protože bych nevydržela čekat na pokračování. Nádherný příběh, který pobavil, uchvátil a rozbrečel. Rozhodně jsem ho nečetla naposledy. :-)

P.ary
14.06.2014 5 z 5

Úžasný příběh, u kterého i slza ukápla...

katerinad
14.06.2014 5 z 5

Po prvních pár stránkách jsem si říkala, achjo další erotickej hloupej román podle náznaků, pak se to ale změnilo, námět cestování mě nadchnul k tomu abych si knihu pořídila, takže když Cam nasedla do autobusu začalo se to konečně podobat tomu co jsem si představovala no a pak se objevil Andrew a bylo jasno. Co miluju na knížkách víc, než když mě rozbrečí, je to když mě dokážou rozesmát, což se téhle v mnoha situacích povedlo. Erotika jistě nechyběla, ale bylo to takovým normálním způsobem, ne jako někde kde si to spolu rozdávaj na každý třetí stránce. Konec knihy mě trochu zaskočil, jistě je to román a o lásce, takže klišé tam jistě je, ke konci mi však přišlo, že bylo moc přehnané, ale pak si řeknu, je to konec knihy, zaslouží si to a hlavní je celkový dojem, který po úvaze vůbec není špatný.

kneslova
29.05.2014 4 z 5

Nu, když jsem začala číst tuto knihu rozhodně jsem se chystala , že jí dám 5 hvězdiček. Když jsem knihu dočítala, dala bych tři.
Tudíž dávám průměrem 4 hvězdy. Nicméně kniha se čte splavně, zkuste to.

JToman
13.03.2014 5 z 5

Mám přečteno, (já jak je u mě zvykem v polštině, slovák ji také vydal dřív než čech, ale to se dalo čekat )...a nutí mě to sem dát alespoň poznámku, ke knize,.... jsem na ni narazila při projíždění novinek zcela náhodně...., kupodivu mě překvapila jak je dobře napsaná....při prvních stránkách si říkám " co sem to zase koupila za hov...", ale, když jsem se začetla, se mi to.náhodou zalíbilo a nelituju, že jsem ji koupila. Je sice určena pro mladší ročníky. Vypráví příběh mladičké Camryn, která tak nazdařbůh vyrazí z domu na cesty, a to je pro ni osudné.... potká svoji lásku aniž ji hledá...a než si to uvědomí uběhne jako nic skoro 500 stran. DOPORUČUJU