Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

inuska6280
09.04.2015 5 z 5

Řadím na první místo! Nejlepší knížka, zábavná, napínavá, plakala jsem jak malé dítě! Fakt super, doporučuji

Perry
02.04.2015 5 z 5

Váhala jsem a musím říct, že jsem idiot, že jsem si jí nepřečetla už dřív!!! :)
Na hraně zapomnění ... se mi vryla do paměti a umístila se na žebříčku nejlepších knížek jaké jsem kdy četla ♥♥♥

Markett
02.03.2015 5 z 5

Moc krásný romantický příběh plný humoru a skvělé postavy. Co víc si přát. ;) Knížka mě chytla za srdce a ráda se k ní kdykoliv vrátím. Vřele doporučuji všem, kteří si rádi odpočnou u pěkné knížky, u které se dá i pobavit. Akorát na konci jsem byla zaskočená, ale je hlavní, že nám autorka nabídla epilog a happy end. :)

Bookslover97
01.03.2015 5 z 5

Jsem naprosto uchvácená :D Nic jiného dodat nejde. Postavy jsem si hned zamilovala :3 Už se těším na další díl...

KleaM
13.02.2015 5 z 5

skvělá knížka, strašně moc mě potěšila a překvapila, bude patřit k mým nejoblíbenějším

warca
04.02.2015 3 z 5

Kniha měla pěkný děj. Jen mi tam něco chybělo

Zdenka21
02.02.2015 4 z 5

Miluji road tripy a kniha se mi velice líbila do chvíle, než se Andrew dostal do nemocnice. I když už tušíte, že se něco děje, je to dle mého trochu hra na city. (jakoby se s touto tématikou roztrhl pověstný pytel, ještě, že to alespoň dopadlo dobře) Jinak se kniha čte téměř sama. A ano, žít v přítomném okamžiku, by se mělo naučit většina z nás.

malazluta
29.01.2015 5 z 5

Pěkný příběh, sympatické postavy, občasný humor a celkově velmi příjemné čtení. K této knize se určitě někdy zase vrátím.

M.S.
22.01.2015 5 z 5

Zajímavý příběh, skvělé hlavní postavy a hlavně krásně napsáno. Často jsem u čtení propukala v nezadržitelný smích, na druhou stranu jsem si také docela pobrečela. Zatím jeden z nejlepších moderních románů, co jsem četla. Opravdu moc doporučuji!

lela25
12.01.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila,pěkně se četla.

Katschka
10.01.2015 5 z 5

Ale jo, proč ne! Mám ráda podobné příběhy a kniha vážně nezklamala. Čte se skvěle, místy i zábavná. Doporučuju jako výborné odpočinkové čtení!

Denisa_a
05.01.2015 5 z 5

Romantická pohádka... Ale já mám pohádky ráda, takže mě kniha moc bavila. Konec mě překvapil a to hodně. Už se těším až si přečtu pokračování :)

Red-haired
01.01.2015 4 z 5

Skvělé dobrodružství, až jsem měla sama chuť naskočit na autobus a vydat se do neznáma. Jednu hvězdičku strhávám za konec, který mi k tomu vůbec neseděl. Dokud byli na cestách, byla kniha naprosto dokonalá.

Tejezka
31.12.2014 5 z 5

I mě ze začátku kniha celkem nudila, než se Andrewem seznámili...Postupem času jsem si knihu zamilovala...Úžasný příběh...konec mě velmi mile překvapil...Doporučuji!

Laf
26.12.2014 4 z 5

Ze začátku, než se spolu s Andrewem potkali, mě ta kniha trochu nudila, ale pak, jak spolu cestovali, mě to začalo teprve pořádně bavit. Bylo úžasné sledovat jejich dobrodružství. Uchlácholilo mě to natolik, že jsem si myslela, že takhle dobré to bude už do konce... Omyl... Přišel pro mě nečekaný zvrat... Nečekaný, protože to na čtenáře padne jako bomba, neboť za celou knihu jsem si nevšimla žádných náznaků... Na závěr můžu říct už jen jediné (pozor spoil) ... Šťastné konce můžou být opravdu jenom v knihách...

keselylenka
22.12.2014 4 z 5

Po dlouhé serii detektivek a vražd byl tohle balzám na duši. A ačkoli příběh byl možná místy plný klišé, mě chytl za srdce a stále se drží. Kniha je tím, čím je - románem pro ženy a jako taková plní svůj úkol na jedničku.

Sobotikova
14.12.2014 3 z 5

Ze začátku se mi kniha moc líbila, ale pak se dala cestou, která už mi tak nesedla a stránek do konce bylo najednou až moc...tak jsem začala přeskakovat. Konec tomu dal korunu :( Škoda....do dalšího dílu nejdu.

dubakm
08.12.2014 4 z 5

Úžasný Road Trip dvou ,, ztracených duší", kteří se prostě vesmírnym řízením měli potkat :-) Čtení jsem si užila ( a ten NO lehce záviděla- no dobře, hodně záviděla), ten důvod Andrewova mlčení o tak závažné věci jsem i chápala, ale i tak to byla směrem ke Camryn veliká chyba. Ale ty nakonec děláme všichni :-)

lukyli154
22.11.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Taky by se mi líbilo zažít takovéhle cestování. Ti dva se prostě hledali až se našli, navzájem si pomáhali a láska si je našla. Nejsem puritán, ale ty popisy sexuálních scén tam nemusely být, trochu to narušovalo tu romantiku, A závěr. Čekala jsem, že se ještě něco musí pokazit. Bože, díky za epilog. PS: Přiznám se bez mučení, slza ukápla.

luciefeix
20.11.2014

tezsi rozjezd ale pote super , mam rada road tripy :))