Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

JajaCZ
11.07.2016 5 z 5

Knihu by som zaradila medzi ľahšie čítanie s nenáročným dejom, bez dramatických zápletok, s cukríkovo sladkým koncom. Aj keď nepatrí medzi literárne klenoty, isto zaujme mladšie čitateľky.

vikimi
10.07.2016 3 z 5

Pekne, napadite i vtipne, ale na muj vkus moc sladke. Vsichni stastni, vsichni zdravi...

Barbra06
25.06.2016 4 z 5

Až na ten přeslazený konec to bylo hodně originální a čtivé.

logaritmus
21.06.2016 4 z 5

Není co vytknout, jen ten trošku překvapivě sladký konec, přesto kniha velmi potěšila :)

maci_aa
06.06.2016 4 z 5

Kniha mě zpočátku moc nenadchla. Asi tak do 80 strany jsem se ještě rozhodovala jestli ji vůbec dočtu, ale ještě že jsem se rozhodla, že ano. Pak mě najednou tak upoutala, že jsem ji nedokázala odložit. Velice poutavý děj s očekáváním co bude dál. A konec strhující, už dlouho jsem nepotřebovala u knížky kapesníček.

Aléda
31.05.2016 5 z 5

Moc hezká, jenom nevím proč jsou další díly.. myslím, že tenhle by úplně stačil. Do druhýho rozhodně nejdu. Ale jinak suprová na odpočinek.

Maruš.D
25.05.2016 5 z 5

Naprosto úžasný!!! Ani nevim zda tyto autory miluju nebo bych je raději uškrtila...
Plakala jsem, smála jsem se a taky občas červenala. Kniha je vtipná, veselá, smutná a znovu veselá... určitě ji doporučuji :-)

acupoflucy
20.05.2016 5 z 5

Výborná kniha doporučuji jsem zvědavá na druhý díl. :)

Julia_pt
25.04.2016 5 z 5

Bože, nádherná knížka !! Jsem z ní ale na prášky!! Fakt by měli dávat varování na tyhle typy knih pro cíti jako jsem já!!
DOPORUČUJI KAPESNÍKY NEBO TOALEŤÁK, COKOLIV!!

Stanidlo
15.04.2016 5 z 5

Moc pěkné čtení. Mám ráda tento styl psaní a hlavně ty konce.

AngelA1
05.04.2016 5 z 5

Dokonalá kniha, u která jsem si i pěkně pobrečela. Jedna z nejlepších, které jsem kdy četla.

tynka65
13.03.2016 5 z 5

Já jsem nadšená! Knížka čtivá se zajímavým příběhem a zápletkami. ;) Hned jdu na další díl ♥

hellp
12.02.2016 1 z 5

V rámci žánru je to jedna z nejhorších knih, co jsem kdy četla. Příběh mě ničím nezaujal,některé pasáže byly až trapné a autorka ve svém pohledu nepřinesla nic nového. Její styl psaní je na úrovni slohové práce na základní škole. Jednu hvězdu dávám za konec.

natalka21
09.02.2016 5 z 5

Tuto knihu jsem stihla přečíst už dvakrát. Když jsem si jí kupovala, trochu mě odrazovala obálka, která vypadá, že kniha je pro zamilované 15..Když jsem se ale začetla, nemohla jsem se odtrhnout. Je pro mě velkou inspirací a nikdy mě nepřestane nudit. Miluji ten příběh.

Sysel
01.02.2016 5 z 5

Dlouho jsem se rozhodovala, jestli knihu číst. Ale nakonec jsem vzala knihu do ruky a nemohla se od ní odtrhnout! Že je kniha plná klišé a předvídatelného děje? No a co! :-) Přesně proto takové knihy mám ráda. Proč se neodrhnout na chvíli od reality a trochu se ztratit v příběhu, který Vás zanese daleko od všedních starostí. Alespoň chvíli řešit s hlavními postavami problémy, které nejsou vaše a vlastně nejsou důležité :-D a ač to zní hloupě, je to první kniha, která mě upřímně rozbrečela. Sice jen na čtvrt stánky, ale dojalo mě to :-) Takže obrovský palec nahoru.

limitkaa
28.01.2016 2 z 5

Tak četla jsem už i horší knihy, to jo.. Bylo to plné klišé o tom se vůbec nedá pochybovat. Ale tak nějak mě ten příběh úplně neštval. Na takové to poklidné zabíjení času do mhd to jde, ale určitě bych si to nevybrala jako knihu na seriózní čtení. Člověk se musí oprostit od reality a přestat přemýšlet aby ho ta kniha neštvala, na druhou stranu vůbec nevadí když nějaké ty stránky nebo kapitoly vynecháte. Ono se tam toho stejně zase tak moc neděje.. :)

Karolína18
29.11.2015 2 z 5

Už dlouho jsem nečetla takové klišé. Na všechno, co se zde stalo, jsem už v nějaké knize narazila.
Hlavní hrdinové mě rozčilovali, protože byli čitelní a předvídatelní. Nelíbil se mi Andrewův pohled. Přišlo mi to, že alespoň ze začátku přemýšlel jako holka.
Už asi od dvacáté stránky jsem litovala svého pravidla o dočítání všech knih.
Když jsem se dostala do pasáže, kde se přišlo na to, že má Andrew nádor na mozku - což bylo stejně čitelné už minimálně od návštěvy u Marny - nemohla jsem přestat protáčet oči. A konec, to si snad autorka dělá legraci, ne?
Takže jediné, co se mi na této knize líbilo, bylo asi věnování.

evelýny
27.11.2015 3 z 5

I když příběh - kromě podařeně vykreslené cesty autobusem - není v ničem originální, mě rozhodně nenudil. Je podkreslen tajemstvím, které vás nutí číst a číst. Na konci ukápne slza, ale rozuzlení příběhu mě trochu zklamalo. Možná jsem si představovala něco jiného něž opravdu přeslazený happy end.
Nicméně u této knihy jsem zvědavá na druhý díl

Petra85
27.10.2015 5 z 5

Je to dalsi knizka se kterou bych klidne zaspala do prace :)))

Haňulec
06.09.2015 5 z 5

Strašně krásná kniha, přečetla jsem jí jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. U posledních stránek jsem se lekla, že to skončí, tak jak si všichni mysleli, ale konec mě velmi překvapil. Musím říct, že lepší knihu, plnou romantiky, něžnosti, lítosti a smutku, jsem ještě nečetla. Mohu jenom doporučit, opravdu stojí za přečtení.
Kdybych mohla dát více jak 5*, neváhala bych. :-)