Město z kostí

Když se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy a vstoupí tak do světa lovců stínů, bojovníků, kteří mají svět chránit před démony. A už z něj nevystoupí, protože její život se převrátí vzhůru nohama... Co je Clary vlastně zač? Kde se vzaly její schopnosti? A jsou pro ni spíš prokletím, nebo požehnáním? Zábavná, odvážná a neotřelá fantasy slibuje svým čtenářům strhující čtení, s nímž nebudou chtít přestat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167983/nastroje-smrti-mesto-z-kosti-xLD-167983.jpg 4.32882

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

City of Bones, 2007

Kniha Město z kostí

Julia284

Na knihu jsem narazila díky filmu. Za což jsem byla velmi ráda, protože mě celá série velmi pohltila svou čtivostí a originalitou. Od Cassandry Clare si určitě přečtu i jiné série.

Majka1979

Tak hneď prvá časť ma dostala,, hoci som sa zdráhala, lebo som si povedala, že 6 kníh a hrubých kníh, no som nadšená a rada, že som sa to odhodlala čítať, nevedela som prestať, napínavé, prekvapivé momenty, za mňa skvelý začiatok série a už teraz sa neskutočne teším na pokračovanie :)

karimatka1

oddychovka, trošku připomíná Twilling ságu

Marbla2004

Hrozně pěkný promyšlený svět. Clare píše velmi poutavě. Postavy se budou ještě určitě vyvíjet, zatím jsou takový spíš sympatický, ale žádná sláva úplně. Jinak ten konec se mi moc nelíbil. Připadá mi to postavený na hlavu.

simm7550

Miluju

johana3160

(+ SPOILER) Bohuzel prvni jsem videla film a kdyz jsem otevrela knihu nedokazala jsem se zbavit srovnavani a ani mi neslo se poradne zacist.
Po case jsem videla film znova a znova me pribeh upoutal, hlavne myslenka zamilovanych sourozencu. Je to opravdu tak? Rozhodla jsem se knihu prelouskat za kazdou cenu a nakonec se to vyplatilo. Tedy aspon v z pohledu dobre straveneho casu u dobre knihy. Jak je to s Jacem a Clary, no rekneme ze ve me zustava cervik pochybnosti. Uvidime dal.
Vidim velky potencial knihy a sveta v nem, jsem zvedava jestli ho autorka plne vyuzije.

Lea_41

Nádherná kniha. Od první chvíle jsem se zamilovala do lovců stínů.

Princezna22

Musím říct,že mě příběh pohltil. Čtivé,napínavé a místy strašidelné .. Mě se to líbilo

Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář
Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář