Město z kostí

Když se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy a vstoupí tak do světa lovců stínů, bojovníků, kteří mají svět chránit před démony. A už z něj nevystoupí, protože její život se převrátí vzhůru nohama... Co je Clary vlastně zač? Kde se vzaly její schopnosti? A jsou pro ni spíš prokletím, nebo požehnáním? Zábavná, odvážná a neotřelá fantasy slibuje svým čtenářům strhující čtení, s nímž nebudou chtít přestat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/167983/nastroje-smrti-mesto-z-kosti-xLD-167983.jpg 4.32564

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov (1.)

City of Bones (2007)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Město z kostí

KačééZ

Neskutečně zbožňuji seriál a celý shadowhunters svět, ale musím se přiznat, že knihu jsem dlouho odkládala. A nejspíš jsem udělala chybu. Cassandra vymyslela neskutečný svět, ale myslím že kniha by se mi líbila mnohem víc kdybych byla o něco mladší. To ale nemění nic na faktu, že je to dokonalost a každý by se měl seznámit se světem lovců stínů.

TerkaLangoš199

Oddychovka, kterou je docela těžké odložit. Už čtu po druhé (tentokrát v aj), ale vůbec nic si z minula nepamatuji, takže mne kniha stále překvapuje.

katallinka

Dala bych tak 3,5 hvězdičky. Čekala jsem, že Město z kostí bude mnohem poutavější a originálnější. Nicméně bylo to příjemné čtení a dalšímu dílu dám rozhodně ještě šanci.

dontbullshitme

Hrozně se mi to líbilo v době, kdy jsem to četla, zdálo se mi to hezky vymyšlené, ale po těch dalších sériích, co napsala, bych z toho teď asi měla smíšené pocity. Úplně bych to ovšem nezavrhovala. :)

ronave

Spíše pro mladší čtenáře.
Kniha je velmi čtivá, nečekala jsem, že mě tolik zaujme.
Příběh je plný akce, vtipu a zvratů.

Čtenářka602

POZOR SPOILER !!!!!!!!!!!

NAPROSTO ÚŽASNÉ!!!!!!
Na tuhle knihu mne přivedla kamarádka a jsem nadšená, že to udělala. Kniha je naprosto perfektní. Čtivá, trocha romantiky a temnoty,... Pro mne patří k mím nejjoblíbenějším knihám. Co mne trochu mrzelo je fakt, že Clary a Jace jsou sourozenci (držím palce aby se nakonec ukázalo, že to byla lež;)). Naprosto doporučuji milovníkům fantasy!!!

katie1698

Už po prvních přečtených řádcích jsem si tuto knižní sérii velmi oblíbila. Je psaná svižně a nezůstávají v ní nudné pasáže. Přečetla jsem ji opravdu jedním dechem. Každá z postav v knize byla zajímavá a byly spolu hezky propojeny.

Jsem ráda, že kniha byla vydaná dřív než film, který je podle ní. Je o něco slabší, ale taky koukatelný, i když tam už člověk hledá ty rozdíly...

annes

Po shlédnutí filmu a nakousnutí seriálu je KNIHA nejlepší verzí! Velmi čtivá a rychle na další díl :-)