Město z popela

Clary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí. Ale co je vlastně normální, když jste lovec stínů, zabíjíte démony, vaše matka je v kómatu způsobeném kouzlem a vy najednou vidíte vlkodlaky, upíry a víly? V druhém díle napínavé série autorka vtáhne čtenáře zpět do temných spárů newyorského podsvěta, kde láska vždy znamená nebezpečí a moc s sebou přináší smrtonosné pokušení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/167986/mesto-z-popela-Dkg-167986.jpg 4.41976

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov (2.)

City of Ashes (2008)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Město z popela

Čtenářka602

Podívejte, tato série je SUPER, ale tento díl byl spíš zklamáním. Nejvíc mne štvalo rozhodnutí hl. hrdinky a to, že autorka v této knize, kdykoliv se už se řešilo něco co napoví jak to že jsou Jace a Claey sourozenci nebo jakou roli v tom měla Jocelyn, vždycky to nějakým způsobem přeruší. 2× - 4× se to ještě dá, ale celá kniha?? Půl* dolů.
Další čtvrtka za to, že Simon chodil s Clary (omlouvám se, ale k sobě se fakt nehodí).
Další čtvrt* za Jaceovo chování. Je mi líto Clary i Jace. To vědomí, že jsou sourozenci si nezaslouží

Co se týče děje samotného, tak jako i v prvním díle:
Tajemný
Brilantní
Okouzlující
?Temný?
No prostě SUuuPEeeeeR

Vřele doporučuji

ronave

První díl byl krásně čtivý, ale do Města z popela jsem se nemohla vůbec začít.
Až za půlkou mě kniha upoutala a těším se na další pokračování.
Tento díl byl pro mě spíše zklamáním. Doufám, že kniha to napraví.

annes

Stejně jako jednička se to čte tak nějak samo..V příběhu Jace a Clary víte že něco nehraje a už už si myslíte, že se vám vaše teorie potvrdí a ono nic... a ten konec - co nejdřív chcete otevřít další díl a taky že jo :-)

Laf

Napínavý příběh se spoustou zvratů a nových poznatků. Už se těším na pokračování, co autorka vymyslela dále :)

saez

Pořád pohádka, ale přiznávám čtivost a touhu znát konec.

roman9276

Druhej díl rozhodně lepší než první. Očekávání jsem neměl žádný a mile mě to překvapilo. Dostali jsme se hlouběji do světa lovců stínů a mě moc baví tenhle svět poznávat. Knížka je dobře napsaná, napínavá a já jí zhltnul za 3 dny. Týhle série se nemůžu nabažit, tudíž hned letim na další díl.

Byxy123

U tohoto dílu mě stále něco rozptylovalo. Tedy hlavně dějově. Na začátku jsem přemýšlela, kdy se vlastně odehrály souboje v prvním díle. Pak jsem u všemožných démonů a podsvěťanů zase přemýšlela, co o nich vím, kam je zařadit, co jim vadí a tak. Příběh sám o sobě je dobrý, ale na mě tam bylo moc věcí, které jsem si musela pamatovat nebo dohledávat. Nakonec jsem však knížku dočetla a došlo mi, že jsem ji asi moc řešila. Ona je napsána spíš stylem "užívej si příběh a neřeš moc detaily". A pak to šlo samo. :D Líbilo se mi, že bylo více scén napsaných z pohledů různých osob. Určitě si další díl s chutí přečtu. :)

Liliana2006
12.12.2018