Město z popela

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Clary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí. Ale co je vlastně normální, když jste lovec stínů, zabíjíte démony, vaše matka je v kómatu způsobeném kouzlem a vy najednou vidíte vlkodlaky, upíry a víly? V druhém díle napínavé série autorka vtáhne čtenáře zpět do temných spárů newyorského podsvěta, kde láska vždy znamená nebezpečí a moc s sebou přináší smrtonosné pokušení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167986/big_mesto-z-popela-Dkg-167986.jpg 4.42434
Série:

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 2.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

City of Ashes, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (236)

Kniha Město z popela

onemikye
28. září

Někdy trošku rozsáhlé, ale moc se mi knížka líbila.

Nelíísek
04. září

Už jsem v polovině 3. dílu takže tento komentář bude trochu zkreslený.

Děj mi ale připadá čím dál tím těžkopádnější a nepohltil mě jak v prvním dílu. Každopádně nejvíc mě na celém díle štve jedna postava a to je Simon protože se chová jak osina v ... no víte kde. Zbytečně překombinované a kvalitativně jde děj spíše dolů jedině kde knize nemohu upřít to že jsem četla od začátku do konce jedním dechem je finální souboj na konci ten byl famózní. Uvidím co přinese další díl ale zatím mě tato série neoslovila jak jsem čekala.


Nikei
15. srpna

Za mě je druhý díl rozhodně lepší než první. Tajemno okolo hlavních postav mě drželo vzhůru, a tak jsem knihu přečetla během dvou dnů. Jsem zvědavá, co přinese další díl.

sniciknihomolka
14. srpna

(+ SPOILER) Tento díl byl o trochu slabší než první. Clary byla stále na facku a Valentine ještě více, ale i tak stránky mizely pod rukama. Neuvěřitelně mě baví svět víl, jak je popsaný a vymyšlený. Simona opravdu nemusím. Možná i proto, že si začal s Clary. Kniha se stále více odděluje od seriálové adaptace. Seriál příběh jenom lehce naznačil. Zajímá mě, co přinesou další díly :)

Vjeerus
20. dubna

Kniha mi přišla o maličko slabší než první díl, ale i tak plynula a já ji hltala stránku po stránce. Příběh má snad všechno, co by si mladý čtenář fantasy mohl přát - dobrý humor, bitvy, romantiku a boj proti dospělým. A víly. Neskutečně mě baví, jak si Cassandra Clare pohrála se zažitým myšlením o vílách a co z nich vytvořila.
Co je pro mě nervy drásající je Clary. Ta holka je mi tak strašně nesympatická a já bych jí asi už propleskla. A teď jak to brát, jako mínus knihy a nebo plus, že se autorce povedlo tak dokonale popsat pubertálního fracka? Já to beru spíš jako plus, jelikož mi tím autorka dokázala knihu přiblížit reálnému světu a reálným postavám.

Kristýna251
29. března

Zatím mám přečtené první 4 díly série a tento byl zatím nejslabší. To ale neznamená, že mě nebavil a že jsem ho nezhltla jako všechny ostatní. Tato série se opravdu povedla!!! ❤️????

farys_books
22. března

Rereading po cca osmi letech.
Příběh plynule navazuje na první díl, dál poznáváme postavy.
Co se týká postav hlavních, tak jsem měla trošku problém s Clary a jejím chováním, úplně mi v tomto díle nesedlo.
Jinak jsem víceméně neměla s knížkou problém vůbec žádný - až na některé detaily - a znovu jsem si připomněla, proč se mi před lety zalíbil styl psaní autorky ????.
Celkem 4,5/5★

Babu002
12. března

(+ SPOILER) Lepší než předchozí díl.
Jace jsem si oblíbila, ale naopak Simona ne. Je to tím, že si něco začal s Clary.
Valentýn je kapitola sama o sobě.
Určitě si přečtu další díl.

1 ...