Město ze skla

Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré své síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Ve třetím díle série musí Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi, aby zachránila Skleněné město, ale je to vůbec v jejích silách?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167988/big_nastroje-smrti-mesto-ze-skla-So4-167988.jpg 4.52242

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

City of Glass, 2008

Kniha Město ze skla

MiraiYume
05. listopadu

Výborný díl plný akce od začátku do konce. Všechno do sebe úžasně zapadalo a to, co snad nebylo vysvětleno v minulých dílech, se tu dotáhlo. Rozuzlení Jacovi minulost jsem už tak nějak tušila, přesto bylo perfektně vystavěné a udrželo mě v napětí. Závěr by mohl být koncem celé série, jejím završením, ale jsem ráda, že tomu tak není. Mrzelo by mě opustit tak parádně vystavený svět lovců stínů, takže berličku se Sebastianem vítám a těším se na další díl.

onemikye

Někdy trošku rozsáhlé, ale moc se mi knížka líbila.

Nelíísek

Už jsem nad sérii chtěla zanevřít a vzdát to ale jsem ráda že jsem to neudělala 3. díl má spoustu suprových zápletek a čte se jedním dechem.

Nikei

Skvělé pokračování. Za mě zatím nejlepší díl, stránky mi ubíhaly pod rukama a za krátkou dobu jsem dorazila na konec.
Zpočátku jsem nechápala zvláštní vztah mezi Clary a Jacem, ale v tomto díle do sebe všechno zapadlo. Prostě parádní díl.

ZapisnikTerky

Skvělé a čtivé. Postavy mají vývoj, je tu humor a můžete spřádat teorie. Super! Víc v mojí recenzi.

Dela90

Tak konečně dočteno. Fuha, tahle knížka mi dala zabrat. Z jedné strany se to božsky četlo, všechno bylo nadupané. Ten příběh, akce, následné rozuzlení a všechno do sebe začalo zapadat, jak skládačka. Podle mě to byl zatím nejlepší díl vůbec, ačkoliv ke konci už mi to opět připadalo strašně zdlouhavé. Ale vymyslet něco takového jako svět lovců stínů, pecka!

Vjeerus

Tak tenhle díl, ten se vážně povedl (když pominu vcelku dost chyb v korektuře). Od začátku do konce to byla jízda. I když nejsem cílová skupina, tohle mě opravdu baví. Autorka dokáže udělat hlavním hrdinům ze života peklo, ale vše se v dobré obrátí. Dokáže nám naservírovat tolik informací a přesto se v tom člověk neztratí. Po dvou předchozích dílech, které neskončili úplně happy endem, byl tento závěr příjemný, i když v mnohém i smutný. Kniha si stále udržela vysokou laťku a já mohu s čistým svědomím říct, že mě bavila i víc, než první díl.
V tomto díle jsme se více dověděli nejen o komunitě lovců stínů, ale i o pohnutkách jiných ras. Příběh je krásně uzavřen a opravdu bych i uvěřila, že teď by mohlo nastat "žili šťastně až na věky".

Petula.N

Nechápu, proč jsem tuto sérii odkládala tak dlouho....Sice nejsem cílovka, ale strašně moc mě to chytlo. 3. díl byl zatím úplně nejlepší a já jsem ani nechtěla jít spát a potřebovala jsem to dočíst. Za mě (zatím) nejlepší díl !!