Město ze skla

Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré své síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Ve třetím díle série musí Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi, aby zachránila Skleněné město, ale je to vůbec v jejích silách?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167988/big_nastroje-smrti-mesto-ze-skla-So4-167988.jpg 4.52366

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

City of Glass, 2008

Kniha Město ze skla

mnohoknih

Vydařené pokračování. Akce, reakce, posun postav, všechno v pořádku. Samozřejmě je tam detailík, který se jistě bude řešit v dalším díle. Ale to už mě nezajímá. Mě se líbí tenhle konec.

medvídě
04.12.2022

Opět se mi velmi často vybavovaly scény ze seriálového zpracování. Kniha čítá skoro 500 stran, ale děj velmi rychle plyne, a i zde se mi přijde, že se toho událo nějak málo (není to výtka, jen ti to tak prostře připadne).

Eva_Skala99
16.11.2022

Krásná fantasy série. Čtivě napsaná, chronologicky i dějově na sebe dobře navazuje. Nenudí čtenáře, nemá žádná hluchá místa. Doporučuji!

Kaila146
21.10.2022

Zatím asi nejlepší díl, těším se na další :)

E.T.007
30.09.2022

Bavilo ma to rovnako ako prvé dve časti. Nemám čo vytknúť. Len si asi na chvíľu dám pohov od Tieňolovcov. :)

zuzule787
25.08.2022

Třetí díl byl opět o trošku lepší než ten předchozí, sice trochu předvídatelný, ale nijak mi to nevadilo. Ať chci nebo ne, začala jsem mít většinu postav docela ráda a musím přiznat, že i Valentýna jsem ke konci trochu litovala - asi to bude tím, že se na scéně objevil ještě větší padouch.. Prostě a jednoduše bylo to dobrý a nevím jestli se mám pustit do dalšího dílu, protože není moc otázek, které by ještě bylo třeba zodpovědět.. Ale nemám ráda nedočtené série:-)

Tánička11
04.08.2022

Zatím nejlepší kniha, některé části mě opravdu bavily. Konec byl už takový zdlouhavý, ale dalo se.

mskamila
28.07.2022

Lovci stínu je úžasná série plna překvapeni. Spustí věci jsem sice věděla ze seriálu ( o Sebastiánovi atd. ) ale i tak mě spousta věci překvapila. Těším se na další pokračování