Město padlých andělů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Válka skončila, Clary se snaží stát dobrou lovkyní stínů. Nic ale není bez kazu. Někdo vraždí Lovce stínů, kteří byli ve Valentýnově Kruhu, což vyvolává napětí mezi Podsvěťany a Lovci stínů, které by mohlo vést k další krvavé válce. Simon má stále větší potíže, nemluvě o tom, že chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, které jedna o druhé nevědí. A na Clary s Jacem číhá jejich nejhorší noční můra. Clary totiž uvedla do pohybu řetězec událostí, které by mohly vést ke ztrátě všeho, co miluje. Dokonce i Jace....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154238/nastroje-smrti-mesto-padlych-andelu-XWX-154238.jpg 4.31582
Série

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 4.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

City of Fallen Angels, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (152)

Kniha Město padlých andělů

Přidat komentář
Durancie
19. července

O něco slabší nástavbový díl. Simon se stává hlavním hrdinou, Jaceovi hrabe, Clary začíná být otravná, Magnus s Alekem to rozjíždějí a Isabella má nejvíc rozumu.
Cassandře se povedlo vcelku obstojně vytvořit nové konflikty v uzavřeném příběhu. Postavy prošly lehkou charakterovou proměnou, ale to lze přičíst jejich dospívání. Stále se těším na další díly, tedy je všechno v pořádku.

SelenaDemi428
16. června

(+ SPOILER) Moc jsem nevěděla, jakým směrem se bude kniha ubírat, protože třetí díl to docela dobře ukončil (až na nějaké detaily, které mohly být v případě, že by šlo doopravdy o konec, vynechány), ale bavilo mě to a těším se na další dobrodružství hrdinů, které otevřela tato kniha. Někdy si říkám, jestli nemůžou být Clary a Jace chvilku šťastní, ale je pravda, že to by se to pak mohlo proměnit ve slaďárnu a to by mě už nezajímalo.
A Simon a Izzy? I ship it!


Synovea
29. května

Séria sa mi veľmi páčila, určite odporúčam :)

Luigi1
11. května

Stále poutavé a čtené.

nonameperson04
05. dubna

Někteří si myslí, že bylo zbytečné psát další díly, ale tenhle se mi i přes moje obavy líbil. Dokazuje mi, že Cassandra Clare je stále mou oblíbenou autorkou. Začátek působil trochu vycpávkově, ale pak to nabralo spád a já najednou zjistila, že jsem dočetla poslední kapitolu. Jsem pevně přesvědčená, že to i přes vše stálo za to. Takže za mě rozhodně palec nahoru. :)

Zuzka12627
04. března

Po dokončené trilogii jsem se dlouho odhodlávala na další pokračování. Co dalšího se může stát a jsem překvapená, připadá mi to zbytečné prodlužování ukončeného příběhu, ale dočtu i poslední dva díly.

annes
23. února

Ten konec jako vážně? ...jedamane... no jako první tři díly teď hodnotím jako s lepší zápletkou než teda teď, ze začátku to vypadalo nadějně, ale ten konec mě teda zklamal...tož jdu na další díl, ale chvilku si ještě nechám na rozležení. Doufám jen, že se ten děj ještě trochu zlepší :-)

Mitchie_95
02. února

Pro mě to po "dokončené" trilogii kouzlo neztratilo. Přijde mi to pořád skvělé a rozhodně se těším na další díl.

1 ...

Doporučujeme

Nikdyuš: zkoušky, jež podstoupila Morrigan Crowová
Nikdyuš: zkoušky, jež podstoupila Morrigan Crowová
Otrokyně
Otrokyně
Operace Arktida
Operace Arktida
Vyvolení
Vyvolení