Město padlých andělů

Město padlých andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154238/mid_nastroje-smrti-mesto-padlych-andelu-XWX-154238.jpg 4 1977 176

Válka skončila, Clary se snaží stát dobrou lovkyní stínů. Nic ale není bez kazu. Někdo vraždí Lovce stínů, kteří byli ve Valentýnově Kruhu, což vyvolává napětí mezi Podsvěťany a Lovci stínů, které by mohlo vést k další krvavé válce. Simon má stále větší potíže, nemluvě o tom, že chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, které jedna o druhé nevědí. A na Clary s Jacem číhá jejich nejhorší noční můra. Clary totiž uvedla do pohybu řetězec událostí, které by mohly vést ke ztrátě všeho, co miluje. Dokonce i Jace.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

City of Fallen Angels , 2011

alwaysbelieve
16.02.2014 5 z 5

Skvělý díl, ale zatím nejlepší pro mě byl 3 ale jsem taky spokojená :) Těším se na pokračování!

AmyVelvet
06.02.2014

já tedy rozhodně nemohu souhlasit s tím, že je to natahování příběhu...to mi přišlo umělé u Twilightu, ale mě se čtyřka líbila ještě více a pětka byla úplně suprová, horší bude až přečtu šestku a bude zvonec a konec :-)

Schullerka
12.01.2014 3 z 5

Nemůžu si pomoct. Kdyby to byla jenom trilogie, tak by to byla úžasná série, ale po čtvrtém dílu si říkám - proč?! Sice jsem se nenamáhala s tím, abych to přečetla, ale rozhodně to nemá na předchozí díly. Přijde mi to jako natahování příběhu, až do nesmyslných končin. Některé věci tam prostě byly přehnané. Jediný důvod, proč si přečtu další díl, je ten konec... doufám, že to nebude chyba...

gmail@kvido.tk
07.01.2014

Kniha se mi moc libila, doporucuji.

jaina-immortal
06.01.2014 1 z 5

Velká nuda, hodně slabý díl. Myslím si, že série Nástroje smrti měla zůstat trilogií, teď už to bude jen horší a horší.

petrzel
04.01.2014 5 z 5

Výborný bavilo od začátku do konce.

jana89
15.11.2013 3 z 5

Tak vcelku dobře napsaný díl série, ale čekala jsem od něj víc a zakončení se mi teda nelíbilo...
Podle mě měla autorka asi celou sérii zakončit již minulým dílem, ještě si rozmyslím, jestli se pustím do dalšího dílu.

mourek-veronika
19.10.2013 5 z 5

Čtvrtý díl mě zase moc zaujal, ale ten konec...musím se rychle dostat k pátému dílu a dozvědět se, jak to dopadne!

Natt S
22.09.2013 5 z 5

Překvapilo mě, že i čtvrtý díl nebyl vůbec nudný a já se do něj zase zažrala! Tenhle díl se spíše točil okolo Simona a i přes mé nesympatie k němu jsem se s postavou smířila a nakonec už mi ani nevadí! Po skvělém konci třetí knihy jsem byla nadšená a těšila jsem se z toho, že Jace a Clary jsou konečně spolu, ale všechno evidentně není napořád. -_- Lámala jsem si hlavu z toho kdo nebo co je nenechá na pokoji a pak ten konec. No nečekala jsem to a to se mi právě na knihách od Cassandry Clare tolik líbí... Ty zvraty mě vždycky dostanou! Trochu mě překvapuje, že i přesto jak je Jace silný se nechá tak lehce ovlivnit.. Ale samozřejmě nic mě nedokáže odradit od čtení pátého dílu.. :)

Aidinera
15.09.2013 3 z 5

Aaaa...co se to stalo? Oproti předchozím dílům se první polovina změnila v Twilight, a nemohla jsem se tím vůbec prokoustat, celou dobu jsem si říkala, proč to nenechala jen jako trilogii? Naštěstí druhá polovina již začala mít děj a vyhrála alespoň tři hvězdičky, snad další díly budou lepší

agar
05.09.2013 5 z 5

za mě úžasný díl, zajímavý a taky dal prostor ostatním postavám. Ten konec mě teda dostal ...musím jít hned na další pokračování:D

Bet
03.09.2013 4 z 5

Já můžu říct že se mi líbila, kniha byla zase hezky a lehce psaná. Líbilo se mi že se to celé netočilo jen kolem Clary a Jace.
Pasáž kde se Clare snaží dělat statečnou hrdinku bych vynechala, popravdě hodně se to táhlo. Mě se zalíbila nová postava Jordan a byla jsem ráda že si to s ním Miia vyříkala. A Simon je prostě super :) a Iz je prostě Iz, prostě se k sobě hoděj :)
Jen ten konec byl celkem divný, nato že má Jace takovou sílu, má v sobě krev anděla a pořád říká jak Clary miluje. Nevím přijde mi že se nechá lehce ovládnout nato jak je silný .

jaina-immortal
19.08.2013 1 z 5

Nechápu, proč knihu nemůžu ohodnotit, když už dávno vyšla v angličtině a je snad jedno, jestli ji přečtu v AJ nebo v ČJ, zápletka je stále stejná, ne?
Kniha se mi vůbec nelíbila. Celý děj se tak nějak táhl a nebyly tam žádné překvapivé ani šokující zvraty. Přijde mi to jako nepodařená fan-fikce. Myslím si, že série Nástroje smrti měla skončit třetím dílem a do dalších částí se už autorka neměla pouštět, zkazilo mi to dojem z celého příběhu.

pink_ivy
13.08.2013 4 z 5

“It’s fascinating. You know all these words, and they’re all English, but when you string them together into sentences, they just don’t make any sense.” Upřímně jsem byla překvapená, že knížky pokračovaly. Předpokládala jsem, že to bude triologie, nakonec to bylo i docela ukončené, ale hle, objevila se další knížka. Nebylo to špatné, konec konců, ráda se vrátím do knižního světa, kde to už jednou znám, ale předchozí knížky se mi líbili víc. A ten konec, no ten mi dal.

ala.mihalikova
23.04.2013 5 z 5

Opet to bylo strhujici, zajimavy, plny napeti i lasky. Konec byl teda trosku pro me sok a jsem zvedava jak to bude pokracovat. Cetlo se to krasne, samo od sebe.

DariDerek
14.03.2013 5 z 5

Já už myslela, že Clary s Jacem zmizeli, ale né, našla jsem je, objevila a paráda :-) Tato kniha je sice více o Simonovi, ale není se čemu divit s tím jeho znamením na čele, a ty city Jace ke Clary se taky mění jako počasí :-)

andělé démoni lovci stínů pro dospívající mládež (young adult)

Cassandra Clare (p)
americká, 1973
2013  85%Město z kostí
2015  91%Město nebeského ohně
2015  87%Mechanický anděl
2013  86%Město z popela
2014  85%Město padlých andělů

Kniha Město padlých andělů je v

Přečtených3 430x