Město nebeského ohně

Na svět lovců stínů padla temnota, zavládl chaos a zkáza. Clary, Jace, Simon a jejich přátelé se nyní musí spojit proti největší hrozbě, jaké kdy čelili - Claryinu vlastnímu bratrovi. Sebastian Morgenstern přešel do útoku a systematicky zasévá rozkol do řad svých nepřátel. Pomocí Poháru smrti mění lovce stínů v bytosti z nočních můr, rozvrací rodiny, odtrhává od sebe milence a jeho temná armáda se stále zvětšuje. Je pevně odhodlaný zmocnit se vlády nad světem a proměnit jej v pustinu, a jelikož rozhádaní, bezradní lovci stínů a podsvěťané nevědí, co si počít, zdá se, že vítězství bude patřit jemu. Blíží se rozhodující bitva a Clary s Jacem mají pocit, že všechny trumfy drží v rukou jejich protivník. Vypadá to, že je nezranitelný jakoukoli pozemskou zbraní, a Jace stále neví, jak proti němu využít nebeský oheň, který mu nyní proudí v žilách. A když Sebastián zrádně unese jejich nejbližší, zbývá Jaceovi, Clary, Isabel, Alekovi a Simonovi jen jedna možnost: vypravit se do světa ovládaného démony a pokusit se porazit Valentýnova syna přímo v jeho sídle......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169813/big_nastroje-smrti-mesto-nebeskeho-ohne-EQU-169813.jpg 4.61432

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

City of Heavenly Fire, 2014

Kniha Město nebeského ohně

georginaa

Konečně pokořeny všechny díly. Bylo to zajímavé čtení, ale jak se říká...všeho moc škodí. Takže jsem ráda, že to skončilo a opět přejdu ke svým detektivkám. Myslím, že dost dlouho budu na tuto sérii myslet a možná že časem se k ní navrátím.

Zuzi04

Poprvé jsem tuto sérii četla ve dvanácti letech a díky těmto knihám jsem totálně propadla fantasy literatuře. Teď, o pár let později, jsem se rozhodla ponořit se znova do světa lovců stínů a moc jsem si to užila. Tato série má stále, co nabídnout a člověk si to vychutná stejně jako poprvé. Za mě jedna z nejpovedenějších fantasy sérií.

knihyvsrdci
30.12.2021

(+ SPOILER) @dominika55104 nene seriál se v dost věcech liší
bude to někdo jiný

dominika55104
28.11.2021

Ahojky. Je v tomto díle, že si Clary vzpomene na vše? Mám zkouknuty seriál a tam bylo zakončení tím, že se po roce uvidí a vzpomene se na jeho jméno. Bude tam ještě něco?

Nelíísek
27.11.2021

V celku dobré zakončení serie

onemikye
28.09.2021

Pěkné zakončení cele série

Nikei
01.09.2021

Pěkné zakončení celé série. I přes to, že nejsem cílová skupina čtenářů, se mi její knihy docela líbily. Třeba se někdy v budoucnu pustím do dalších jejich knižních sérií.

ZapisnikTerky
31.08.2021

Zakončení Nástrojů smrti se konečně zase povedlo. Předchozí dva díly mě poněkud rozhodily, ale díky tomuhle grandioznímu finále si u mě autorka reputaci zase vylepšila. Víc v mojí recenzi :).