Kostičas přehled

Kostičas
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193478/bmid_kosticas-xn0-193478.jpg 4 1358 1358

Kostičas série

Příběh začíná v roce 2059. Devatenác­tiletá Paige Mahoneyová pracuje v londýnském kriminálním podsvětí, kde působí jako jakási „spojka" či „posel" – je krajinochodec, zvláštní typ jasnovidce, a díky svým schopnostem se dokáže vnořit do mysli druhých lidí. Žije v represivním režimu Scion, kde páchá velezradu už jen tím, že dýchá. Jednoho dne se její život navždy změní. Je přepadena, unesena a převezena do někdejšího Oxfordu, města, které před dvěma sty lety zmizelo z map. Tam je Paige vydána na milost a nemilost Strážci, nejkrásnější, ale zároveň nejděsivější bytosti, jakou kdy potkala…... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Host

The Bone Season , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kostičas. Přihlašte se a napište ho.

Lienilda
25.06.2024 4 z 5

Tuto sérii jsem měla v plánu přečíst si už dlouho, až teď jsem si vyhlédla první díl v knihkupectví, protože mi obálka náramně pasuje do čtenářské výzvy kategorie - na obálce hodiny. Opravdu musím říct, že první díl jsem hltala každou volnou chvilku. Přišlo mi to moc hezké, jak byl svět vystavěn. Mám v plánu si přečíst ostatní i díly. Až po dočtení jsem však zklamaně zjistila, že zatím z plánovaných 7 dílů jsou vydané 4. A zaříkávám se, příště si zjistit dopředu, jestli je knižní série dopsaná :)))

ardeas
11.05.2024 3 z 5

Trochu boj so svetom, ale rozhodne zaujímavy námet. Nie je to taka jednohubka na ake som zvyknutá, človek musí memorovat, veci aby mu dávali neskor zmysel.
Čo mi trochu nesadlo je, že v akčných scénach bola vzdy nejaka brzda... chapem ze snovy svet ma inu dynamiku a čas tam beží inak, no keď sa mastia v hmotnom svete a hups skočí to do inej dimenzie, kde si lietame a kráčame s tonou opisoveho balastu, brzdí ma to. Mam taký pocit, ze toto bude asi v celej sérii a bude mi to vzdy vadiť :)

Alíček83
24.04.2024 4 z 5

Hodně zajímavý příběh, ze začátku jsem se ztrácela v postavách a jejich schopnostech. Ale díky vysvětlivkám na konci knihy a grafu schopností jsem pochopila a začetla jsem se. Těším se na pokračování.

Knižní novinky (25. 4. - 2. 5.)

25.04.2014

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Kostičas v seznamech

v Právě čtených20x