Titina Titina komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Touto knihou jsem dovršila čtení všech doposud napsaných knih autorky.. Bála jsem se, že budu zklamaná, protože knížka má ze všech nejnižší (i když stále dost vysoké) hodnocení.. A nebyla jsem zklamaná ani trochu.. Knížka ve mě vyvolala všechny emoce a moc se líbila.. Konec mě znepokojil a zároveň potěšil..

20.08.2019 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Moje oblíbená knížka z dětství, mělo by si jí přečíst každé dítě, aby si uvědomilo, že žít v dnešní době je velké štěstí, přestože to nemá nikdo z nás jednoduché.

14.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem přečetla jedním dechem za víkend..
Při rozuzlení děje jsem chvíli koukala do zdi, abych se vzpamatovala a při zaklapnutí knihy jsem se nekontrolovatelně rozplakala..
Musím říct, že čtení příběhu byl opravdu silný zážitek a bude ve mě doznívat ještě dlouho.

Všechny přečtení knížky autorky jsem hodnotila pěti hvězdičkami, tady bych potřebovala ještě jednu.

11.08.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvěle napsaná kniha, která se i přes těžká témata četla lehce a příjemně. Konec byl na můj vkus malinko patetický, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že mne nedojal.
Paní Alena Mornštajnová se pomalu začíná stávat mou oblíbenou spisovatelkou.

10.08.2019 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Jedna z mých nejoblíbenějších oddychovek. Doporučuji všem milovníkům psů i lidem, kteří se rádi smějí nahlas. :)

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Zajímavá kniha, určitě se k ní v budoucnu někdy vrátím. Dokazuje, že i pohádky mají vady na kráse.

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Milá knížka. Neohromí, ale neurazí. Párkrát jsem se zasmála, ale víckrát usmála.

28.07.2019 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knížka výborná. Když jsem ji ale jako puberťačka četla, měla jsem spíš nutkání svět Christiany F. poznat, než se mu vyhnout obloukem.

Memento Memento Radek John

Skvělá kniha, myslím, že jako odstrašující případ poslouží víc, než "My děti ze stanice ZOO".

28.07.2019 5 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Celý cyklus "Holky na vodítku" doporučuji všem dospívajícím dívkám.

28.07.2019 4 z 5

Celý cyklus doporučuji všem dospívajícím dívkám.

Tereza Raquinová Tereza Raquinová Émile Zola

Neuvěřitelná kniha.. Nedala jsem ji z ruky a četla jsem ji i v autě.
Vracet se k ní ale nechci, měsíc jsem z toho měla lehkou depresi, což zřejmě svědčí o genialitě autora.

28.07.2019 4 z 5

Tajné dopisy mnicha, který prodal své ferrari Tajné dopisy mnicha, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Knížka je moc hezká, jen pro čtenáře duchovnější literatury je lehce předvídatelná.
Nicméně mě dobrodružství hlavního hrdiny bavilo natolik, že jsem knihu nechtěla dát z ruky.
P.S.: Tahle knížka se u nás na chalupě zjevila velmi záhadně - nikdo ji nepřinesl, nikdo ji nedostal.. Zajímavé :)

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Když si člověk zvykne na to, že je vypravěčem kočka, tak bude nadšený..
Odlehčené, duchovní a moc příjemné čtení..

Duše našich mazlíčků Duše našich mazlíčků David Michie

Nádherná kniha, která člověka milujícího svého mazlíčka ,donutí koukat na svět víc mazlíčkovýma očima.. I když autor upřednostňuje kočky a já jsem spíš psí člověk, je kniha naprosto úžasná a doporučuji ji všem milovníkům zvířat i lidem, kteří se chystají si mazlíčka teprve pořídit.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Určitě kniha pro příjemný odpočinek, zajímavá forma.

27.07.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Za mě zatím nejvtipnější kniha od pana Hartla. Nejedenou jsem se od srdce zasmála.

27.07.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Oddychovka, určitě se dá přečíst za víkend, nicméně nejlepší víkend to nejspíš nebude

27.07.2019 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami