Robin

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové - a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe "svou" rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12915/robin-12915.jpg 4.4627

Robin 1.

Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno, Šulc a spol.

Kniha Robin

martinaandulka

Audiokniha
Skvostné čtení v podání paní Hany Maciuchové je odpočinkové a vzpomínka na vynikající Paní herečku.

KatarínaK.

Úsměvné příběhy o foxteriérovi Robinovi a jeho rodině, často podané s nadsázkou a špetkou ironie a sarkasmu. A tak i humor paní Frýbové berte, jinak by Vám celé vyprávění přišlo asi trochu přitažené za vlasy. Tuto knihu jsem četla několikrát, vždy mě pobaví a příjemně si u ní odpočinu. Některé pasáže jsou opravdu trochu rozvláčnější a sobě podobné. I přesto mám tuto knihu velmi ráda a vím,že jsem ji nečetla naposledy. Robin je neuvěřitelné číslo. Pokud se chcete zasmát a příjemně vypnout, sáhněte po této knize. ( Ale prosím, nedávejte svému psovi čokoládu a už vůbec ne hořkou, jako dostával Batul. Alkaloidy v ní by mu mohli poškodit zdraví. )

Hema
10.12.2020

Knizka, kterou mi kdysi dala babicka, milovnice psu. Mozna ji mam rada hlavne diky ni, ale bavila me... :-)

veronika9761
02.11.2020

Nechápu, jak nekdo může krmit psa čokoládou a nechat ho svévolně utíkat. Nechce se mi věřit, že totožná autorka napsala 'Z neznámých duvodu', jednu z nejlepších knížek vůbec.

jana277
21.10.2020

Po rokoch som opäť čítala a názor som nezmenila. Príjemné, oddychové, úsmevné čítanie.

Cajda
18.10.2020

Ani vtipné ani poučné. Líbila se mi obálka. Proto jsem po knize sáhla. Nedočtené odkládám na vlakáč mezi knihy DO VLAKU.

slunečnice777
04.08.2020

Kniha mi byla doporučena. Nemohu říci že se nelíbí, nejspíše tomuto humoru nerozumím. Pokusím se do ní začíst po nějakém čase.

Monika1717
30.06.2020

Já mít takového psa, tak zešílím. Psa jsme měli, byl to taky dáreček, sežral, na co přišel, nejvíc mu chutnalo vyprané prádlo, na zahradě vyráběl díry, ze jsme se propadali a při pohřbu, kdy šel smuteční průvod po vsi, pronikavě vyl, podhrabal se a nebožtíka vyprovodil na hřbitov. Už nikdy psa.