Terka18 Terka18 komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Příjemný oddechový příběh, který se mi líbil. Četl se sám, řekla bych, Cam byl úžasný a Joellen občas praštěná, ale takovým zábavným způsobem. Bavila jsem se. Možná trošičku slabší než první díl, ale ne o moc. Prostě krásný nenáročný příběh.

07.08.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Autorku mám ráda a její knihy přečtu během pár dní. I tento příběh byl velice hezký a romantický a četl se sám. Usmívala jsem se a užívala si romantiku a lásku mezi Shelby a Liamem. Troška napětí nechyběla. Příběh jsem si užívala. Ale malinko mi tam něco chybělo. Trošku lepší popichování mezi hlavními hrdiny a dala bych plný počet hvězd.

01.08.2022 4 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Očekávala jsem více. Víc toho, že mě příběh chytne a nepustí, ale nestalo se. Hlavní hrdinka mi byla nepříjemná až do poloviny knihy. Nějak příběhu chyběla "šťáva a náboj". Druhá polovina byla lepší. Příběh plný bolesti z trošku jiného pohledu. Jsem ráda za ten konec, i když se autorce podařilo mě vylekat vyloženě pár stránek před koncem.
Příběh byl hezký a četl se dobře, ale něco tomu chybělo.

23.07.2022 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Upřímně jsem na vážkách. Kniha se mi líbila, autorka píše stylem, že děj tak snadno plyne a tak lehce se čte, že máte knihu za chvíli přečtenou a ani nevíte jak. Ale měla jsem velký problém se začíst. Něco mi na začátku nesedělo, možná to bylo až hluboké úvahy na stránkách. Od poloviny se to zlomilo a děj ubíhal a ubíhal. Bavila jsem se a doufala ve šťastný konec. Luca byl úžasný a Sage občas na nervy. Jinak moc hezké zakončení. Jen kdyby byla kniha poloviční nic by se nestalo. A možná by tím pro mě byl příběh poutavější.

16.07.2022 3 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Nejde slovy popsat dokonalost příběhu. Chtěla bych zažít to co Charlyn s Maxxem. Knihu jsem si zamilovala po prvních stránkách. Autorka nezklamala. Úžasný příběh!!!

10.07.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Hezký a plynulý romantický příběh, který mě chytil za srdce a nepustil. Willa a Izzy jsem si oblíbila a jsem ráda, že příběh nakonec dopadl tak jak dopadl. Autorka píše tak lehce a jemně, že jsem knihu přečetla cca za den.

07.07.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Příběh je velice dobře napsaný. Dost dobře se mi četl. Autorka nic zbytečně neprotahuje, nevymýšlí zbytečné komplikace a nic nenatahuje. Ale co ten konec, to jako vážně? To byla rána pod pás to tak ukončit.

05.07.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Zajímavá, povedená česká detektivka. Za mě se příběh povedl. Rychle plynul, dobré dialogy. Jen mi občas hlavní hrdinka Laura zrovna neseděla, jak řešila věci.

29.06.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Nádhera, krása, dokonalost. Tolik smutku a tolik pravé lásky v jedné knize v jednom příběhu. Srdce vám tluče jako zběsilé a chcete taky zažít takovou lásku jako Jamie a Jane. Příběh je naplněn láskou, bolestí, obětavostí, pochopením. Nemohla jsem si vybrat lepší příběh na čtení, který mě chytil za srdce od první stránky až do poslední a ještě hodně dlouho mi v srdci zůstane.

20.06.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

U této knihy musím začít od konce, protože byl naprosto famózní. Od takové cca 350 strany to byla jedna velká jízda a já si ji užívala. I když jsem lehce tušila, kdo je ten zlý mezi dobrými, ale to nevadilo. Na konci všechno vysvětleno, i když pro mě stále lehce otevřený úplný konec. Celkový dojem z příběhu byl suprový a tento díl byl lepší než druhý. Začátek měl na mě jen trošku pomalejší rozjezd.

17.06.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Čekala jsem malinko více a ne až tak sladké čtení i když s kapkou smutku a trápení. Po sérii BAM jsem myslela, že tento příběh bude lepší, že mě více chytí za srdce. Bylo to moc hezké a příjemné, lehké čtení, ale bylo to moc sladké tentokrát. I přes tento detail dávám stejně 5* protože se příběh i tak četl úžasně.

08.06.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Příběh je napsaný hodně poutavě, ale na mě to bylo občas už hodně překombinované a tak trochu zbytečně. Šlo by to napsat lehčeji a méně zamotaně. Upřímně jsem měla občas problém udržet pozornost při čtení. Což mi ubralo celkový dobrý dojem z příběhu. Dost zajímavé zakončení.

05.06.2022 3 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Knih s touto tématikou je hodně, ale mně to vůbec nevadilo. Bianca byla super svojí prostořekostí a Jax byl nakonec takové zlatíčko. Knihu jsem zhltla za dva dny. Musela jsem se smát, při konci, jak to bylo vymyšlené.

27.05.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Úplná topovka to pro mě bohužel není. Na autorčinu prvotinu to nemá. Zajímavý příběh plný zvratů a nečekaný konec pro mě. Ale nějak mi tak chybělo to wow,to mrazení v zádech a pocit že knihu nemohu odložit. Čekala jsem trochu víc.

21.05.2022 3 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Příjemná oddechovka. Nic náročného. Maggie byla úžasná svou bezprostředností a tím, že si nedělala nic z miliardáře a ještě ho dokázala dostat svými rychlými reakcemi.

15.05.2022 4 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Hodně povedená detektivka. Nic zbytečně překombinovaného. Skvělé postavy a příběh rychle ubíhal.

08.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tento díl je zatím nejslabší z celé série s Kate. A Erika je úplně jiny level. Jsem částečně zklamaná, moc překombinované, příliš mnoho postav a omáčky okolo toho důležitého. Čekala jsem daleko víc. Neměla jsem ten pocit, že se od knihy nemůžu odtrnout. Věci mi v příběhu chyběly, napětí, akce, náboj. A spíše dost věcí nadbytečných. Doufám, že se Robert zase vrátí do toho stylu psaní, kdy knihu nemůžu odložit.

30.04.2022 3 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická, takže mě to bohužel od čtení dost rušilo. Styl psaní mi taky zrovna nesedl. Dobrá myšlenka příběhu, ale pro mě špatně podána. Na to že je to bestseller tak pro mě zklamání.

23.04.2022 2 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Příběh se mi moc líbil, kdybych měla čas, zhltla bych jej za dva dny možná i rychleji. Autorka má super styl psaní, který se mi moc líbí. Hlavní hrdinové jsou můj šálek kávy už od prvního dílu a jen se to stupňuje a mé sympatie jak k autorce samotné tak k postavám v knize, jsou již na maximum. Jsem ráda, že jsem se mohla dozvědět více o Gretchen. Těším se na další díl.

21.04.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tohle byla síla a to doslova a dopísmene. Hlavní postava, detektiv Porter byl super a jeho kolegové taky. Příběh mě chytil od první strany a četl se moc dobře. Jen v polovině jsem musela přestat číst části z deníku,protože se mi dělalo vážně zle.m a nedávala jsem to. Možná mi něco uniklo, ale z celého příběhu mi to asi nic nevzalo a vím vše.

17.04.2022 5 z 5