Pátá oběť

Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka ho nemůže zastavit. Oficiálně se Porter a jeho tým věnuje případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny? Zatímco Porterovi kolegové usilovně hledají odpovědi na tyto znepokojivé otázky, on sám pokračuje v pronásledování Opičáka. Jakmile to zjistí jeho nadřízený, je postaven mimo službu. Ani to ale nemůže Portera zastavit. Je dopadením Bishopa tak posedlý, že se upne na starou rozmazanou fotku a ta ho dovede do světa temnějšího, než si kdy dokázal představit. A tehdy zjistí, že existuje jen jedna věc děsivější než mysl sériového vraha: mysl matky, která ho přivedla na svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397698/big_pata-obet-p1e-397698.jpg 4.6866

Sam Porter 2.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Fifth To Die, 2018

Kniha Pátá oběť

Evelin

Za mě super, děj napínavý a stránky jen lítaly. Jak se kniha blížila konci, nemohla jsem se odtrhnout. Jediné co zbyva, pustit se do dalšího dílu ;-)

Kubajzz

Tak to byla jízda a konec hodně překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

santa1212

Tak to byla jízda! Vynikající thriller, diky krátkým kapitolam se dobře čte, má spád, v ději je spousta zvratů, a ten konec... to byla fakt síla. Takže doporučuji a jdu hned na další díl:-)

AngeliS

Hodně zvratů. hodně f**kupů! A co je více než jasné, zase pěkná humusárna! Jedeme dál, jsem zvědavá!

evask

Je to dobrý, ale na mě až skoro složitý.

Caa

Velmi podařená detektivka, která ční vysoko nad šedý průměr, ale přesto mi pár věcí mi vadilo. Například autor vůbec nepopsal agenty FBI (vzhled ani osobnostní rysy), takže mi splývali. Kapitoly jsou tak kraťoučké a tak rychle se střídají, že tím vzniká zbytečný chaos. Plus střídání kapitol "dupnutí na plyn" s kapitolami "dupnutí na brzdu" bylo místy až násilné a kazilo čtenářský zážitek.

Terka18

Příběh je napsaný hodně poutavě, ale na mě to bylo občas už hodně překombinované a tak trochu zbytečně. Šlo by to napsat lehčeji a méně zamotaně. Upřímně jsem měla občas problém udržet pozornost při čtení. Což mi ubralo celkový dobrý dojem z příběhu. Dost zajímavé zakončení.

Mihal27

(+ SPOILER) Proste nemám slov, neskutočne úžasné čítanie. Vtipný a zároveň adrenalínom nabitý príbeh. Sam Porter opäť pocítil čo je zač Anson Bishop. Neviem ako to všetko Anson dokáže ale obdivujem ho. Tak neskutočne zamotať to dokáže asi len on. Kapitoly rýchlo ubiehali a ani som sa nenazdal a čítal som poslednú kapitolu. Vrah stále uniká a mŕtvoly neustále pribúdajú....

"Nemúžeš sa hrát na Boha, aniž bys poznal Ďábla"

Rozhostilo sa nervózne ticho. Jako první promluvila Sophie. " Bude někdo jíst ten poslední koblížek? "Kloz praštil hlavou do stolu a hlasite si povzdechl . " Vezmete si ho ".

Debata 3 vyšetrovatelov o " koblihách " ma neskutočne pobavila, strašne som sa nasmial natom.