Terka18 Terka18 komentáře u knih

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Byla jsem zvědavá na další díl a nezklamal mě. Příběh měl spád a rychle se mi četl. Musím přiznat, že jsem neodhalila viníka dříve než na to přišel Kett. Ale bylo to na jedné straně děsivé a na druhé neuvěřitelné. Ale co ten konec? Potřebuji další díl.

29.11.2022 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Klasický klidný Sparks. Příběh nebyl vůbec náročný, spíše naopak, hodně klidné čtení bez velkých dramat. Kniha se čte sama, protože autor má příjemný styl psaní. Prostě klidné čtení na zimní večery. Když nehledáte nic náročného a nemáte přehnané nároky, příběh se vám bude líbit tak jako mně.

25.11.2022 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Tak tohle opravdu nešlo. Nudila jsem se, při čtení jsem myslela úplně na jiné věci. Zdlouhavé popisy. Pomalý děj. Tento příběh mi tedy nesedl vůbec.

20.11.2022 1 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Příběh se četl dobře,protože autorka umí psát čtivě a poutavě. Ale byl to pro mě zatím nejslabší díl. Mnoho postav a tak trošku překombinované. Kdyby byl příběh napsaný s věští lehkostí,byla bych spokojená víc.

19.11.2022 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Krásný začátek úžasné série. Příběh plný romantiky, lehce okořeněný vtipem a i lehkým dramatem. Moc jsem se bavila a užívala si příběh po celou dobu čtení.

16.11.2022 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Zakončení série bylo famózní. Už pomalu od začátku se něco dělo,sama akce a napětí. Autorka mě udržovala v napětí a já jen doufala,že to dobře dopadne. Konec gradoval rychle a bylo to skvělé. Lepší díl než předchozí.

10.11.2022 5 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Příběh mě bavil,i když předchozí dva díly byly lepší. Autorka ovšem umí psát tak poutavě,že přečtěte polovinu knihy ani nevíte jak. Rychlý a poutavý děj, závěr byl famózní.

03.11.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Opět krásný příběh s trošku jiným tématem a i jinou zápletkou. Ale i tak to bylo super. Sice jsem se nenasmála tak jak u předchozího dílu, ale to nevadí. Kniha plná romantiky a lásky se špetkou erotiky.

25.10.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Úžasně jsem se pobavila. Tak jsem se u romantiky/erotiky dlouho nezasmála. Příběh byl krásný a vtipný zároveň, tudíž dokonalost. Hunter, ze kterého se stane "mnich" a myslí si že mu to vydrží, když se nablízku objeví krásná a vtipná holka. No neměl šanci samozřejmě, ale to jak se dávali dohromady bylo super. Krásný příběh.

19.10.2022 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Úžasný příběh, který mě chytil za srdce a nepustil až do konce. Jake byl takové hokejové zlatíčko a drsňák v jednom, že jsem si ho nemohla zamilovat. Hokej mám ráda a příběh se mi tudíž četl sám. Ráda se k němu zase za nějaký čas vrátím.

09.10.2022 5 z 5

Někdo jiný Někdo jiný Laura Kneidl

Po prvním dílu jsem čekala víc. Příběh byl vyloženě až moc odpočinkový. Děj se kapánek vlekl. Čekala jsem více romance mezi hlavními hrdiny. Autorka měla zajímavou myšlenku na příběh, ale chtělo by to podat trošku jinak, poutavěji.

03.10.2022 3 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Super příběh. Lehce už jsem dopředu věděla některé věci v příběhu, jak se vyvinou, ale to vůbec nevadilo. Prostě to začalo zapadat do sebe samo. Příběh plný napětí, obětavosti a vlastně i lásky. Na konci i slza ukápla. Skvělé.

25.09.2022 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Jsem naprosto spokojená a nadšená. Příběh měl šťávu,rychlý spád,napětí a grandiózní konec. Nemám co vytknout. Hlavní hrdinkou jsem si oblíbila a její parťáky taky a moc. Naprosto úžasný a od spisovatelky,která moc dobře věděla o čem píše.

14.09.2022 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Úžasný romantický příběh. Plný bolesti, lásky a pochopení. Ze začátku jsem si říkala, že takto se rodiče Amber nemůžou chovat a proč se vlastně tak chovají. Nakonec se všechno vysvětlilo. I Emetuv osud se vybarvil. Příběh mě bavil. Slza mi ukápla a ke konci jsem doufala v happy end. Emet byl zlatíčko.

27.08.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tak tohle pro mě byla naprostá bomba. Měla jsem lehčí obavy, protože poslední kniha co jsem od autora četla nebyla úplně ono. Ale tento příběh, to byla paráda, mělo to rychlý posun v ději, akci, napětí. Možná lehce pomalý rozjezd, ale po pár kapitolách to bylo úžasné, musela jsem číst dál a dál. Něco jsem odhadla a někde jsem byla mimo. Ale závěr famózní.

16.08.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Příjemný oddechový příběh, který se mi líbil. Četl se sám, řekla bych, Cam byl úžasný a Joellen občas praštěná, ale takovým zábavným způsobem. Bavila jsem se. Možná trošičku slabší než první díl, ale ne o moc. Prostě krásný nenáročný příběh.

07.08.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Autorku mám ráda a její knihy přečtu během pár dní. I tento příběh byl velice hezký a romantický a četl se sám. Usmívala jsem se a užívala si romantiku a lásku mezi Shelby a Liamem. Troška napětí nechyběla. Příběh jsem si užívala. Ale malinko mi tam něco chybělo. Trošku lepší popichování mezi hlavními hrdiny a dala bych plný počet hvězd.

01.08.2022 4 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Očekávala jsem více. Víc toho, že mě příběh chytne a nepustí, ale nestalo se. Hlavní hrdinka mi byla nepříjemná až do poloviny knihy. Nějak příběhu chyběla "šťáva a náboj". Druhá polovina byla lepší. Příběh plný bolesti z trošku jiného pohledu. Jsem ráda za ten konec, i když se autorce podařilo mě vylekat vyloženě pár stránek před koncem.
Příběh byl hezký a četl se dobře, ale něco tomu chybělo.

23.07.2022 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Upřímně jsem na vážkách. Kniha se mi líbila, autorka píše stylem, že děj tak snadno plyne a tak lehce se čte, že máte knihu za chvíli přečtenou a ani nevíte jak. Ale měla jsem velký problém se začíst. Něco mi na začátku nesedělo, možná to bylo až hluboké úvahy na stránkách. Od poloviny se to zlomilo a děj ubíhal a ubíhal. Bavila jsem se a doufala ve šťastný konec. Luca byl úžasný a Sage občas na nervy. Jinak moc hezké zakončení. Jen kdyby byla kniha poloviční nic by se nestalo. A možná by tím pro mě byl příběh poutavější.

16.07.2022 3 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Nejde slovy popsat dokonalost příběhu. Chtěla bych zažít to co Charlyn s Maxxem. Knihu jsem si zamilovala po prvních stránkách. Autorka nezklamala. Úžasný příběh!!!

10.07.2022 5 z 5