Terka18

Božský cizinecBožský cizinecC. Lauren

Knížka mě bavila. byla lepší než první díl série. Hlavní hrdinové se mi líbily více. Sára i Max byli super a musím přiznat, že jsem si Maxe dost oblíbila. Celkově se mi kniha líbila.

včera

Božský bastardBožský bastardC. Lauren

Od knihy jsem očekávala víc. Trošku zklamání, sice jsem ji rychle přečetla, ale nebylo to ono, že by mě to pohltilo a nepustilo. Nejvíc mě to bavilo tak za půlkou do konce knihy. A to není ono.

Polibek jako dezertPolibek jako dezertP. J. Anderson

Úžasná kniha, která mě bavila od začátku do konce. Zasmála jsem se, to jak spolu Nick a Claire komunikovali a to jak se pošťuchovali, bylo dokonalý. Naprosto skvělá kniha, nemám co vytknout.

Velké maličkostiVelké maličkostiJ. Picoult

Příběh je trošku těžší, pro mě to nebyla žádná lehká četba když si jen tak sednu a čtu si. Příběh se dotýká naší mysli a srdce a přemýšlíte a uvědomujete si, že příběh je naprosto pravdivý a reálný. A především odehrával se v minulosti, současnosti i budoucnosti. To co se v této knížce děje se děje každým dnem. Co více dodat.

Noční ptákNoční ptákB. Freeman

Za mě je knížka velice povedená. Děj plynul tak nějak sám a nijak se nezadrhával. Hlavní hrdinové byly parádní a i když jsem tušila, kdo je viník, tak mě občas autorka zmátla.
Jen jsem občas měla pocit že je trošku těžce napsané, na psychiku.
Ale jinak nemám co vytknout.

Přiveď mě zpátkyPřiveď mě zpátkyB. Paris

Tak to byla paráda. Nic takového jsem nečekala, ten konec. Super. Kniha rychle běžela, žádné zdržování a ten konec. Říkala jsem si jak je možný, že to Finn nepoznal. Ale lidé jsou slepí, když mají něco přímo před sebou.

Věř miVěř miJ. Delaney (pseudonym)

Za mě osobně byla knížka skvělá, přečetla jsem ji během třech dnů. Mělo to spád, krátké kapitoly, dobrý námět příběhu. Od začátku jsem měla tušení kdo to je, ale i tak to bylo občas zavádějící. Skvělý příběh.

Vůně jasmínuVůně jasmínuC. Bomann

Krásný příběh, který plyne sám. Není to nic náročného, ale i tak mě příběh chytil za srdce, když pomalu zjišťujete, jaká tajemství život skrývá.

Život bez tebeŽivot bez tebeK. Marsh

Já bych to k Jojo Moyes v některých ohledech přirovnala, protože i některé knihy od ní se mi nelíbily úplně nejvíc. Knížka Život bez tebe je krásný příběh o dopuštění a lásce mezi matkou a dcerou. Protože ať se mezi těmito dvěma stane cokoli, nikdy jejich láska nevyprchá a vždy jedna okamžitě přiběhne k té druhé, jakmile to bude potřeba. Mateřská láska a láska dcery ke své matce nikdy neskončí a nic ji nezničí. Takto na mě kniha a její příběh působí. Není to nic u čeho musíte přemýšlet, kniha krásně plyne a chytí v určitých směrech za srdce. Konec se dá předvídat. :)

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiR. Bryndza

Další super knížka, vždyť to ani jinak nejde, teda pro mě. Všechny byly naprosto úžasné a tento díl není vyjímkou. Četla se sama. Jsem zvědavá jak autor vyřeší vztah Eriky a Petersona v dalším díle. Nemůžu jinak než 5 hvězd!

ŠelmaŠelmaA. Mayne

Od knížky jsem měla asi až moc velké očekávání podle kladných hodnocení a bohužel přišlo hodně velké zklamání. Já se u knížky nudila a přišlo mi to moc zdlouhavé až na ten konec, ten se mi líbil, rychlý možná až moc, ale alespoň nějaká akce. Mně v knížce prostě něco chybělo. A celkově jsem z ní zklamaná. Hodnotila bych tak 2,5 hvězd.

Dopisy, které nikdo nečetlDopisy, které nikdo nečetlI. Grey

Krásná kniha plná lásky a té pravé nefalšované lásky, kterou nezažije každý. Prolínání minulosti a přítomnosti nenarušuje nijak tu krásu příběhu. Knihu jsem si zamilovala a na konci jsem měla i slzy v očích. Stella je úžasná žena a naprosto chápu všechny kroky, které udělala a že celou dobu čekala na Dana. Prostě nádhera, která zahřeje u srdce.

Není únikuNení únikuT. Adams

Čekala jsem malinko víc. Ale jsem spokojená. Taková rychlovka, příběh se odehrává během velmi krátké doby. Napětí a všude sníh. Něco mi tam chybělo,ale povedený příběh.

Žena, po které se slehla zemŽena, po které se slehla zemL. Theils

Knížka mi byla doporučená kamarádkou. Docela jsem s ní bojovala, dočetla jsem ji až na podruhé, protože při prvním pokusu o přečtení jsem ji odložila asi po 80 stránkách. Jednou větou čekala jsem víc. Místy se to dost táhlo až nudilo a nevěděla jsem o čem čtu, pak se to trošku rozběhlo a pak zase nic. Konec byl dobrý, ale nepřekvapivý a vlastně je na konci ukázka i toho jak se jedná ve vyšších vrstvách společnosti a že se spousta věcí zamete pod stůl aniž by si to ti dotyční odseděli.

ChladnokrevněChladnokrevněR. Bryndza

Kniha je trošku jiná než předchozí, již od brzkého začátku máme možnost číst z obou stran, jak ze strany policie, tak ze strany zločinců. Příběh se povedl, knížku jsem měla přečtenou velice rychle a těším se na další.

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Přečteno za víkend. Šlo to jako po másle. Rychlý sled události a žádné zbytečné protahování. Super nemám co vytknout.

Sama sebouSama sebouJ. Moyes

Čekala jsem malinko víc. První díl je stále TOP. Pro mě byla kniha oddychovou příjemnou četbou. Nic co by mě vtáhlo a nechtělo pustit. Louisa si naštěstí zachovala svoji ztřeštěnost i přes nástrahy mocného New Yourku a i bohatých lidí v něm. Krásný konec, shledání lásky.

Noční lovNoční lovR. Bryndza

Zase a opět skvělá kniha, která se čte sama a najednou ji máte dočtenu a chcete další. Příběh má spád, krátké kapitoly tomu napomáhají a Erika a její tým zase super.

Začít znovuZačít znovuM. Kasten

Skvělý příběh, který mě pohltil a hltala jsem jednu stránku za druhou. Zasmála jsem se, protože některé momenty jsou super. Příběh krásné plynul, žádné zdržování. Kadena si nejde nezamilovat.

29.12.2018

Spálená oblohaSpálená oblohaG. Macmillan

Velké zklamání, kdyby kniha byla tak poloviční a psaná s větší dynamikou pro mě by byla rozhodně zajímavější. Příběh mě moc nebavil, měla jsem chuť i přeskakovat nezajímavá místa. Podle anotace a komentářů jsem se na příběh moc těšila, ale vyprávění se vlekla a byla jsem ráda, že jsem to nakonec nějak překousala a dočetla. Dávám jednu hvězdu za nápad.

25.12.2018

Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

Za mě krásná knížka. Plná citů, porozumění a odvahy žít a užívat si každou minutu života. Žít naplno i přes to co nám čas přinese. Někdo řekne, že je to kniha pouze pro náctileté, ale podle mě to tak není. Jen musíte pustit svoji mysl a dovolit jí aby cítila to co kniha dává. Já jsem i pár slz uronila, protože když si uvědomíte, že tohle se děje i běžně v životě, tak to s vámi hnout podle mě musí. Knížka mi dala, přesně to co jsem od ní očekávala.

22.12.2018

Utajená sestraUtajená sestraD. Chamberlain

Od knížky jsem čekala malinko víc než mi dala. Něco mi v příběhu scházelo. Více napětí, trošku víc akce nebo větší touha hlavní hrdinky, zjistit pravdu.. Nevím přesně co. I přes to se mi kniha líbila, i když jsem měla problém se ze začátku začíst, ale od 100 strany už to šlo dobře. Za mě dobrý průměr. Nebyla jsem vyloženě zklamaná, ale ani ne nadšená.

13.12.2018

Anglické listí aneb Coolturní šokAnglické listí aneb Coolturní šokA. Damijo

Knihu jsem nedočetla. Musela jsem se do čtení nutit a nakonec jsem ani nevěděla o čem čtu.

25.11.2018

Námi to končíNámi to končíC. Hoover

Krásný příběh,autorka mě opět nezklamala. Hodně silný příběh pro mě,až jsem měla chuť občas křičet, co se to děje a jak to Lily může snášet, vždyť to přece nejde. Knížku jsem přečetla za dva dny. Někdo může říct, že je to slaďák, ale zkuste se do toho podívat více do hloubky. Autorka do této knihy dala velký kus sebe a to ani nemusela. Otevřela se celému světu. Až přečtete tak to pochopíte.

22.11.2018

Rychleji mluvit nedokážu - Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)Rychleji mluvit nedokážu - Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)L. Graham

Příjemná oddechovka. Nic náročného a trošku na pobavení, těm kteří mají rádi Gilmorky se kniha bude líbit.

19.11.2018

ZůstaňZůstaňE. Kennedy

Krásný příběh, četl se sám. Hokej mám ráda a tady ho bylo docela dost, naprosto chápu jak holky fandili. Zasmějete se i budete občas v očekávání jak to dopadne. Knížka se četla sama.

10.11.2018

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Velmi dobrý práce autora. Hlavní hrdinku Eriku jsem i oblíbila docela rychle. Je rázná a nenechá si nic líbit a jde si za svým. Od poloviny jsem knihu slupla najednou, prostě jsem musela vědět kdo, i když jsem to tušila. I tak pro mě konec byl super. Do poslední věty.

08.10.2018

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Velmi povedený nápad, příběh plyne sám a občas jsem měla trošku i husí kůži z některých scén a přemýšlela jsem jak to může dopadnout. Takový konec jsem teda nečekala. Za mě povedený psychotriller.

24.09.2018

Psí domovPsí domovW. B. Cameron

Krásná kniha pro člověka, který miluje psy a ví jací jsou. Nejde nebrečet a ani se pak nesmát štěstím, protože kniha dopadne tak skvěle. Když si uvědomíte, že jste na Lucasově místě, tak prostě brečet musíte. Protože to co musel podstoupit, je pro pejskaře hrozné utrpení. Nádherná knížka.

10.09.2018

Do posledního dechuDo posledního dechuR. Bryndza

Skvěle napsané. Knížka mě bavila a ještě k tomu krátké kapitoly. Četla se sama.

30.08.2018

1 2 3 4 5 6