Terka18 Terka18 komentáře u knih

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Tohle bylo úžasné počtení. Ani nevíte jak a jste v polovině knihy. Příběh s bolestí z minulosti, která se přenáší do přítomnosti a budoucnosti. Nakonec síla a láska zvítězí nade vším. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala a hlavně Aidana. Krásný příběh, který mě zahřál u srdce.

25.02.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tento díl série byl hodně oddechový a nejslabší. Nebylo to špatně počtení,ale chyběla tomu šťáva a nějaká větší akce a romantika.

21.02.2023 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Pohodové odpočinkové čtení. Nic náročného a překombinovaného. Zasmála jsem se více než u prvního dílu, protože Hailey si nenechala nic líbit.

18.02.2023 5 z 5

Keď pravda zvíťazí Keď pravda zvíťazí Emília Dalekorejová Beňová

Úžasné zakončení skvělé série. Po konci druhého dílu jsem nemohla čekat až vyjde třetí česky a pustila se do slovensky napsaného. Naprosto fenomenální rozuzlení a nádherný závěr. Dotyčnou jsem podezírala,ale že byla schopna až takových věcí,to mě trochu dostalo.

15.02.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Hezké romantické čtení. Nechyběl humor, romantika a erotika. Nic víc jsem ani nečekala, takže jsem spokojená. Příjemné oddechové čtení.

10.02.2023 5 z 5

Až nás pravda spojí Až nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

Božinku tak tohle byla naprostá dokonalost. Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Četla se úplně sama. Collin byl úžasný a Eleanor je pravá žena,která se zamiluje a udělá cokoli. Jen ten konec? To není fér. Potřebuju třetí díl

06.02.2023 5 z 5

Dokud nás pravda nerozdělí Dokud nás pravda nerozdělí Emily D. Beňová (p)

Hezký příběh. Ze začátku jsem se trošku ztrácela, než bylo všechno vysvětleno, ale moc dobře se mi příběh četl. Jamieho bych nejraději "zabila" za jeho chování. A Collin ten si nešel nezamilovat. Těším se na druhý díl a snad se dočkám i třetího.

05.02.2023

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Moc hezký a příjemný příběh, který je nenáročný a pohladí po duši. Moc hezky se mi kniha četla, zasnila jsem se a užívala si čtená. Hlavní hrdinové byli skvěle popsaní a jejich charakter se mi moc líbil. Kniha je nenáročné romantické čtení, pokud něco takového hledáte tak neváhejte.

31.01.2023 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Příběh se mi líbil, nic náročného, spíše odpočinkové, romantické a vtipné dílo. Zasmála jsem se protože hlavní hrdinka se dostávala do takových situacích, že to jinak nešlo, Byla správně "praštěná" a to bylo super. Ale láska, která byla v příběhu popsána byla naprosto dokonalá a srdcervoucí. Slza samozřejmě ukápla.

22.01.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Příběh plný pravé a krásné lásky. I přes smutek a utrpení si hlavní hrdinové dokázali najít cestu k sobě. Bolest a láska bohužel patří k sobě a i k tomuto příběhu. I přes to byl příběh úžasný.

15.01.2023 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Bohužel tohle pro mě bylo špatné. Autora mám v oblibě a mám všechny knihy od něj,ale tohle vážně nešlo. Dobrý nápad, ale pro mě špatně podaný. Nezajímavý,až moc překombinovaný. Dávám jednu hvězdu za neotřelý nápad.

11.01.2023 1 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Moc povedený příběh. Romantika, pošťuchování mezi hlavními hrdiny,vtipnost nemám co vytknout. U knihy jsem se zasmála a i zasnila. Moc pěkný konec.

09.01.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Bože tak tohle bylo naprosto famózní. Takovou parádu jsem od příběhu nečekala, ale strhlo mě to tak rychle a úžasně až jsem tomu nemohla uvěřit. Roth byl skvělý a celkově příběh magie a lásky v současnosti. Dokonalé, jen potřebuji druhý díl, protože chci šťastný konec!!

06.01.2023 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Příjemný oddechový příběh ze života studentů. Ryan byl úžasný bodyguard a oblíbila jsem si ho hned od prvních stránek. Ivy mě malinko štvala,ale přeci jen měla dobré srdce a šla si za svým životem a ten taky dosáhla. Nic náročného. Pěkně se to četlo.

29.12.2022 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Moc hezký romantický příběh posledního že čtveřice úžasných hokejistů. Sabrina se nakonec ukázala jako dobrá a láskyplná duše. A Tucker? Ten byl takové zlatíčko hned od začátku. Krásný příběh s romantickým koncem za který jsem moc ráda.

26.12.2022 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Úžasný třetí díl série. Dean byl miláček. A věci které se děly Allie mi připomínali hodně věcí v mém životě. Měla jsem pocit, že čtu knihu o sobě. Protože se to tak náramně hodilo. Příběh byl spalující a nádherný. Plno romantiky a sem tam i humoru.

24.12.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Krásný romantický příběh. Tentokrát trošku méně erotiky,ale to mi zas tak nevadilo. Knížka se četla sama a musela jsem se občas smát jak byl Johny natvrdlý.

20.12.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Parádní příběh od začátku do konce. Chci taky takového chlapa jako byl Garrett. Nemám co vytknout. Romantika, vtip a lehčí zvraty, dokonalost.

16.12.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tak tohle je naprostá pecka. Úžasný, příběh,který je rozjetý hned na prvních stránkách. Super závěr a musím říct že jsem netušila kdo je viníků. Moc povedené rozuzlení,chci další díl.

10.12.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Příběh byl opět úžasný a nezkrotný. Na to že některé čtenáře může odradit počet stran tak mě to tak vůbec nepřišlo. Najednou zjistíte že jste v polovině a ani nevíte jak jste se tam dostali. Knížka se četla sama. Plno lásky a Elliot byl naprosto dokonalý. Pro romantikou duši top příběh. Jen by se ještě mohl odehrát i v normálním životě.

04.12.2022 5 z 5